mõned pildid lähiümbrusest
#41

Tartu rahval soovitan aeg-ajalt EMEX\'isse sisse astuda. Ma käin seal peaaegu iga päev omale stuffi šnillimas. Mõni päev tagasi veeti sinna nööri otsas üsna korralik Mosse 2138 (tõsi, peal oli 412 mootor), mille pagasniku polster elab nüüd edasi minu 412 peal, lisaks jõudsin veel küljest ära rabada esitiibadel olnud nikeldatud plaadid kirjadega \"Moskvich 1360\" ja parema tagatule all olnud plaadi kirjaga 1360 (2140-l oleks vastavalt siis \"Moskvich 1500\"), enne kui täiesti komplektne masin (puudus vaid klapikambri kaas ja karpa) minu silme all vanarauahunnikusse lendas... Sad Oleks mul digikaamera, ma teeks pildi neist Mossedest, mis seal üksteise otsa hunnikusse on pressitud. Enamus on küll 412/2140, aga leidub ka nt. 408, 407 (jt. sama kerega, hiljuti oli ka üks 423), 401.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#42

Kas seal on mossedel eraldi hunnik. Kui järgmine kord Tartusse satun üritan ära käia ka emexis.
Vasta
#43

Mina sealt viimati mööda käisin, siis oli küll väga halvasti aru saada, et mida seal on, sest kõik oli ikka väga segi ... mõne mosse ja muu masina nina või tagaosa andis tuvastada, kuid ülejäänud... Rolleyes
Vasta
#44

Kas seal lubatakse raua hunnikus ka turnida ja juppe otsida.
Vasta
#45

Mossede hunnikut eraldi ei ole... On eraldi eri metallide hunnikud. Mind pole siiamaani veel hunnikute otsas turnida keelatud, kuid, kui aus olla, ega see just ohutu tegevus ei ole. Minu jaoks ühest küljest teebki asja huvitavaks see, et on vähemalt reaalne võimalus kuhugi alla jääda või millegagi vastu pead saada ja seega ka võimalus surma saada Smile Nii et ettevaatust seal!

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#46

Käisin ja pildistasin ära siis oma kodu lähedus mädaneva(roostetava) auto. Pragune seis on üsna nutuneSad kuid paar aastat tagasi oli veel täiesti taastatav. Sellel oli peal Gaz51 mootor, millel oli küll plokkikaan puudu ja üsna roostes, käigast oli selline nagu volga oma( käigukang roolipeal), aga suure sidurikojaga( äkki Zim-i oma), esisild oli Pobeda nagu ka tagumine(tundus olevat) raamil oli ühest kohast pragu sees. Sildadel olid isegi piduritrummlid peal aga ringi ei käinud. Kolm ust oli ka veel ees, pagasniku luuk, esiosa plekid puudusid kõik. Paar aastat tagsis tundus kere veel üsna kõva( raam ikkagi all) aga nüüd olid juba suured roosteaugud sees. Varem seisis pooleldi kivihunniku peal( tuul käis alt läbi) ja ei roostetanud nii palju. Siis oli plaan ta koju tuua ja teha temast vähemalt midagi, kuid kui läksin sinna eelmisel kevadel koos sugulasegi siis oli juba esimene pool raamist küljest lõigatud koos mootoriga, tagumine sild oli poolekslõigatud ja esimene sild ka. Üksed olid küljest lõigatud( üks oli alles jäetud), tagumine poritiib oli küljest lõigatud. Praegu oli alles ainult paljuas kere.
Vasta
#47

Nüüd pildid ka: http://www.pilt.ee/view/123290/
Vasta
#48

Oskab keegi öelda mis autoga võiks tegu olla, ise arvan et USA päritolu. Üks asi auto kohta veel: aku oli tagumise istem all.
Vasta
#49

Martti Kirjutas:Oskab keegi öelda mis autoga võiks tegu olla, ise arvan et USA päritolu. Üks asi auto kohta veel: aku oli tagumise istem all.

välimuse järgi julgeks pakkuda Ford V8

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#50

ma lisan ka mõned pildid lähi ümbrusest.
[Pilt: pilt.jpg]
[Pilt: pilt2.jpg]
[Pilt: pilt3.jpg]
[Pilt: pilt4.jpg]
[Pilt: pilt5.jpg]
[Pilt: pilt6.jpg]
[Pilt: pilt7.jpg]
pildid vähe kevasti näha kuna pilme oli .
Vasta
#51

Menthor Kirjutas:2 päeva ringi liigutud, kuid Tartus.
Näha on olnud siis sellised masinad seismas:
mitmed zaz 966 ja 968
2x mosse 400/401 kere
5x mosse 400/401
2x mosse 402/407
ladasid igasuguseid ja uuemaid mossesid
1x jeraz (nii vähemalt ühes teemas vastati)
1x raf (977 ilmselt)
1x mosse 408/412
mõned veokad
1x Kuban
1x luaz
azlk, m või izh 433 või 434 ainuke taga kinnise kerega tartus, välimus nagu wax -i omal, kuid hele mitte must
1x uuem raf buss
3x nysa
1x opel rekord 1900 ... ilmselt 70ndatest
1x toyota carina ... mingi vanem asi ei tea mis aasta
1x datsun cherry

ahjah mossede numbritega võin eksida kah, kuid loodan, et panin õiged
võin pilte ka lisada hiljem kui keegi tahab



rekordist sooviks ka pilti






ise saanud ka paar pilti klõpsida
www.pilt.ee/k2rpman

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne