Tundmatu krants ?
#1

Tere

Juhtus minu hoovi selline krants...
Äkki spetsialistid oskavad identifitseerida, et kelle toodang ja mis marki?
Enda arunatukesega vaatasin, et pedaalid on vene omad, tea kas ketirattaski originaal on... Jooksud pole ka originaalid, esiratta keskvõllil vene initsiaalid, taga torpeedo 40. Ees lenksu raamitorul, seal kus esisilt peaks olema on raaminumber 61643... Ise kahtlustan, et lätlaste toodang?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                           

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta
#2

Keeruline ja mitte eriti puhastverd koer, paras krants tõesti! Lätlased muidugi raamikaelale numbrit armastasid lüüa küll aga enamasti ülemisele muhvile. Löödi ka alumisele... eeldades, et number ikka õige ja algne, siis võiks otsida, kes lõunanaabritiest oma toodanguga sellise arvuni jõudis. GEO ja Ozolnieks ei ole kindlasti ja üldse armastasid lätlased metallsilte. Ei saa pildilt aru mida see roheline laik seal ees endast kujutab?
Vasta
#3

Ma ise ka ei saa aru, et mis roheline ollus see selline seal esisildi kohapeal on...Sildiauke nagu polegi?...justkui oleks nagu mingi vesipilt seal olnud...Täitsa jama, ketirattas ei tule kellegile tuttav ette, esihark on ka üsna omapärane, neetidega kinnitus ratta juures?

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta
#4

(04-06-2012, 00:51 AM)Heiks Kirjutas:  Ma ise ka ei saa aru, et mis roheline ollus see selline seal esisildi kohapeal on...Sildiauke nagu polegi?...justkui oleks nagu mingi vesipilt seal olnud...Täitsa jama, ketirattas ei tule kellegile tuttav ette, esihark on ka üsna omapärane, neetidega kinnitus ratta juures?

Jama jah! Ketiratast nähtud küll ja veel aga sealt midagi ei hargne. Esihargi alumised otsad on lihtsalt parandatud ja ei pruugi üldse selle raami hark olla.
Rohelise olluse all paistaks justkui pildil küll üks mügerik mis võiks sildineet olla?



Vasta
#5

Tere taas

Panin jalgratta oksionile, kuna 6 jalgratast 2 toalises korteris on ikka liig, mis liig Smile. Vahest on kellegil huvi?
Link: http://www.osta.ee/vana-jalgratas-27477860.html

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne