Remondimeest vaja MF-70 le.
#1

Vaja oleks kiiresti remondimeest kes parandaks/puhuks hääled sisse mf-70 le. Jäi sunnik keset niitmist eelmine suvi heast-peast seisma ja rohkem ei teinud ta mitte üks purts. Säde on olemas.Külasepad üritasid lahti võtta,et saab lisaõhku kuskilt ja peksid teda mingi kuvaldaga.Tulemuseks mingi polt mootoris.Nüüd vaja kindlalt lahti võtta ja selleks vaja mingit x tõmmitsat,muidu venti maha ei saa.Omal võimalused puuduvad(pole ruume,tööriistu ja ka aega).Õpetust kuidas see masin lahti käib ma ei vaja(ei saa teha),vajan meest kes teeb ise. Võiksid asuda pärnus,pärnumaal(viljandi poole) . Kuvaldamehi pole enam vaja.
Vasta
#2

Harjumaal võin soovitada väga head tegijat.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#3

Sõltuvalt kuvalda suurusest ja peksjate ajumahust (töövõtetest) võib töötav mootor isegi odavam tulla...

Harjumaal, jüris toimetab üks tegelane:
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=56224479&source=web&cd=3&ved=0CDoQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.turg24.com%2Fview.php%3Fid%3D4863&ei=WS-RT4_ZJcnt-gbiwYShBA&usg=AFQjCNHa3LJ9AY2bh-QEikeAccfcOdG79Q&cad=rja
Vasta
#4

Seda sama inimest mina soovitangi, väga usaldusväärne. Korduvalt saanud abi TZ-4K-14 remondil, hooldusel ja varuosade tarnel.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#5

(20-04-2012, 12:53 PM)saarrand Kirjutas:  Seda sama inimest mina soovitangi, väga usaldusväärne. Korduvalt saanud abi TZ-4K-14 remondil, hooldusel ja varuosade tarnel.

Õigel ajal sain peale,seega väga ära ei lõhtud. Ventika tugevndus ribi on jah üks nüüd poolik aga sellepärast veel vast mitte uut mootorit pole vaja osta.Pealegi usun ,et see mootor läheb tunduvalt kallimaks kui oli masina aasta tagune müügi hind 100 euri :-).Vaatan ja ootan veits veel häkitsi pärnust on mõni meister veel olemas ja kui ikka pole siis tuleb päälinna poole oma suksu nina keerata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne