K: Poldid vene mootoratastel
#1

Kas keegi teab kust saaks osta selliseid polte, V kujulised otsast (st. kui pleki sisse keerad, siis läheb pesasse sisse ja millel on otsas lihtpea kruvika ots.
Tuulale on vaja põrandapleki kinnitamiseks selliseid, aga no mitte kusagilt ei võlu neid välja ja garaasi varud on ka otsa lõppenud Smile

Loodan et saite aru mis mul mõttes Smile
Vasta
#2

Pöörduge Baltic- Bolti

Tervitab Veteran.
Vasta
#3

(16-03-2012, 19:42 PM)maitpoiss Kirjutas:  V kujulised otsast (st. kui pleki sisse keerad, siis läheb pesasse sisse ja millel on otsas lihtpea kruvika ots.

Lapsed, proovime ikka eesti keeles tehnikast rääkida, miinusotsikuga peitpeapolt on asja nimi, kui poodi lähed küsima.
Jutt käib ilmselt DIN963-st

Haaplsalus mina läheks esimesena Würth`i, väiksem koht, ehk müüvad sularaha eest ka....

Vasta
#4

Haapsalus ma läheks pigem baltic bolti, sest würthis vaadatakse su peale nagu vaene sugulane oleks tulnud ja ei ostagi, lollike, kohe kahte alust kruvisid.
Vöid ka mölemat külastada, asuvad peaaegu körvuti, saad vörrelda klienditeeninduse erinevustSmile
Ja vajaoleva jupstüki saab alati näppu kaasa vötta, kui kirjeldada ei oska.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#5

(17-03-2012, 09:46 AM)90Deville Kirjutas:  ...Haapsalu würthis vaadatakse su peale nagu vaene sugulane oleks tulnud ja ei ostagi, lollike, kohe kahte alust kruvisid.

Siis tuleks seal personaliga midagi ette võtta; mul on hoopis vastupidine kogemus Põlva Würth`iga (kui veel lepingut polnud), kus kahe poldi ostjatele oli lausa oma süsteem välja töötatud ja kõik võeti avasüli vastu. (siirad tervitused Põlva W. poistele!)


Aga et mida teha saab?
Kasvõi seda, mida volgamehed tegid.
Tallina BB-st siis oli jutt ja praegu tõepoolest on seal pisut mõnusam käia...
Ja kui sa ikka klienditeenindajaks tööle lähed, siis ei maksa kogu maailma peale vihane olla. Kui oled, siis mine parem ...maitea, kuhu.
Isegi Kabulis peavad närvid korras olema...Big Grin

Vasta
#6

Tööriistamarketis ka täisti arvestatav roostevabade kruvide ja poltide valik nüüd olemas,kui midagi erilist vaja tellin Biltemast,seal valik vähe suurem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne