Tundmatu hammasratas???mille plokikaane tihend ja mille sidurikettad?
#1

siduriketta sisemööt 10.3 cm, välimööt 13.3 cm .tihendimöödud on
40/41 * 16.5 cm.

pildid : http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=1577885

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#2

Tihendi pakun M-407....408

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

tänan. aga siduri kettad? Iž?

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#4

Iz -i sidurikettad jah.
Vasta
#5

Selline hammasratas paluks ka tuvastada:

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=1577885

40 hammast, 6 auku. sisemõõt 7,3 cm, välismõõt 15,5/16,5, keskelt 13cm. kõrgus/paksus 3,8 cm.

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#6

(28-02-2012, 17:41 PM)kass69 Kirjutas:  Selline hammasratas paluks ka tuvastada:

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=1577885

40 hammast, 6 auku. sisemõõt 7,3 cm, välismõõt 15,5/16,5, keskelt 13cm. kõrgus/paksus 3,8 cm.

Jälle hea küsimus! Õpetatud mehed nimetavad selliseid asju isegi lausa ketiratasteks. Tsikli tagaratta piduritrummel koos ketirattaga.
Asja pole vaevutud moosist puhastama ja pildid ei ütle ka just palju, täpselt paras objekt mõistatamiseks, tubli!
Mõõdud teevad küll asja peaaegu liiga lihtsaks, aga kas on kõik ikka õiged mõõdud?
Iseenesest meenutab 3-käiguliste vene 125 ccm tsiklite ketiratast, 40 hammast ja 6 auku lähevad ka pihta aga edasi läheb juba asi viltu, nii et mina ei julge midagi väita, kuigi potensiaali nagu sellel rattal oleks ja mõned mõõdud ka oleks nagu sinna kanti veidi.

Vasta
#7

(28-02-2012, 18:33 PM)kass Kirjutas:  
(28-02-2012, 17:41 PM)kass69 Kirjutas:  Selline hammasratas paluks ka tuvastada:

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=1577885

40 hammast, 6 auku. sisemõõt 7,3 cm, välismõõt 15,5/16,5, keskelt 13cm. kõrgus/paksus 3,8 cm.

Jälle hea küsimus! Õpetatud mehed nimetavad selliseid asju isegi lausa ketiratasteks. Tsikli tagaratta piduritrummel koos ketirattaga.
Asja pole vaevutud moosist puhastama ja pildid ei ütle ka just palju, täpselt paras objekt mõistatamiseks, tubli!
Mõõdud teevad küll asja peaaegu liiga lihtsaks, aga kas on kõik ikka õiged mõõdud?
Iseenesest meenutab 3-käiguliste vene 125 ccm tsiklite ketiratast, 40 hammast ja 6 auku lähevad ka pihta aga edasi läheb juba asi viltu, nii et mina ei julge midagi väita, kuigi potensiaali nagu sellel rattal oleks ja mõned mõõdud ka oleks nagu sinna kanti veidi.
mõõtsin kiiruga vana nihiku ja mõõdulindiga. viga vöib olla vabalt pluss/miinus paar milli.


kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#8

(28-02-2012, 18:53 PM)kass69 Kirjutas:  mõõtsin kiiruga vana nihiku ja mõõdulindiga. viga vöib olla vabalt pluss/miinus paar milli.

Jah, nihik on vana ja kasutajanimi ka kuidagi imelik! Toungue
Aga kuidas sellise vana nihikuga sisemõõtu mõõta, kas seda tead?
7,x mm , no ma ei tea! Isegi pildilt mõõdulindi järgi on näha, et ca 8,3 mm on see "sisemõõt". Ketiratta mõõtmiseks kasutatakse üldse vastavate nimetustega konkreetseid mõõte aga olgu, hammasratas!

Ju ta 125 ccm oma on ja see on väga hea ja vajalik asi!

Vasta
#9

(28-02-2012, 19:13 PM)kass Kirjutas:  
(28-02-2012, 18:53 PM)kass69 Kirjutas:  mõõtsin kiiruga vana nihiku ja mõõdulindiga. viga vöib olla vabalt pluss/miinus paar milli.

Jah, nihik on vana ja kasutajanimi ka kuidagi imelik! Toungue
Aga kuidas sellise vana nihikuga sisemõõtu mõõta, kas seda tead?
7,x mm , no ma ei tea! Isegi pildilt mõõdulindi järgi on näha, et ca 8,3 mm on see "sisemõõt". Ketiratta mõõtmiseks kasutatakse üldse vastavate nimetustega konkreetseid mõõte aga olgu, hammasratas!

Ju ta 125 ccm oma on ja see on väga hea ja vajalik asi!
Tänud. kirjaviga jah, sry. nihikuga mõõta oskan küll. Äkki täpsustaksid ketiratta mõõtmisel kasutatavaid vastava nimega konkreetseid mõõte.


kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#10



[/quote]
Tänud. kirjaviga jah, sry. nihikuga mõõta oskan küll. Äkki täpsustaksid ketiratta mõõtmisel kasutatavaid vastava nimega konkreetseid mõõte.


[/quote]

No ega mina ka neid ei tea! Toungue Uuri ise, see ei ole keeruline. Algab muidugi keti sammust ja laiusest, rulli läbimõõdust ja siis tulevad jaotusringjoonte diameetrid.

Vasta
#11

mis mudelile need sidurikettad sobivad???

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne