Ziguli vaz 2103 1976
#21

Midagi toimub auto kallal . Sellest kirjutan hiljem pikemalt.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/40...76dc45.jpg
Vasta
#22

Tere! Otsustasin ,et ei lähe masina taastamiseks, sest liigapalju raha lähkeks selle peale. Aga vanarauda ei vii ka vaid teen kere natuke paremaks ja siis õpiks tehnikat parandama ja sõidaks niisama. Teemat jätkan, et näidata masina käekäiku. Tänud!

Omaette nokitseja.
Vasta
#23

Kas esimesel pildil olnud vändaga keevitus on sul ainuke seda tööd tegev aparaat? Lada kallal elektroodiga õiendamine vähemalt minu lemmiktegevuste hulka ei kuulu...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

(01-05-2013, 09:09 AM)Marko Kirjutas:  Kas esimesel pildil olnud vändaga keevitus on sul ainuke seda tööd tegev aparaat? Lada kallal elektroodiga õiendamine vähemalt minu lemmiktegevuste hulka ei kuulu...

samas õppimiseks ideaalne aparaat, kui sellega juba tulema hakkab, siis võid iga teise keevitusega lasta nagu muiste
Vasta
#25

Nii ta on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

Jah selline keevitus on hetkel jah :/ Masina kallal käib pidev töö nüüd Smile Ja huvi on asja vastu suur. Mootor sai täna natuke uuenduskuuri Smile

    J

Omaette nokitseja.
Vasta
#27

Töö käib! Üritasin täna masinaga paigalt võtta aga tuhablokk jäi masina alla lõhkus küljekarbi ja tagaamordi ära ;( Ning tungikoht ka läinud ;(

Vabandan ,!et kohutav segadus sest olin tööhoos ja sai igasuguseid juppe ja osasid välja otsitud.

Aiast jäi aint natuke puudu O.o        

Omaette nokitseja.
Vasta
#28

Iluliiste pole vaja? Mul neid on ja annaks kesvamärjukese eest terve pundi. Tagatule ümber käivad liistud on ka olemas.

Veel pole maha löödud
Vasta
#29

Ehh eks oleks ikka vaja aga ma ei tea kas neid on enam mõtet külge panna.Mõtlen asja üle iluliistud olid olemas aga osad on kannatada saand kuuris Big Grin Aga aitähh! Ja võtan ühendust kui otsustan neid kasutada siiski. Smile
Veel sain täna masinale ostetud uus aku.

Omaette nokitseja.
Vasta
#30

Niisiiis üritasin mootorit taaselustada aga ei õnnestu ;( Säde on kadunud. Keegi oskab öelda kuidas ühendada sedasi süsteem et käima saab hetkel on selline asi peal nagu türistori süüde.

Omaette nokitseja.
Vasta
#31

Kuna 03 kerest ei saanud asja sai toodud 06 pooleldi vrakk. mootoriks 1.6.
Kere seisukord oli üpris hea. Juhi jalge all on üks väike auk.kundepool tahab rohkem tööd saada,sest tuleb lappida ka natuke sisemist karbi serva.Taga vahetatud amordid,differ,kõik silda kinni hoidvad poldid ja sillatihendid.parem küljekarp tahab ka kerget lappimist,ja benapaagi ja varuratta akune plekk.Käsipidur tahab kordategemist ja vasak esimene tagumine pidur. vasak esitiib oli nii puru sõidetud et sai toodud uus ning olemas on ka tagatiib. Kõvasti tahab tegemist saada ka tagapõll kuna eelmine omanik olid veits retsinud seda. Taha aretan 03 tagatuled kuna need meeldivad mulle rohkem. ja 03 esimene võre läheb ka ette. Ilmselt teen enavähem korda ja harjutan rallisõitu vaikselt . kuna lubadeni on aega.

http://fotoalbum.ee/photos/jawa-veteran/105708305

Omaette nokitseja.
Vasta
#32

eks näis mis välja tuleb!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Omaette nokitseja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne