Delta minek paremaks ja süütepool
#1

Oleks huvi, et saaks deltal jõudu juurde. Tippkiirus ei huvita üldse. Olgu kasvõi 40km/h. Tahaks et lihtsalt kohaltm innes rohkem jõudu oleks? Mida saaks kohe kodus teha? Ja kui säda nõrk kas siis on süütepool õhtal? Kas auto oma tohib deltale panna? nt mosse oma.
Vasta
#2

mosse süütepool 12v, aga deltal on 6v, nii et sa võid sinna peale ajada üxkõik millise 6v süütepooli, aga mitte 12v
Vasta
#3

Sellega siis selge. Nüüd see jõu asi veel.
Vasta
#4

6-ne laulab paremini 12V pooliga.Järgi proovitud(Ei kuulu vaidlemisele!)
Vasta
#5

võin siis mosse oma panna? säde tugevam?
Vasta
#6

no ma proovind pole 6v panna 12v süütepooli..võibolla isegi hakkab tööle...põhimõtteliselt peax ju voolu nati vähex jääma...aga vaidlema ei hakka ja ega proovides midagi ei juhtu ka...proovi, kui hakkab tööle, siis kõik korras, aga kui ei hakka, siis pead ikkagi 6v otsima...igaljuhul 12v mootorile 6v süütepooli pole mõtet panna..algul töötab ilusti...aga ruttu kooleb ära..väääga ruttu
Vasta
#7

Misasja minul on minskil(12v) delta süütepool peal(6v) ja umbes aasta kärutan probleemideta ringi.vahepeal panin isegi delta hõbekarbi ka peale.
Poes öeldi ka et 12v. süsteemile tohib 6v. pooli peale panna. Vastupidi jääb jah vist veica lahjaks aga mine tea...
Vasta
#8

6-ne käib ideaalselt BOSCHI 12V pooliga.
Vastupidi ma ei paneks.
Vene pool pole nii hea:smug
Vasta
#9

Lihtsaim viis jõudu juurede on: väiksem ketihammakas mootorile või /ja suurem ketihammakas tagarattale.

Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tegija
6-ne laulab paremini 12V pooliga.Järgi proovitud(Ei kuulu vaidlemisele!)

mina vaidlen kõvasti vastu.
1) kui see oleks 12V pooliga parem, oleks see juba tehases peale pandud. krt, ega insenerid lollid pole siis.
2) illusioon on tekkinud ilmselt sellest, et eelmine 6V pool töötas veelgi kehvemini. otsi kuskilt korralik JA ÕIGETE PARAMEETRITEGA 6V pool ja alles siis kuuled, kuidas laulab.
Vasta
#11

ma olen klaabuga täiesti ühelmeelel, et kui 6v mootoril 12v süütepool paremini tuksub, et mix siis juba tehases sellist peale ei pandud....

@lõhkuja..no mis valemiga, siis oli sul minskil keneka vool nõrk, sest kui ma oma 56 panin akuladia pealt tööle(laadia oli 12v), siis nati aeg töötas, no ikka töötas natuke aega, aga pärast kärses sütepool ära..ja mu ühel sõbral oli jupiter ja ta arvas, et see on 12v ja pani 12v aku peale, sai mõni päev sõita, kui mõlemad süütepoolis kärsesid läbi, pärast tuli välja, et tegelt oli tsikkel hoopis 6v
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tegija
6-ne laulab paremini 12V pooliga.Järgi proovitud(Ei kuulu vaidlemisele!)

mina vaidlen kõvasti vastu.
1) kui see oleks 12V pooliga parem, oleks see juba tehases peale pandud. krt, ega insenerid lollid pole siis.
2) illusioon on tekkinud ilmselt sellest, et eelmine 6V pool töötas veelgi kehvemini. otsi kuskilt korralik JA ÕIGETE PARAMEETRITEGA 6V pool ja alles siis kuuled, kuidas laulab.

Mul on peal,ei kurdaWink
Võibolla oli mu 6-ne pool ka lihtsalt oma
aja ära elanud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne