TZ-4K-14 roolivõimendi
#1

Oskab keegi äkki rääkida, kuivõrd keeruliseks võiks osutuda roolivõimendi paigaldamine nimetatud trakatsile? Rasket rooli pean selle masina suurimaks puuduseks.(peale selle on veel mootori lärm, aga sellega harjub Smile)
Tean, et selliseid asju on tehtud. Ennast ma tehniliselt nii taibukaks ei pea, et ise sellist aretustööd ette tahaks võtta. Aga tarkade meeste mõtted antud teemal oleks teretulnud.

Vasta
#2

Tere!

Omal "Sitikat" pole, aga kujutan, ette, et eraldi hüdropump, paar väiksemat hüdrosilindit, üks kummalegi poole raami, voolikud ühendada nö risti ja T16 hüdrorooli mechanism, lisaks suts lõikamist, treimist ja keevitamist, natuke puurimist ja voolikute vedamist, ning ongi valmis.

Usun, et see on võimalik,

TZ Hüdrorool ja frontaallaadur

aga las need mehed, kes on asja ära teinud, räägivad täpsemalt.

Ehk on spets kitte saada, mine tea, tasub uurida?

Tervitades, IP



Vasta
#3

Huvitav, et väga paljud peavad selle traktori rooli raskeks? Mina soovitaksin alustada roolikarbi remondist, mul on need masinad kasutuses juba üle 20 aasta ja mina küll ei saa öelda, et rool nii raske oleks, aeg-ajalt saab roolikarp üle käidud ja toimib ideaalselt. Belarussil on vb natuke kergem, aga üldiselt sama.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#4

Hüdrorooli komplekt on täiesti saadaval hind on tal mingi 1200 EUR i
Vasta
#5

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewtop...=21&t=2602
Vasta
#6

(23-05-2012, 08:49 AM)saarrand Kirjutas:  Huvitav, et väga paljud peavad selle traktori rooli raskeks? Mina soovitaksin alustada roolikarbi remondist, mul on need masinad kasutuses juba üle 20 aasta ja mina küll ei saa öelda, et rool nii raske oleks, aeg-ajalt saab roolikarp üle käidud ja toimib ideaalselt. Belarussil on vb natuke kergem, aga üldiselt sama.

Tasasel maastikul pole muidugi viga midagi. Natuke väsitavaks muutub manööverdamine metsas kändude ja küngaste vahel turnides. Ja üldse väikestes ja kitsastes kohtades kuhu masina mõõtmeid ja väikest pöörderaadiust arvestades on ju vägagi ahvatlev pugeda.
(23-05-2012, 14:30 PM)velts1 Kirjutas:  Hüdrorooli komplekt on täiesti saadaval hind on tal mingi 1200 EUR i

See on ju iseenesest väga hea pakkumine. Siinjuures tekib vaid küsimus kuivõrd mõistlik on panna traktorile, mille turuhind on umbes 3000 eur-i, 1200 Eur-i maksev hüdrorool??
Vasta
#7

Khmm, seltsimehed, ma käin selle traktoriga küll ikka igal pool, kuhu aga MTZ ja suuremate masinatega ei mahu, nii metsas, soos, põllul, hoovis, laohoones ja ikkagi ma väidan, et rool pole üldse raske. Eks alati võib kergem olla, aga hätta küll ei ole jäänud selle keeramisega kordagi, veelenam mul sõidab elukaaslane ka selle traktoriga metsas nagu miska. Ütlen veelkord, hooldage oma masinaid reglaarselt ja elu on tükk maad lihtsam. Ma tean, mida räägin, mul on neid väikeseid TZ koos kõigi riistadega ja enamgi veel 2tk ja ka suuremat põllu ja metsatehnikat kodus piisavalt, seega tean võrldusmomenti hästi.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne