Teema on suletud

Uunikute 11.Talveralli Lõpptulemused ja järelkaja

Võistkond 72 tänab ka suurepärase ürituse eest, rada oli hea, korraldus oli hea, söögid olid head, pidu oli hea, konkurendid olid ka head!

Mitte, et nüüd protesti tahaks esitada, aga kui tohib, siis üks täpsustav küsimus korraldajatele oleks ristsõna kohta: loomaveok oli meil loomakäru, looreharatas oli kaarutiratas, see on selge. Kuskilt peaks seega tulema veel 10 miinuspunkti, aga ainuke 10-punktiküsimus on pätsuloigu ja see oli omameelest õige.

Läbitud KP'd = õiged vastused ristsõnas ?
Ega ei ole olemas tabelit turisti kiiruskatsest ?

(01-03-2012, 18:20 PM)Kiluo Kirjutas:  loomaveok oli meil loomakäru, looreharatas oli kaarutiratas, see on selge.
Loomakäru - klapib 5 tähte, ei klapi 4. Lisaks läbimata KP -10, kokku -14.
Kaarutiratas - klapib 6 tähte, ei klapi 6. Kokku seega -16 ja lõppsumma 470 ning läbitud 31 KP'd. Simpel? Täpselt nii tähehaaval me asju kontrollime ja see võtab aega. Mõnikord klapib mõnes täiesti suvalises vastuses ikkagi mõnitäht...

Juhend:
Läbimata KP, milleks loetakse ristsõnas puuduv TÄIESTI ÕIGE vastus, annab 10 karistuspunkti. Kui on vastus soditud ja kohtunik ei suuda välja lugeda, loetakse see vastus VALEKS ja KP mitteläbituks!!!!

reeglid on nõrkadele, ja me sellejärgi ilmselt pidime juba stardis katkestama



Minuarust on kummaline siiski teatud vastuste küsitavus. Kui lahenduse tähtede arv on õige, vastus tuleb küsitavast punktist, vastab küsimusele ning sobib täielikult lahendusse- näiteks seesama loomakäru. Meie loogika: loomakäru- vajab edasi liikumiseks vedajat. Loomaveok - on võimeline liikuma kõrvalise abita, sõnast veok, veoauto.
Sildilt maha lugemine on muidugi hoopis teine asi aga kui asja saab kirjeldada mitme sõnaga.. Selle "nahka" läks kogu meie ristsõna.
Selle tarbeks näiteks lahenduse teine sõna ülevalt alla, et oleks mingigi võimalus ennast kontrollida.

Ei esita kaebust kellegi kassile, avaldan seisukohta.

Siiski, ootaks veel pilte inimestelt, eelkõige Herr Sergeilt.
Muidu üritus oli igati vägev!Smile

83 tiim / brigaad 911 on väga väga rahul, et saime uustulnukatena võimaluse osaleda ja meid rahuldava tulemuse. Vaatamata sellele, et Laitses meie Volli vee radikast välja lasi ja enam pidamist polnud. Tänu kanistritele ja 45 L veele jõudsime ööpimeduses finišisse! Täname väga korraldajaid ja ootame 2013 aastat. Smile
   

Cool no nii, tänud ja sügav kummardus korraldajatele ja osalejatele oli tore ralli. MeieT3 hange ega muid kurve laiemaks ega sügavamaks ei ajanud ja tundub et bussike on suvelgi kasutamiseks kõlbulik... Ainuke häda on selle ristsõnaga ... ei tea mis kivisttorn see siis oli kas mantelkorsten milles olin 100% veendunud või siis oli see miskit muud??? Priit ja Co selle ristsõna mänguga teeb alati asja huvitavax Big Grin
Looduse imetlemine metsas oli ka omamoodi vahva!
Tänud ja nääme jälle rsk!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Üks võiduajaja, kes ei saanud masinat ralliks valmis tegi seevastu Stardist peaaegu kõigist pilte. Nautige aga...

lõppuks leitsin ennast ka kuskil pildil olevatSmile
[Pilt: 20120225_IMG_2533.jpg]

Mis sellel mustangil juhtus kellega koos startisime? Ta vist spordis sõitis.


Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)

a'la ülikeeruline kadakas ning loomabuss Big Grin
[/quote]

Kusjuures pakkusime ka loomabuss,üritades mõelda nagu ristsõna autor.Ilmselt ületasime teda kujutlusvõimelt.

Iinlased on jõudnud juba kõikjale,nende nägusid näeb isegi postitustes

(02-03-2012, 15:24 PM)wagoneer Kirjutas:  Mis sellel mustangil juhtus kellega koos startisime? Ta vist spordis sõitis.

Margusel lahtusid / lahkusid koilõuverid


_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Nonii, mingist olulisemast hulgast numbrihullusest olen läbi närinud ja lisandus ka 2 Ristsõna.

Ehk ikka VEEL esialgsed Tulemused aga nüüd KOOS LK ja OAKP'ga.
LK pealt karistuspunktid: naised sõiduautodel on sama arvestus kogu turismiga, naised Kiirabil karistuspunktid busside võrdlusest.
LK tulemused Ajakaartidelt ja üle kontrollitud ka eraldi tulemsutelehelt.

OAKP: mida Sergei mulle ei edastanud, seda ei saa mul ju ka olla. Võib olla, et OAKP oli juba suletud, kui paar viimast metsade vahelt välja ilmusid.

Nüüd on Meremess ja enne uut nädalat ei suuda ega taha rohkem numbreid arvutada... saage aru, ka minu vastupanuvõimel on piir ees, seega ärge hakake hädaldama. Iga asi omal ajal!

(02-03-2012, 13:55 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Üks võiduajaja, kes ei saanud masinat ralliks valmis tegi seevastu Stardist peaaegu kõigist pilte. Nautige aga...

Ja teine võiduajaja kes sai peaaegu valmis sõitis esimestel kilomeetritel ribadeks nii karteri kui atm kasti põhjaBig Grin

Fun, Fun, Fun

kalacompany rallye team tänab korraldajaid ja Cadillac Clubi Smile


Kurat, Sinust on kahju küll... W114 on ikka sellises komplektsuses sigavinge masin.
Aga nüüd tuleb millaski teha statistikat ja kuna ma ju ei öelnud, et 2013 aasta Uunikute 12.Talveralli, mis on meie peretiimile 10. ehk jälle juubeliralli korraldada, äkki tuleb-äkki ei tule, siis:
Juba täna sai aastaks 2013 paar telefonitsi plaani tehtud ja täitsa on juba vaimusilmas, kuidas ja kuskohast läbi võiks 2013 Talveralli minnaWink
Teine asi on see, et absoluutselt julmalt killin ära kõik autod sünniaastaga 1984 ja uuemad. Läheb vaid ja ainult teh.passi alusel regamine, igasugune autode vahetamine a'la läks katki ja tuli püksi jääb ära jne. Kindlasti teeme midagi ka Ristsõnaga, rallipriidu ettepanek topeltlahenduse (ehk "mõtle ja aima" kohal kontrolliks) olemasolule on väga väärt mõte jne.

Eks tasapisi tuleb üha enam ja enam minna rahvusvaheliselt tunnustatud teed ja on kas varianti: FIVA või FIA. Mulle isiklikult meeldib rohkem FIVA regulatsioon ja sealt saab aluseks võtta vanaautode mõiste:
FIVA defines a HISTORIC VEHICLE as a mechanically propelled road vehicle
· which is at least 30 years old;
· which is preserved and maintained in a historically correct condition;
· which is not used as means of daily transport;
· and which is therefore a part of our technical and cultural heritage.

Vanaautorallide kohalt on FIA ja FIVA teinud koostööleppe ja üldiselt kõik, mis pole tõsine tipp-sport, käib FIVA kaudu.
Ja miks on Talveralli olnud kõik need aastad krutsiverbalistide talvine kokkutulek, kus tulemuse aluseks on Ristsõna lahendus, siis selle põhjus peitub Appendix K's:
Historic Touring Concentration
The following conditions must be observed for a Historic Touring Concentration:
- No classification decided by a speed or timing factor.
- The regulations must be drawn up in accordance with the FIVA International Events Code.


Üks asi on veel kindel: Uunikute Talveralli, kui just for FUN sees eraldi sport-klassi ei tule. Küll aga käib mõttetöö sportliku osa täieliseks eraldamiseks täiesti muul ajal. Aga see pool vajab natuke tõsisemat mõtlemist ja suuremat eeltööd.

[attachment=38632]Jah Priit. Tee siis eraldi ka replica klass. Siis võiks sellest logiseva iluvõrega w114 mersut tuunida eheda pilli. Mis oli ka plaanis juba selleks aastaks aga....

Ja siiski saime ju auhinnalise koha kuigi ma ei tea täpselt mille eest kuna keetsin suppi parajastiBig Grin

Kui praegu õigesti aru sain, siis võitsin oma "kollase rally mossega" turisti kiiruskatse äraBig Grin Ekipaaz nr 45, päris meeldiv uudisWink

Ja aastaarvu kohta olen päri, et vanemad autod. Endal mõttes praegu onu BWM 321 korda teha talveralliks, seega mitte originaal. Aasta peaks jääma sinna 48-49 kanti.

Kus asus OAKP? Kas see kus keegi kurvipeal pilti tegi? Ma võiks vanduda, et nägin välku sähvimas silme ees, aga tabelis info läbimise kohta puudub. Sõitsime sel ajal koos selle kõrgeks tõstetud Wagoneeriga.

Aastaarvust olen ise alati arvanud, et viimase piirina peaks rajale pääsema asjad, millel kolmas nummer on maksimaalselt seitse.

A 51. kohaga võib igati rahule jääda, jätnuks fair play tegemata, siis olnuks kohaks hoopis 17 näitab punktiarvestus Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne