mõned pildid lähiümbrusest
#21

ega see sinine mosse jäänus raplamaal ei vedele:???

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#22

kõik pildid on tehtud rakveres või selle lähiümbruses Smile
Vasta
#23

Olen kuskil varem küsinud ja küsin veel: mis on selle esimese pildi kaubakäru mark ja kas mõni teab, kus neid valmistati?

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#24

esimese pildil on etkvl\'i toodang aga marki ei meenu...
Vasta
#25

Neid nu-pogodi-st tuttavaid kärusid vedeleb minu kodukandis kah.
Kui hästi töötab, siis on asi väga tige putukas.

mul vedeleb kuskil 1 tutikas katel sellele riistale....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#26

eberhard Kirjutas:Olen kuskil varem küsinud ja küsin veel: mis on selle esimese pildi kaubakäru mark ja kas mõni teab, kus neid valmistati?

Selle ETKVL-i kaubakäru ametlik nimetus oli omal ajal \"autoroller ET 1,5\" - sai Filmiarhiivi sahtlites sobratud...
Vasta
#27

2 päeva ringi liigutud, kuid Tartus.
Näha on olnud siis sellised masinad seismas:
mitmed zaz 966 ja 968
2x mosse 400/401 kere
5x mosse 400/401
2x mosse 402/407
ladasid igasuguseid ja uuemaid mossesid
1x jeraz (nii vähemalt ühes teemas vastati)
1x raf (977 ilmselt)
1x mosse 408/412
mõned veokad
1x Kuban
1x luaz
azlk, m või izh 433 või 434 ainuke taga kinnise kerega tartus, välimus nagu wax -i omal, kuid hele mitte must
1x uuem raf buss
3x nysa
1x opel rekord 1900 ... ilmselt 70ndatest
1x toyota carina ... mingi vanem asi ei tea mis aasta
1x datsun cherry

ahjah mossede numbritega võin eksida kah, kuid loodan, et panin õiged
võin pilte ka lisada hiljem kui keegi tahab
Vasta
#28

kas nendest kõikidest sul pildid tehtud.
Vasta
#29

Enam-vähem kõigist jah ... zaz-idest ainult pole eriti, sest neid suht palju ja nysadest on vaid ühest pilt .. ja üldse need väga kehvas olukorras. See pilt, millel peaks jeraz olema, on kaugelt tehtud ( ja näha vaid tagaots Sad ), sest pildid siiski aia tagant tehtud ja masin oli suht kaugel aias.
Vasta
#30

Regardman Kirjutas:Jeraz, kuban, nysa neid pilte sooviks näha.
Hetkel on pilte nendest vaid sellised Sad ->
[Pilt: IMGP2332.JPG]
[Pilt: IMGP2340.JPG]
[Pilt: IMGP2367.JPG]
[Pilt: IMGP2368.JPG]
Kuna üks nysa mille olukord võib-olla isegi kõige kehvem asub suht kodu lähedal siis tollest näiteks võin rohkemgi pilte teha...
Vasta
#31

ma tahaks näha pilte mossedest ja ka nende keredest
Vasta
#32

Hei!

RAF-de huvilisena huvitaks selle liikuri pilt.

Võid ka mulle privaati saata: rederev(ät)online.ee

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#33

korjasin ka mõned pildid kokku minu koduümbruses (Viljandis) seisvatest romudest,neid näete siin ,mõnest autost on ka rohkem pilte,kui kedagi huvitab.Täpsed asukohad avaldan vaid konkreetsele huvilisele PS teel!
Vasta
#34

Kahjuks pole hetkel aega nende piltidega mässata ja tulin vaid korraks siia .. nagu näha on huvilisi, et ma siis homme õhtul panen pildid netti
Vasta
#35

Eile unustasin seda mainida, et mossede 400/401 (ei tea kumb) puhul on pildid vaid neljast ja needki kehvasti näha - 2tk aia ääres võsa taga ja 2tk on nii et üx ees teine taga .. ja pildistatud tagant otsast. Keredest hetkel pilte pole, kuid kui aega on võin õhtuks ka need teha. Asukohad ütlen vaid privas ja pilte näitan siin Wink
Vasta
#36

Lubatud pildid .. pole just kuigi hästi näha, kuid midagi ikka vast Rolleyes
[Pilt: IMGP2358.JPG]
[Pilt: IMGP2373.JPG]
[Pilt: IMGP2374.JPG]
Vasta
#37

sellel viimasel mossel on küll kõva kultuurkiht peale kasvanud Smile
Vasta
#38

Martti Kirjutas:sellel viimasel mossel on küll kõva kultuurkiht peale kasvanud Smile
Kui mõtled seda võsa siis pildid on petlikud Wink autod ise pole millegi all see võsa on aia ääres Toungue
Vasta
#39

Uunikumihuvilistel soovitan Tartus Vana-Ihastes ringi kolada. Seal vedeleb hoovinurkades igasuguseid Nysasid, Žuk\'e, vanemaid Mossesid ja igasugust muud huvitavat kraami. Soovitan sealjuures siiski austavalt suhtuda nii inimeste eraomandisse kui kurjadesse koertesse Smile

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#40

Mis aga puutub sellesse ülaloleval pildil olevasse heledasse Nysasse, siis selle ma tundsin pildil kohe ära. Vedeleb Karlova linnaosas ühes hoovis tänava ääres. Minu mäletamist mööda vist juba mingi 7-8 aastat vähemalt. Varem nägi teine päris ilus välja, aga nüüd on hakanud sammal selga kasvama...

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne