KamAZ ,ZIL ja veomasinad
#61

andres22 Kirjutas:Kas Kamaz ja ZIL piimapütte veel ka kuskil Eestimaal leidub? Ühest Kamazist oli juttu eespool, kuid pilti enam ei saanud vaadata. Ühte ZILi teadsin ka, kuid see lõigati tükkideks eelmine aasta.
See pilt mida Sa eespool ei näinud on see:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#62

Martti Kirjutas:
andres22 Kirjutas:Kas Kamaz ja ZIL piimapütte veel ka kuskil Eestimaal leidub? Ühest Kamazist oli juttu eespool, kuid pilti enam ei saanud vaadata. Ühte ZILi teadsin ka, kuid see lõigati tükkideks eelmine aasta.
See pilt mida Sa eespool ei näinud on see:

Toosama Kamaz seiasb aegajalt kivimäel, raudtee juures. sama maja ees on nähtud ka ühte paagiga maz tüüpi autot ja üht volvot. käisin Ca 2 aastat tagasi seda mazi pildistamas, tundus olevat suht sõbralik vanamees. Kamzat pole enam paar kuud näinud, teab keegi selle eluka saatusest täpsemalt midagi?
Vasta
#63

Tundub , et see veepütt lõpetas täna 11.30 paiku töölepingu. Tehnika tänaval minust möödasõites viskas tagant suitsupahvaka välja ja seisma ta jäigi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#64

KrAZ-i promovideo Smile
http://www.youtube.com/watch?v=FRZjoPlHHn4
Vasta
#65

KamA3-5410 baasil tsisterniga jõusöödaveok ACP-25
   
Vasta
#66

Mitte just eriti tihti nähtav "põllumajanduslik KamAZ-55102":

[Pilt: 0515417697387.jpg]
Vasta
#67

Kui juba näitamiseks läks,panen ka ühe pildi Kamaz-st,mis on väheke erinev oma teistest "liigikaaslastest" - esiratastel on nimelt LAZ-699 bussi ilukilbid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#68

-AsjaPulk- Kirjutas:Mitte just eriti tihti nähtav "põllumajanduslik KamAZ-55102":

Saverna ja Valgjärve vahelisel teetöödel liigub ka üks põllumajanduslik Kamaz ja terve hunnik kallureid.
Vasta
#69

Hiiumaal Kärdla teeehitusel koormaid vedav Kamza ja teine sadulautoks ümberehitet Kamaz-5511.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#70

Nagu näha, kusagil Eesti piirkondades Kamaze veel tegevkasutuses ikka liigub... Kahjuks ei saa seda väita just Pärnu kohta, kus Kamazi nägemine tänavapildis pole enam üldsegi väga tavaline juhus.
Vasta
#71

Tallinas ühe firma aia taga oli küll umbes 10-13 KAMAZ-iToungue(Sügisel nägin),teeehitus veel siis käis ja nägin veel nendele ennem mainitud veokitele veel 3-5 KAMAZ-i(Pole täpselt meeles,sest buss sõitis nendest kiirelt mõõda...aga ikkagi väga suur elamus tõestiBig Grin)
Vasta
#72

Kas kellelgi on pilti ZIL-MMZ-555 kallurist koos käruga nn"kutsikaga"? Eriti hea oleks kui külgvaates oleks.
Vasta
#73

andres22 Kirjutas:Kas kellelgi on pilti ZIL-MMZ-555 kallurist koos käruga nn"kutsikaga"? Eriti hea oleks kui külgvaates oleks.

Sellist head vaatepilti nägin Pärnu-Viljandi-Tartu teelõigul teepealt hästi näha. seisis hoovis. Juhul kui sa näed, tee pilti Wink

Vana tehnika ja veokite huviline
Vasta
#74

Kuidas muidu nende piltide tegemisega on kas vöib lihtsalt klöpsu ära teha vöi pean ikkaki kellegi käest küsima?
Ei lihtsalt sattusin sellisesse olukorda.
Ahja Tartus Tammelinnas on Zil kandilise kastiga mis liigub.



TÄNAN SIND VALDOWink


Aga natukeseks ajaks vöttis küll pildistamise isu see jama ära.Sad

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#75

miniest Kirjutas:Kuidas muidu nende piltide tegemisega on kas vöib lihtsalt klöpsu ära teha vöi pean ikkaki kellegi käest küsima?
No kuule, seda ju mustmiljon korda siin juba nämmutatud, et kui on avalik koht, siis pildista nii palju kui kulub. Siiski, omaenda tervise huvides ole valmis oma kähkusilkamise oskus käiku laskma, sest teine kord mõni isik ei taha sellest pildistamisvabadusest hästi aru saada.
Vasta
#76

miniest Kirjutas:Kuidas muidu nende piltide tegemisega on kas vöib lihtsalt klöpsu ära teha vöi pean ikkaki kellegi käest küsima?

Avalikus kohas on pildistamine vaba vastavalt asjaõiguse seadusele. Keeld peab põhinema seadusele. Eravalduses on pildistamine lubatud loomulikult vaid omaniku ja/või valdaja nõusolekul. Seda tuleb mõista nii, et kui pildistatakse avalikust kohast (nt teelt) eravaldusse (nt talukompleksi) poole, siis selline tegevus on lubatud - nagunii on enamik Eesti maast eravalduses. Kui igasugune eravalduse pildistamine oleks keelatud, ei saaks üldse ju kaamerat pea kusagl välja võtta! Kui aga pildistamiseks peab MINEMA eravaldusse - taluhoovi, maja taha vms -, siis selline tegevus eeldab omanikuga kooskõlastamist.

Siin on aga üks "aga" ehk erand. See puudutab isikuandmete töötlemist ja levitamist, mis on vastavalt isikuandmete kaitse seadusele lubatud vaid isiku nõusolekul. Isikuandmeteks kvalifitseeruvad üldiselt igasugused isiku kohta käivad andmed, mis võimaldavad isikut üheselt identifitseerida. Sh ka need andmed, mis on loetavad avalikuks vaatamiseks väljapandud pildil.

Mis siia vanatehnika eripära arvestades praktikas kuulub, pole aga sugugi alati selge ja vajab sageli juristide hinnagut. Nt isikute (nägude) pildistamist ilma isku nõusolekuta ei peeta heaks tooniks selles valguses - nägu võimaldab inimest üheselt identifitseerida.

Erand on siin jällegi asjaolu, kui pildistatakse mitte inimest, vaid miskit objekti, mida on pea võimatu pildistada nii, et inimesi peale ei jää (nt näitusele pandud auto, mille ümber tungleb rahvamurd). Samas käib üsna kindlalt selle alla see juht, kus keegi ilma minu teadmata pildistab ming minu koduhoovis eemalt oma sõidukit parandamas ilma minu loata - seda teha ei tohi.

Sõidukite osas ei ole ka see asi ühene. Kui ma pildistan kusagil seisvat autot, siis reeglina ei ole võimalik selle foto põhjal üheselt tuvastada isikut, kellele see kuulub. Seda ka mitte juhul, kui fotolt on näha auto numbrimärk. Teatavasti ei ole nn tavakodanikul võimalik numbrimärgi põhjal saada ARKist teada isikuandmeid. Samuti ei ole numbrimärk meil üheselt seotud omanikuga. Ehk kui ma oma auto maha müün, võib uus omanik säilitada varasema numbrimärgi.

Kui keegi juristidest soovib minu seisukohti täpsustada, siis loomulikult on see teretulnud - minul juura-alast haridust pole ning minu kokkupuude seadusloomega on viimase 10 aasta jooksul piirdunud mõne eriseaduse IT ja andmeturbega seotud paragrahvide kirjutamises ja sedagi koostöös kogemustega juristidega...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#77

Mul on üks küsimus, Mis värvi olid Kamazide kabiinid, kui nad tehasest välja tulid ning mis oli oma looming?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#78

miniest Kirjutas:Mul on üks küsimus, Mis värvi olid Kamazide kabiinid, kui nad tehasest välja tulid ning mis oli oma looming?

Mäletan oranže, helesinisi, valgeid ja kollaseid. Ei anna pead, et värvivalik suurem ei olnud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#79

valdo Kirjutas:
miniest Kirjutas:Mul on üks küsimus, Mis värvi olid Kamazide kabiinid, kui nad tehasest välja tulid ning mis oli oma looming?

Mäletan oranže, helesinisi, valgeid ja kollaseid. Ei anna pead, et värvivalik suurem ei olnud.
Punast ja nn. sõjaväerohelist oli ka.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#80

Minul Eestist pildis ka tavaline hall ja roheline ning tumesinine. Viimane võib-olla pole originaal, teisi olen rohkem kui ühte näinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne