M401'le sobivaid rehve?
#1

Tervist.
Ootan häid ideid rehvivaliku osas M401-le. Idee poolest on olemas mingi kogus heas korras originaalrehve, aga kas nendega ülevaatuselt läbi lastakse? Mingeid taskukohase hinnaga uusi rehve annab selles mõõdus Eestist ka hankida?
Vasta
#2

Kui midagi head leiad siis anna teada Big Grin mul see läbikäidud tee ja samade mõõtmetega rehvi pole leidnud-taskukohast pean silmas Smile.Mina lahendasin mure opeli 15" velgedega.Sul peaks olema 16"
Vasta
#3

Mis mõõdus on 401 orig. rehv?

Kui sa tunned et sul on suurepärane naine, meeldiv ja vähenõudlik armuke, tark ja inimlik ülemus, maailma parim auto, inimesed tänaval naeratavad sulle ja maksuamet on su parim sõber, siis on viimane aeg öelda narkootikumidele EI!
Vasta
#4

5,00—16 on lektüüri järgi
Vasta
#5

Kas Pobeda 6,00-16 ei mahu sinna alla keerama, neid alla 100€/tk saadaval.

Kui sa tunned et sul on suurepärane naine, meeldiv ja vähenõudlik armuke, tark ja inimlik ülemus, maailma parim auto, inimesed tänaval naeratavad sulle ja maksuamet on su parim sõber, siis on viimane aeg öelda narkootikumidele EI!
Vasta
#6

Olen kuulnud, et mingeid tsikli rehve saab panna, aga odavad need igatahes ei olnud.
Vasta
#7

Praeguse aja tsikli rehvid on auto omadest oluliuselt kallimad
Flanagan
Vasta
#8

Erinevate allikate järgi on mõõdud erinevad. M400 rehvide mõõtudeks on lubatud ka 4.5R16 rehve.

Üks võimalikest netipoodidest, mis igasugu rehvidega (k.a. uunikute) tegeleb.
Hinnad muidugi kahekordsed võrreldes uuemate autode hindadega.

Ei ole olemas halba ilma, on vaid valesti valitud liikurmasin
4x4 tähendab, et kinnijäämise korral vajatakse 16 väljalükkajat
Vasta
#9

(14-03-2012, 16:27 PM)sass Kirjutas:  Olen kuulnud, et mingeid tsikli rehve saab panna, aga odavad need igatahes ei olnud.

Eks need on R 75 ja KS 750 WH sõjatsiklite rehvid, hind on jah nii, et oi oi oi!

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne