Teema on suletud

"Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?

Otsin kaht 90 kraadist nurkreduktorit 1:1 ülekandearvuga. Peaks kannatama pöördemomenti vähemalt 300nm, pöördeid kuni 5000p/m. Muudest parameetritest on olulisim kaal - max paar kilo.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Kolmnurkse kujuga elektrikilbi võti oleks endiselt huvipakkuv, ehk kellelgi üle?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Kui keevitusaparaat olemas teeb selle lihtsa vaevaga valmis. Lahti saab ka otsikuta kruvikeerajaga.

(30-01-2013, 12:07 PM)saarrand Kirjutas:  Kolmnurkse kujuga elektrikilbi võti oleks endiselt huvipakkuv, ehk kellelgi üle?

Milline see täpselt olema peaks, neid kolmnurkseid on mitmeid erinevaid. Uuemate kilpide võtmeid mul mõned üle, poole kohaga isehakanud elektrik ikkagi...Wink


   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

mul sobis nr 11 padrun kapi avamiseks ideaalselt...



(30-01-2013, 12:07 PM)saarrand Kirjutas:  Kolmnurkse kujuga elektrikilbi võti oleks endiselt huvipakkuv, ehk kellelgi üle?

Sellised peaks olema müügil. ABB nk 30. Kolmnurga külg ca 10mm, ümara osa läbimõõt ca 15.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Kas kellelgi on Tallinnas aku + ja - juhe koos klemmidega paari õlle eest ära anda?
Mul akulaadijajuhtmed lagunenud ja kõige lihtsam oleks sinna panna mõne auto akujuhtmed aga endal pole hetkel ühtegi autot, millelt saaks maha keerata.

Laadijajuhtmeks nii ränka ja paindumatuid küll vaja pole panna. Igasugune mitmekiuline 2,5 mm2 sobib. Kui start-funktsiooniga, siis mingitel vahe-käivitusjuhtmetel pügad ühe otsa näpitsa maha ja paned paika. Pluss punane jne.

Otsin taga Niva VAZ 2121 1977.a mudelile parema ukse lukustus mehhanismi nagu pildil. Kuna viimane lagunes totaalselt ära.Sad
http://www.autosoft.ru/online/acat/data/...1/m300.gif
Detaili kood on 2121-6106082
Kellegil üle see detail on oleksin väga tänulik.

Lisaks otsin sellist roolinuppu+russi/jumzi tüüpilist nuppu.
[Pilt: 0101671505e9478.jpg]


Vaevalt, et elusat akut leiad. Pigem vaja külastada ettevõtteid, kelle erialaks on sellistel asjadel elementide vahetamine. Renovaar oli vist Tallinnas üks.

Konkreetsele eksemplarile kannatab ka lihtsalt akulaadijast voolu peale lasta.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Renovaariga saab ka telefoni ja posti teel asjad aetud. Olen seal mitmeid akusid taastanud ja väga rahul nende teenusega. Pakuvad erinevaid elemente, alati ka ütlevad, mida tasub panna ja mida mitte. Kõige odavam variant kestab väga lühikest aega.
http://www2.renovaar.ee/index.php?page=show&pg=11

kusjuures akutehnoloogia ikka tasapisi areneb.
renovaar topib vana kesta sisse originaalist palju rohkem ampertunde
ja sageli on hinnanumber üsna vastuvõetav.

Talupojale on kaks akut täiesti olemas, kui väga tahta siis leiab ka 4 tk-i.
Tel nr on 5139361

Veel pole maha löödud

On kellegil äkki vedelemas polüproleen kotte?Näiteks saepuru briketti turustatakse nendes kottides.

Kas kellegil on enamvähem koos püsivaid sõnnikulaotaja rehve mõõduga 12x16, sümboolse hinnaga kasvõi ühekaupa, kuna olemasolevad on täiesti ribadeks ja vajavad üle päeva lappimist näiteks niimoodi [Pilt: 221648014b5650_t.jpg] rehvid on vajalikud sellisele aparaadile [Pilt: 22164805762667_t.jpg], et talvesoe metsast koju saada, kontakt, 56453235.

Olen siin talv läbi kuulutusi uuendanud teemakohastes foorumites. aga ei miskit. Küsin siit ka siis. Otsin 93-99 aasta fiat puntole automaat käigukasti. Vajadusel olen nõus ka terve auto ostma.

USSR V4- kus kandis asud? Mul üks peaks olema aga ei tea kas õhukumm ka korralikk sees.

Häda ja viletsus! Ilmnes tõsiasi, et ustaval tööloomal belarus MTZ 82 vahekasti
korpusel mõrad sees ja masin paindub tööd tehes läbi nagu .....
Kas siinmail on kedagi, kes teab/oskab soovitada kuskohast seda korpust soodsa kursiga saada (võib ka sisuga) ja ehk ka kedagi kes vahetaks? Paari kuu jooksul vaja töö ära teha, siis peab masin olema tagasi tööpostil.
kontakt PS või viis üks üks neli 23 kaheksa.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Ega´s kellelgi pole ehk ümarpea neete mõõtudega 10x30mm riiulis vedelemas, vaja oleks ehk kilo jagu? Erinevad vihjed ja oodatud, et kes ja kus üldse neete müüb.

http://www.balticbolt.ee/toode.php?show=...oductID=92
Need vist kohapeal, aga tellivad, mida iganes. Nii vähemalt öeldi.
Olen alati sealt ostnud.
EDIT: pildil muud asjad, aga sepaneedid valikus olemas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne