Projekt: JUMZ EO 2621-Turbo ( ЮМЗ ЭО-2621)
Kuna orginaalid kummist nupud olid oma aja ära elanud siis seetõttu tuli midagi ette võtta et jagaja kangid paremini kätte sobiks. Siinkohal sai taaskord kaks hobi üheks liidetud. 
Augud puurisin sisse, törts liimi ka vahele ja voila. Pööramise kang sai oranzi nupu nagu kord ja kohus, ülejäänud valged. Läheb istmega kenasti kokku. Big Grin  Toungue 
[Pilt: 1]
'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
Ma ei viitsinud nende kangidega maadelda.

Kevadel, kui masinaga toimetama hakkasin , siis tegin kõne ka Meelisele. Sain kohe teada, kuidas keti pingule saab.
Vasta
Tead olen täitsa isegi paar korda mõelnud et tuleks neid kange vähemaks võtta, nagu nu pogodi multikas praegu. Võid oma sisteemist paar lähivaadet ka teha, tundub päris hea olevat.
 Ulila Jäärada FB
Vasta
(03-08-2017, 00:12 AM)reljo86 Kirjutas: Kevadel, kui masinaga toimetama hakkasin , siis tegin kõne ka Meelisele. Sain kohe teada, kuidas keti pingule saab.

Oleks ka sellest infost huvitatud. Wink
Ma seni tean ainult seda nippi, et liigutada masti ühest äärest teise. Korraks nagu on abi, aga paar tõstmist hiljem jälle lõtk vähemalt kühvli laiuse jagu. Uuema tüübi kopp siis. Pööramine esimese jagaja pealt.
Vasta
Peab peamasti tõstma ja keerama samal ajal. Eelmised operaatorid kurtsid, et kett läheb lõdvaks, aga mul ei ole peale esimest pingutust probleeme olnud. Kahe kangiga saab ju kõike korraga liigutada kah.
Vasta
Seesamune, et Penskar ikka läheb homme Tagadi laadale ja paneb paar 23 lülilist ketijuppi kongis kaasa. Oli see mastipööramise kett  42 mm sammuga? Oli veel üks tahtja peale Meelise, Harjumaalt. Vast loeb veel ja saab mu laadalt kätte. Olen oranzis jopis, käistel valge pikipael. Seitsmekümne ja vähe üle hambutu ja kurre vanamehenäss, telefoni 578777507 melus kindlasti ei kuule seal. Hõigake kõrva ˇTere Penskarˇja siis kaugemale, sest võite ka vale, mitte nii rahuarmastava mehe otsa sattuda...
Vasta
Seda Meelise uma põle mõtet kaasa tassi, es ole teda homme laadal näha, keegi peab tüüd ka tegema kui teised ringi prassi.  Tulen ise kunagi järgi või vaatab hiljem kus ja kuna... Rolleyes
 Ulila Jäärada FB
Vasta
kah üks tubli jumpsimees: https://www.youtube.com/watch?v=CsZmZo0n5hA
Vasta
Ei ole seegi masin varjusurmas vaid üsna tihti on tuli kolvil ja teeb vahest üsna ränka tööd. Viimasel ajal on metsas ja soopeal toimetanud, täna sai vahelduseks kõvema pinnase peale kruusa laadima ka... Big Grin

Topeltrattad said alla tagasi ning see tähendab antud masina jaoks vaid järjest raskemaid ülesandeid mida teha tuleb... Big Grin

[Pilt: 011135552365962.jpg]

[Pilt: 0111355531ec705.jpg]

[Pilt: 01113555619da79.jpg]

[Pilt: 0111355565116a6.jpg]

[Pilt: 011135556964bd7.jpg]

[Pilt: 0111355563b800a.jpg]
 Ulila Jäärada FB
Vasta
Tere
Mul on kaevur EO-2621-B.

Ja mul on sellegipoolest probleem - hüdrauliline ahel on aurustatud.

Kas sa ei tea, mis see võib olla? Ainuke asi, mis minu meelest on - see on NS100 pumba peal? kas olete selle pumba parandanud?
Vasta
Nihujaa ne panimaju, mingi google tõlge?
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
jah, kas pole see arusaadav? Smile

milline komplekt hülsid minna NS100?
[Pilt: 118.jpg] 
või

[Pilt: 108.jpg]
Vasta
(30-01-2018, 00:00 AM)nnntomas Kirjutas: jah, kas pole see arusaadav? Smile
Budt tšelovekom, naidi kovoto, kto normalno govorit na Estonskom! Tak nehrena ne polutšaetsa Sad
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Ma ei tea seda. vabandust, hüvasti.
Vasta
JA ne tak dumal...
No cherez Google perevod tut otšen trudno, 30 - 40 % propadajet.
Piši na Russkom, hot tak, kak ja, ,znatšitelno lutše! Tut nas mnogo, kto mogut otvetit.
Vasta
Võin kasutada ainult tšehhi keelt või inglise keelt Smile
Vasta
English is better, I think...
Vasta
So I ask again: Smile
I have a problem with the airing of the hydraulics. I assume that the air is coming through the NS100 pump. When the piston rods go down, they go faster and air somewhere, I think. And it's not over cuffs.

I disassembled it and I want to replace the rubbers inside - know that there have to be (on pisture above)? Should they be pierced?
Vasta
English will probably work much better, than google translate - your first posts were far from being understandable Wink

selgitus: kodaniku postitused paistavad tõesti vennasvabariik Tshehhist pärinevat.
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
With mechanical problems on EO we must little bit wait, I think. I am sure, that after few hours or days somebody, who know EO and English, will answer You. Sorry, I`m not this person. 
Best regards!
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne