JAWA 353
#21

Mismoodi arvele vött siis toimis, kui ühtegi paberit ei olnud?
Vasta
#22

ARK's tegin avalduse et kust sain ( tõestuseks oli ostumüügi leping) ja miks dokumente ei ole, õnneks oli registrinumber alles. Siis tehti arhiivist päring et kas eelmine omanik on ikka see kes ma väidan et on, selleks kulus neil kuu ja siis võeti ühentust et kõik on õige ja saab küll arvele.
Siis pakkisin ratta käruse ja läksin nätasin ette ja sain dokumendid
Vasta
#23

Asjad jälle natuke edasi liikunud
   
Vasta
#24

Üks küsimus ka siinsetele inimestele.
Et kust saaks osta küljekarbi äärde kummi tihendit ja oleks soov valge üldse panna. Jawa poodi tean ja seal ainult must saadaval [/align]
Vasta
#25

jawamarkt pakub halli:

http://jawamarkt.cz/en/rubbers-2/rubber-...ng-1m-grey
Vasta
#26

Teine variant on vaadata motoren.sk. Olen tellinud nii jawamarkt'ist kui sealt, võrdselt head mõlemad, kuid motorenist tuli vist kaup tunduvalt kiiremini kohale.
Vasta
#27

Kas teletorni poest oled küsinud?
Vasta
#28

Asi hakkab juba ilmet võtma ja kui nüüd kõik väga hästi läheb siis laupäeval saab esimesed tiirud teha. Kindlustuse tegin vähemalt juba ära
   
Vasta
#29

Sai siis eile viimased jupid külge pandud ja ka selle aasta esimesed 20 kilomeetrit läbitud. Sõitis täitsa ilusti
   
Vasta
#30

Mis värviga kroomitud osad värvitud.. Värvikoodi on sellele ?
Vasta
#31

Alla läks püstoliga täitekrunt siis dupli colori aerosooli veljehõbe ja korralik lakk püstoliga peale pandud
Vasta
#32

Ratas sõidab aga mootoris vibra sees. Vänt käis tasakaalustuses ja mees ütled et kõik ok, aga mulle see ei istu väga. Muidugi ma pole ühegi teise 250 jawaga sõitnud ega ka mitte kohapeal kuulnud töötamas et akki ta peabki värisema. Et siit küsimus kas kellegil on tallinnas 250 jawat mis töötab, sõita ei taha lihtsalt kuulata ja katsuda mootorit. See nädalavahetus
(01,06-02,06) sobiks ka tartus
Vastata võib siia kui ka helistada 56625717
Vasta
#33

250 ju ühesilindriline. Ikka vibreerib.
kunagi (80-date algul) oli mul 559, aastast 64.
Vasta
#34

Enda 353 võrreldes 559ga ei vibreeri. Vaadates ja kuulates mootorite töötamist siis ma seal midagi võrrelda nagu ei näeks. 353 käib kuidagi pehmemalt ja rahulikumalt kui 559.
Vasta
#35

Mina enda 559 puhul siiani küll mingit erilist vibreerimist ei ole täheldanud. Muidugi praegusel momendil on mootor maas ja laiali, seega igasuguse kuulamisprotseduuri läbiviimine on lähiajal kahjuks raskendatud. Eks näis, mis seis peale väntvõlli vahetust selle vibratsiooniga on.
Kus muidu vända teha lasid ja mis tööd täpsemalt teostati?

(30-05-2013, 14:46 PM)Bennet Kirjutas:  Enda 353 võrreldes 559ga ei vibreeri. Vaadates ja kuulates mootorite töötamist siis ma seal midagi võrrelda nagu ei näeks. 353 käib kuidagi pehmemalt ja rahulikumalt kui 559.

353 vänt on 559 omast natuke raskem, see nagu mingil määral seletaks seda pehmemalt käimist? Lisaks veel need meeletud 2 lisahobust 559-lSmile
Vasta
#36

Ei lasknudki mingit tööd teha ainult tasakaalustamine mida ka ei tehtud kuna öeldi et kõik ok
Vasta
#37

Proovi erinevas kaalus kolbe/sõrmi, või võta üks rõngas vähemaks.

Mu 360`l oli kolvide kaalul erinevus 5g ja kiirusel 80kmh olid justkui sipelgad püksis.

Kui sain kolvid võrdseks, siis kadus vibra ära.

1sil masinaga on see raskem, kuid katsetades võid selle õige kaalu leida.
Vasta
#38

(30-05-2013, 19:34 PM)mehaanik666 Kirjutas:  Ei lasknudki mingit tööd teha ainult tasakaalustamine mida ka ei tehtud kuna öeldi et kõik ok

Ma eeldan, et viisid sinna ikka kogu väntmehhanismi, st väntvõlli koos kolvi, rõngaste ja sõrmega?
Vasta
#39

käis ainult vänt seal kuna see mees kes tegi see ei tahtnud kolbi ja sõrme mis minule tundus väga imelik ise tegelen autodega igapäevaselt ja tean ka asjadest natuke ja kui oleme lasknud väntasid tasakaalustada siis tahetakse küll kõike saada
eks vaatab kui kunagi mootori peaks uuesti lahti võtma siis lasen kusagil mujal asja üle kaaluda
Vasta
#40

Ühesilindrilist mootorit pole võimalik täielikku tasakaalu saada ja sellepärast väntvõlle remontivad firmad neid ainult rihivad, st keegi neist väntmehhanismi tasakaalustustegurit (mis on vertikaalse või vertikaalilähedase silindriasetusega ühesilindrilistel tavaliselt 50-75%) ise muutma ei hakka. Tehas määrab tasakaalustusteguri katseliselt, et ühelt poolt oleks juhi poolt tuntav vibratsioon (mis on ainult üks osa koguvibratsioonist) enimkasutatavas pööretevahemikus võimalikult väike ja teiselt poolt väntvõllilaagrite koormused jääks lubatu piiresse.

Kui konkreetse tsikli mootori tuntav vibratsioon on mingil põhjusel tavalisest suurem, siis pole üldiselt muud valikut kui viia väntmehhanism tehase konditsiooni ja teha kindlaks, et mootor on raami vahel korralikult kinni: nt õiged laagrid (C3), väntvõll võimalikult täpselt rihitud, üksikdetailide kaalud originaalidega võrdsed (tänapäeva kolvid kipuvad raskemad olema) jne.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne