Teema on suletud

"Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
#41

Tere tehnikahuvilised
Selline mure/ soov, otsin MTZ-i armatuuri näidikute osa. Pakub huvi just see osa, kuhu näidikud kinnituvad ja see must kate tahapoole. Super, kui leiduks koos instrumentidega, kuid abiks oleks ka lihtsalt see raami osa. Loomulikult mõistliku tasu eest Wink

[Pilt: 724_1756546_resize.jpg]
(Pilt on pärit kolhoos.pri.ee veebi lehelt)

Rohkem kapotti all Big Grin
#42

(25-05-2012, 23:13 PM)Tift Kirjutas:  Kui jutt plastpütile läks, siis...
mina olen neid ostnud 20 euroga. pva värsked pärad sees. tuleb lasta paar nädalit seista, et liim kuivaks ja siis august välja raputada. tünni külge kinni ei jää. seejärel põhjusmõtteliselt uus tünn käes.
peab mainima, et kastmisveele ta sobib mööndustega. mul kaks tünni omal veetornis olnud ja kolmandat enam ei pane, peab miskit targemat välja mõtlema.
esiteks originaalkraan sureb kiirelt ää kui igapäevaselt pruukida. a see väike mure. kehvem lugu on uv kiirgusega. päike tapab nimelt tünni 3-4 aastaga ää.
oma veetorni tünnid olen spreiga mustaks lasknud. sellega peab ka ettevaatlik olema. on juhtund, et vesi sees nii lämm, et palja käega väga katsuda ei kannata.
uusi tünne müüakse ka mitmel pool. tartu kandis vist erimell peaks küll müüma.
#43

Võrr tunneb puudust magneetost, suure auguga(läbimõõt 12mm) ja kiilupesa peakss korras olema. Praegune loksub väntvõlli otsas ja süüdet võimatu õigeks panna.
#44

Tahaks alustada uut traktori projekti ning selleks oleks vaja kahte žiguli või moskvichi tagasilda. Ehk on kellegil pakkuda.Wink
#45

Ega kellegil MB-1 kepsu ei vedele?
Hea oleks kui asuks tartu või jõgevamaal.
#46

Kui keegi soovib veel Tartust koos kohaletoomisega linna piires plasttünne, siis võin anda numbri privas. Mina ostsin hilja aega, maksis 30€ tükk, põhjas väike PVA pera, kallad selle välja ja pesed ära, nagu uus. Minul nüüd seal sees diiselküte.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
#47

(29-05-2012, 20:34 PM)autojuht Kirjutas:  Ega kellegil MB-1 kepsu ei vedele?
Hea oleks kui asuks tartu või jõgevamaal.

Keegi teab kedagi kes teab kedagi kellel leidub mainitud varuosa olla, võib ka terve mootor olla.
Tasu saab ka jupi vääriline olema.
#48

(27-05-2012, 22:40 PM)lauren Kirjutas:  Tahaks alustada uut traktori projekti ning selleks oleks vaja kahte žiguli või moskvichi tagasilda. Ehk on kellegil pakkuda.Wink
Sul oleks nutikas minna vanarauaplatsile lantima.. Kui ühes ei õnnestu, siis proovi teises Smile


(26-05-2012, 21:09 PM)diesel Kirjutas:  
(25-05-2012, 23:13 PM)Tift Kirjutas:  Kui jutt plastpütile läks, siis...
... et kastmisveele ta sobib mööndustega. mul kaks tünni omal veetornis olnud ja kolmandat enam ei pane, peab miskit targemat välja mõtlema.
esiteks originaalkraan sureb kiirelt ää kui igapäevaselt pruukida. a see väike mure. kehvem lugu on uv kiirgusega. päike tapab nimelt tünni 3-4 aastaga ää.
oma veetorni tünnid olen spreiga mustaks lasknud. sellega peab ka ettevaatlik olema. on juhtund, et vesi sees nii lämm, et palja käega väga katsuda ei kannata.
uusi tünne müüakse ka mitmel pool. tartu kandis vist erimell peaks küll müüma.
Kraani igapäevaselt ei kasuta, ühendan torustiku abil pumba otsa.. Väljas tünni ei hoia, paigutan kasvuhoonesse. Eks tulevik näitab, kuidas vastu peab, aga lugupeetud ksf.diesel`i kogemustest on hea öppida Big Grin ! Tänud!



#49

Palve selline et kas kellelgil leidub reduktorit mida saaks kasutada kartulipelsete purustaja tegemiseks.Võib pakkuda ka juba valmis purustit mis kasutult seisab.Pakkumised PS.või tel.53423564.
#50

Pealsepurustiks parim saksa kartulikombaini E 66... kettareduktor- ülekandearv sobiv 540 p/min jõuvõtuvõllle, tugev, samas kompaktne. Vähese vaevaga purustiksehitatav. Omad küll ära jaganud peale ühe, mida ise kasutan. Soovitan antud reduktorile ostusoov esimesena välja hõigata.
#51

Vaja siis M401 esiklaasi tihendit. 5544296. Ei pea olema uus. Vaja korralik.
NB. vahendan soovi.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
#52

Äkki kellelgi vedeleb ka mõni Soome päritolu karjamaaäkke Hankmo võlli otsapukk? Loomulikult nõus asja eest mõistliku tasu maksma või vahetama milelgi sobiva vastu. Kontakt PS!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
#53

Vahest on kellelgi katkine murutraktori esisild....või koguni katkine murutraktor ühes tükis?


#54

Tift, mis marki traktor abi vajab?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
#55

(04-06-2012, 13:39 PM)saarrand Kirjutas:  Tift, mis marki traktor abi vajab?
Eh-eh.... Smile möista kohe miskit ütledagi..tegelt on mul möte midagi kerget ise teha. Tagasild koos käigukastiga on olemas, üks kulunud mootor kah, aga vahest leian miski starteriga variandi, oluline o vertikaalne väntvõll. Seega
pole mark oluline. Kuigi eelistatud on niisugune variant, millel mootor tagasilla pääl tavaliselt asub Wink.
AAga nüid o nutul löpp! Edesild olemas! Jess!!




#56

Tere, oleks vaja nõukaaegse mopeedi 16 tolliseid rattaid, peavad olema kasutuskõlblikud või taastatavad, kuna lähevad sihtotstarbelisse kasutusse, rehve ei pea olema, hea, kui oleks 4-5 tk. Veel oleks vaja mopeedi süüteplokki- kommutaatorit, selline alumiiniumvärviga värvitud jahutusribidega karp, mõlemas otsas kandiline pistik, ka neid võib mitu olla. Kui kellegil selliseid asju vedeleb võiks teada anda ps kaudu.
#57

(12-06-2012, 23:30 PM)USSR V4 Kirjutas:  Veel oleks vaja mopeedi süüteplokki- kommutaatorit, selline alumiiniumvärviga värvitud jahutusribidega karp, mõlemas otsas kandiline pistik,
Kui sa mopeedi omi ei peaks leidma, siis uuema Minski oma peaks ka 1:1 sobima. Kunagi aretasin Deltale 125cm3 konet ja võrdlesin, et mis vahe kommutaatoril on. Vahe oli korpuse väliskujus ja arvatavasti ka pingeregulaatori koormustaluvuses, kuna mopeedil oli genekas 45W, Minskil 60W. Pinge oli mõlemil tookord 6V. Pistikud ja klemmide paigutus pistikutes oli minu mäletamist mööda 1:1 sama. Ka süütepool jäi mul mopeedi oma ja kõik töötas.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#58

Otsin mõne veoauto hüdraulilist mägipidurit et retarderit. Tavaliselt kinnituvad need käigukasti külge. Täpne mark ja mudel ei ole oluline, läheb kasutusse statsionaarsele seadmele.
Niisama ei küsi, mõistlikku tasu pakun ka. Ehk et kui kellelgi on, siis pakkuge.
#59

Otsin puhast ja viisakama väljanägemisega euroalust, soovitavalt Tartus. Ehituspoodides jms kohtades pole veel santimas käinud, vast isegi leiak?

OLEMAS
#60

(13-06-2012, 12:13 PM)Basilio Kirjutas:  
(12-06-2012, 23:30 PM)USSR V4 Kirjutas:  Veel oleks vaja mopeedi süüteplokki- kommutaatorit, selline alumiiniumvärviga värvitud jahutusribidega karp, mõlemas otsas kandiline pistik,
Kui sa mopeedi omi ei peaks leidma, siis uuema Minski oma peaks ka 1:1 sobima. Kunagi aretasin Deltale 125cm3 konet ja võrdlesin, et mis vahe kommutaatoril on. Vahe oli korpuse väliskujus ja arvatavasti ka pingeregulaatori koormustaluvuses, kuna mopeedil oli genekas 45W, Minskil 60W. Pinge oli mõlemil tookord 6V. Pistikud ja klemmide paigutus pistikutes oli minu mäletamist mööda 1:1 sama. Ka süütepool jäi mul mopeedi oma ja kõik töötas.

Kui on viitsimist ja elektroonikaalaseid teadmisi, siis on võimalik see makrofleksilaadne ollus plokist välja nokkida, tema hingeeluga lähemalt tutvuda ja asi korda teha. Midagi väga erilist sääl sees ei ole. Mingis 80ndate aastate Za Rumljomis oli ka skeem olemas.

Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne