Jawa 360
#1

    See on minu Jawa
Vasta
#2

Äge pill, kuid räägi lähemalt, Palju läbisõit on, dokid, töökorras jne...

Eriti huvitaks pildid külgkorvi kinnitusest.
Vasta
#3

Japymees ostis selle Jawa minu käest vast 1999 aastal. Kui see 2000 ei olnud aga vast mitte. Minu kätte jõudnuna oli "kellal" 31000 km ees ja sisu läks vahetusse mootoril. Käigukast oli peeneks tehtud eelmiste poolt. Samuti oli laksu saanud esiots, mis oli asendatud 353-lt pärit alumise prilliga. Sellel hetkel oli tegemist soolorattaga, nüüd lisandunud külgkorv. Muidu oli tore ratas ja praegu on küll jubedalt kahju, et sellest loobuda sai aga noh nagu näha - siis ka japymehe nooruse üleelamine talle kerge ei olnud Big Grin Akukarbil veel süda näha... näitsiku fotogi peale lastud sinna...
ohh, need kustumatud mälestused.

Külka kinnitused nagu kinnitused ikka... netist pildid leitavad. Ma mõtlen.

Ja dokumendid on tal nüüd taastatud nagu ka järgmine aasta terve ratas. Ma loodan.
Vasta
#4

Jawa on nüüd arvel ja ootab taasavamist. Aasta kuhu väljanägemine peab jõudma on 1965. Läbisõit on teadmata ja algselt korvi ka sellel Jawa ei olnud. Minu käes olnud Jawa vist 1999 aastast. Algusaegadel oli niiöelda lõhkumiseks ja umbes 7-8 viimast aastat seisnud

    Üks suuremaid probleeme ongi olnud kinnituste hankimine (originaal)
Vasta
#5

Kas keegi oskab öelda kas musta numbri taotlemisel võib saada saatuslikuks kontaktivaba genekas ja mõned Türgi plekid.
Vasta
#6

Ja kas jawamarktist saadaolevatel poldid komplektidel on Li tähis
Vasta
#7

    Mitte midagi ei sobi enam kokku.
Vasta
#8

Arvel on ka korviga?
Vasta
#9

Arvel on korviga, aga tuleb uuesti ikka arki minna, sest tahan lisada ka pavi mõõtmed jawa pikkusele juurde.
Vasta
#10

Lisaks sellele lase panna "luba sõita ilma külghaagiseta".
Vasta
#11

jupid peale värvimist


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta
#12

(07-05-2012, 13:25 PM)japymees Kirjutas:  Ja kas jawamarktist saadaolevatel poldid komplektidel on Li tähis

Tavalised poldid,meie ehitus poest saab ka neid osta.
Vasta
#13

Mis värvi kasutasid ning ku palju värvimine maksma läks?
Vasta
#14

enam ei mäleta mis värv oli, aga töö oli 500 eur.
Vasta
#15

jawa on ammu valmis, aga teema tuleb ilusti kokku tõmmata.


Manustatud failid Pilt (pildid)
           
Vasta
#16
Video 

Vasta
#17

Kuna mehaaniku leib tuleb lauale käte abil, siis ei ole just tark tegu mootorratast käega käivitada.
Vasta
#18

Sellest vist on kujunenud omamoodi "internet challenge", päris palju on taolisi videosi. Millegipärast aga ei ole märganud videosi kahepooleste Jawade käega käivitamistest; kes tahab esimene olla? Feimi tuleks kordades rohkem Big Grin
Vasta
#19

(28-09-2017, 08:42 AM)tõnn Kirjutas:  Kuna mehaaniku leib tuleb lauale käte abil, siis ei ole just tark tegu mootorratast käega käivitada.

Kahesilindrilist kahetaktilist on ohutu ja kerge käega käima lüüa, kui mootor vähegi korras on. Noorpõlves Iž-Jupiter 3 peal korduvalt järele proovitud.
Vasta
#20

kahjuks ei ole häid pilte


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne