Dnepr Reinu oma.
#1

   
Et siis selline aparaat, millega ma oma aega sisustan, kui väga igav hakkab.
Hetkel tegelen juba pikemat aega eelmisel sügis ära kustunud parema silindri tööle saamisega.
Pikem jutt on Biker.ee foorumis.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=56&t=5497
Vasta
#2

Ei oska sinna enam postitada,panen siia.Vaata klapid veel üle,oli juhus kui ratas käivitus külmalt kohe.Natuke käis, kadus üks pool ära,klapp jäi lahti.
Edu.
Vasta
#3

Veel üks võimalus - omal ühel dnepri mootoril oli nookur vigane. Pragu sees ning ei avanud enam klappi, esmalt vaadates polnud pragu näha ning ausalt ei osanud ka otsida.
Vasta
#4

Klapid liiguvad, sooja mootoriga ka silindris surve olemas. Kui karpa kohta targemaks ei saa, kaanetan uuesti lahti ja uurin ka klapivedrude tugevused järgi.
Vasta
#5

Sain ka sellist infurmatsiooni, mille olin ise unustanud, et sumpad üle vaadata, et kõntsa täis ei oleks.
Vasta
#6

Kuna mul parajasti asi laiali, siis peaks enda tsiklil ka ühe hooga sumpad üle vaatama. Kuidas neid avada üldse? Ignorant nagu ma olen...
Vasta
#7

Ega neid ei saagi avada, ma mõtlesin, et tambin leegitorupoolse otsaga vastu kivi. Ja siis ilmselt hiljem loputan bensuga läbi.
Vasta
#8

Kui kroomist/värvist kahju pole, siis võid kuumaõhupüstoliga küpsetada. Kahetaktilise summid sai nii hästi puhtaks, ainult, et värv põleb maha/kroom läheb siniseks. Neljataktilisel peaks võibolla tilga bensiini enne summutisse kallama, et tahma mahapõletamiseks pisut kütet oleks
Juhend siin: http://hot.ee/sadalamc/muffler.html

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#9

Karpas on auk, sel , kus olema ei peaks. Teisel karpal on seal ees pronks punn. Lõin naela sisse ja installin külge, eks siis kuulda, mis sünnib.
Käib kahe pütaga, aga jama selles, et õlituli nüüd kustub alles suurtel pööretel. Tegelikult varem ka nii olnud, kuid siis läks ise normaalseks tagasi. Vahest andur juperdab. Mõõdan mehaaniliselt, või panen uue anduri.
Vasta
#10

Täna hommikul siis õlituli ei sütti isegi tühikäigul. Kui seisma jätan, siis jääb põlema. Andur siis ilmselt võtab puhkust vahepeal.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne