1975 a. Peugeot J7 PZ 40 2,1 d
#41

Rootsist tehnikatoomine lükkus seoses sealsete pasapühadega ja veel mõnede toredate asjade kokkusattumise tõttu edasi. Ilmsesti ülejärgmisesse nädalasse, kuna vahepeal vaja minna Ermitaaži kiibitsema jne. Enivei, auväärt kodanik 90Deville askeldamisteläbi irdub mägramaja seljast jupphaaval vana pahtel ja seda katvad kvaliteetse põranda/aknaklaasivärvi kihid ning ennast paljastab haljas plekk ja mõnelpool veel haljam rooste. Kenasti on osavad meistermehed köögitoimkonnast või kunstkäsitööringist ka mõlke täis pahteldanud, selmet plekki sirgestada. A ei sest miskit, ju ta ikka õigeteks aegadeks valmib meil peale sirgenemist, buvanoliseerumist, kruntimist ja kordades õhema pahtlikihi omandamist enne pinnavärvi Smile

Edit: Äärepealt oleks ununend, et germaania jebaist said ostetud vahvad ümargused punased tagatuled - 8tk koos saatmisega tapvad 29 jewrot, samas kui siin oleks saanud samasid asju 31 jewro eest tervelt kaks eksemplari. Niisamuti leidsin igati nooblid ümarad oranžid tagatuled, viie eest tuli letti laduda 15,90 jewrot koos obrokiga DHL-ile. Siit saanuks sama raha eest ühe nagu nalja.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

Seniks mõned ilma juhtmeta lauatelefoniga tehtud päevapildid:

[Pilt: 2049659957d185_l.jpg]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 3?1333381200]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#42

Natuke pildimaterjali rauaoksiidi irdumisest ja asendustükkide tekkest:

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1][Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#43

Saaga jätkub. Püüan pildid panna õigesse järjekorda. Kaks pilti, mis kujutavad eriti lopergust plekitükki on siis tükist, mis irdus sealt palja EPS-i kohalt.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#44

Veel pildimaterjali:


[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#45

Taevas halasta, no on ikka kole pill. Kas prantsuse ingénieurid on tõesti julenud sellise asja lasta tänavaliiklusesse, avalikku? Pisar tuleb silma, tõesti. No, kuram, vähemasti nüüd ma tean ühte konkreetset sõidukit, mis mu aiakärule teatud küsimuses konkurentsi pakub.

Samas tahan muidugi kiita inimeste matkahimu, see lumesaju pilt on küll vahva ning ilmselt tormatakse sinna lumme ka varem v hiljem tagasi! Vägev.

Küsimus ka - kui ülaltoodud katuseraami pildil jalad jms võetakse küljest ära muinsusele täienduseks, kas järelejääv vann on siis vaba? Ma sestap astuks väikse kaubalis-rahavahetusliku ettepanekuga ette.
Lisaks võin kaubale lisada omalt poolt tulevaste matkaihade piitsutamiseks loo ühe prantsuse jutuvestja sulest, kes pajatas geniaalsest ja ilule tunduvalt rohkem panustavast hindu insenerist (: ta küll ajaloolis-militaarsete piirangute tõttu pidi oma tehnikat testima nii ca 20,000 ljöö sügavusel).

Oh-boy. AM foorum ikka üllatab Big Grin Big Grin Big Grin
Edu!


[quote='DevilDeVille' pid='282300' dateline='1335198825']
Veel pildimaterjali:
Vasta
#46

(25-04-2012, 12:29 PM)koterman Kirjutas:  Taevas halasta, no on ikka kole pill.
Mett DevilDeVille moka peale! Smile

Vasta
#47

Niih, tänasel ommikul puudutasid joboota rattad taas kodumaa pinda, millega seoses võib lugeda lõppenuks 2,5 liruse Indenori ja viieastmelise kepikasti hankimise protsessi. Lisaks jõudsid meie kišlakki poolassid, eesmised käänmikud alumiste õõtsade ja pidrunitega, summuti, radikas, õhupuhasti, mootorikate, plastpaak, kärukonksu rudimendid ja viis ratast. Suvalise repliigina mainin, et tuttuue joboota Dyna 150 kütusekulu kiirustel 100-110 km/h, kahemeetrise tendiga, oli nii tühjalt, kui kergelt koormatuna stabiilsed 13,9 lirtsu masuuti sajale.

Sai klõpsitud mõned pildid, millest relevantseimad on vast need, mis kujutavad tagumiste rattakoobaste taha pesootehase kuuenda osakonna poolt paigaldet lisaraskusi. Noh, et pidurdades eesmise mägrauinutamisrauaga asfaltbetooni või muud sorti pinnast ei künnaks. Doonormobiil J9 oli Västervikis paiknevasse kaubikusurnuaeda jõudnud sedaläbi, et mingi tore prantsuse taat kulgenud asjaga tuima kolhoosniku näoga mööda pedekuningriiki. Tegemata suuremat numbrit asjaolust, et va J9 samalajal aktiivselt rauaoksiidiks oli võtnud moonduda. Arusaamad auväärt tarbesõiduki kasutuskõlbulikkusest erinesid diametraalselt, sõltuvalt sellest, kas läheneti pedemaa politsei vaatenurgast või omaniku omast. Lõpplahenduseks oli asja konfiskeerimine ning lammutushoovi parkeerimine. Ja seal ta nüüd viimased kümme või krtteabmitu aastat oligi vedelenud, oodates kellegipoolset huvi. Need keegi sattusime olema marupaslikult meie. Ahjaa, osadelt piltidelt saab tuvastada, et J9 on ikke nõnna dünaamiline riist, et kihutab mööda hoovi ka mootori ja kastita, samuti ratasteta. Nii, et jutid taga.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 2061130997acb2_l.jpg]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#48

Vau, nende väärakate esiustega oleks koledusprotsenti saanud veelgi lisada, nii umbes 3 talseprotsenti... Keeruliseks oleks vist läinud? Pole originaal kah.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#49

Tiba progressist - ühel pildil tuvastatav murdunud ukseraam, mingitel siduri aktseptaabel seisund, paar kajastavad punktliivapritsi tööjälge (no tegelikult ei ole seal tuleaugu kohal mingit jama tumedamatel kohtadel) ning ülejäänud ei vaja selgitusi. Võinoh, kui, siis sedapalju, et tegemist pole pinnavärviga Smile

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#50

Too pilt, kus jälekaunis valge mikrobuss ratasteta maad künnab (tegelt vist Volvo-põka tirib, a õnneks pole näha), tuleks hoolikalt kanda arhiivi. Seda saab edaspidi kõigi vanasõidukiüritustel kasutada diplomipõhjana. Nii ei unune koleduse sharm ega ka lõpp-peatuse lähedus Big Grin
PS. Ega seda kaunist frantsööside numbrimärki ei viitsinud maha kruvida? Annaks ühele noorele kodanikule, kah nö diplomi eest.

[quote
Tiba progressist - ühel pildil tuvastatav
Vasta
#51

(04-05-2012, 21:30 PM)DevilDeVille Kirjutas:  ...et tegemist pole pinnavärviga Smile

Kas siit tuleb välja lugeda, et see seksijumalanna ei saagi oma lõppjumes samasugune hall välja nägema!?? Seda oleks kurb kuulda - selline hall on minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt superilus ja äärmiselt sobiv säänse mobiili jaoks! (Sõna "superilus" ei tohiks küll kardetavasti antud kontekstis kasutada...)

Vasta
#52

Ma ka vaatasin et ilma ratasteta on massin kole hirmsaste ketsi andnud Big Grin

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#53

Tomile-ausaltöeldes ma ei teagi, mis värvi see hall on mis pinnavärviks saab, ma pole purki lahti viitsinud tehaSmileSmile loodetavasti sarnane krundile.

Toda prantsuse nummert ei taibanud jah kaasa vötta.

Aga tööd on veel palju ees, sest mahavöetud värvi ja pahtlikihtide alt tuleb välja löputult palju mölke, pahteldamismaraton saab huvitav olema. Roostet ka, aga seda mitte oluliselt rohkem etteaimatavast kogusest.
Köik enda jaoks loodetud valmimistähtajad olen ammu ületanud....


Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#54

[Pilt: 1]

millaski varem tutvustasin valitud värvitooni a ega mul kordamine tükki küljest võta Smile

Edit: Kronoloogiliselt ka pilte mägrapoolse külje karpide taastumisest

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#55

(16-05-2012, 21:06 PM)DevilDeVille Kirjutas:  [Pilt: 1]

Ilus!
Vasta
#56

(16-05-2012, 20:58 PM)90Deville Kirjutas:  Tomile-ausaltöeldes ma ei teagi, mis värvi see hall on mis pinnavärviks saab, ma pole purki lahti viitsinud tehaSmileSmile loodetavasti sarnane krundile.

Toda prantsuse nummert ei taibanud jah kaasa vötta.

Aga tööd on veel palju ees, sest mahavöetud värvi ja pahtlikihtide alt tuleb välja löputult palju mölke, pahteldamismaraton saab huvitav olema. Roostet ka, aga seda mitte oluliselt rohkem etteaimatavast kogusest.
Köik enda jaoks loodetud valmimistähtajad olen ammu ületanud....
Kas on vaja ilusaks teha? Rotikas vb ehk oleks veel põnevam, rebase karva ja aastasadade mõlkidega, augud vaid kinni keevitatud ja keevised peitmata... Big Grin
Oleks eriti kole, koleauto Big Grin


http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#57

(16-05-2012, 22:25 PM)ryblik1 Kirjutas:  
(16-05-2012, 20:58 PM)90Deville Kirjutas:  Tomile-ausaltöeldes ma ei teagi, mis värvi see hall on mis pinnavärviks saab, ma pole purki lahti viitsinud tehaSmileSmile loodetavasti sarnane krundile.

Toda prantsuse nummert ei taibanud jah kaasa vötta.

Aga tööd on veel palju ees, sest mahavöetud värvi ja pahtlikihtide alt tuleb välja löputult palju mölke, pahteldamismaraton saab huvitav olema. Roostet ka, aga seda mitte oluliselt rohkem etteaimatavast kogusest.
Köik enda jaoks loodetud valmimistähtajad olen ammu ületanud....
Kas on vaja ilusaks teha? Rotikas vb ehk oleks veel põnevam, rebase karva ja aastasadade mõlkidega, augud vaid kinni keevitatud ja keevised peitmata... Big Grin
Oleks eriti kole, koleauto Big Grin

Nii need asjad kohe kindlasti ei käi KKK maailmas.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#58

Peitmata keevised ja mõlgid kuuluvad ikka ilusate autode maailma. Koleautod peavad ilusad olema. Automaailma paradoks.
Vasta
#59

Köik on väga lihtne tegelikult-tänapäeval katsutakse tavainimese jaoks nö ilusaid autosid(vw kolhf,rullnokubemm jms sodoomiat) sihilikult koledaks teha rooste, kleepsude jne butafooriaga,et jääks mulje justkui sel käkil siis tekiks massiliselt omapära. Nimetatakse seda siis peenelt rättstailiks.

Mägramaja kujulisel pesool, seevastu, on omapära juba tehasest külge ehitatud ja püüdlused seda veel koledamaks muuta löpeksid haleda fiaskoga.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#60

See oli nüüd küll hästi öeldud!

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne