Projekt: JUMZ EO 2621-Turbo ( ЮМЗ ЭО-2621)
Liikuv pilt koos heliga ka vahelduseks.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
 Ulila Jäärada FB
Vasta
Kuna orginaalid kummist nupud olid oma aja ära elanud siis seetõttu tuli midagi ette võtta et jagaja kangid paremini kätte sobiks. Siinkohal sai taaskord kaks hobi üheks liidetud. 
Augud puurisin sisse, törts liimi ka vahele ja voila. Pööramise kang sai oranzi nupu nagu kord ja kohus, ülejäänud valged. Läheb istmega kenasti kokku. Big Grin  Toungue 
[Pilt: 1]
 Ulila Jäärada FB
Vasta
Ma ei viitsinud nende kangidega maadelda.

Kevadel, kui masinaga toimetama hakkasin , siis tegin kõne ka Meelisele. Sain kohe teada, kuidas keti pingule saab.
Vasta
Tead olen täitsa isegi paar korda mõelnud et tuleks neid kange vähemaks võtta, nagu nu pogodi multikas praegu. Võid oma sisteemist paar lähivaadet ka teha, tundub päris hea olevat.
 Ulila Jäärada FB
Vasta
(03-08-2017, 00:12 AM)reljo86 Kirjutas: Kevadel, kui masinaga toimetama hakkasin , siis tegin kõne ka Meelisele. Sain kohe teada, kuidas keti pingule saab.

Oleks ka sellest infost huvitatud. Wink
Ma seni tean ainult seda nippi, et liigutada masti ühest äärest teise. Korraks nagu on abi, aga paar tõstmist hiljem jälle lõtk vähemalt kühvli laiuse jagu. Uuema tüübi kopp siis. Pööramine esimese jagaja pealt.
Vasta
Peab peamasti tõstma ja keerama samal ajal. Eelmised operaatorid kurtsid, et kett läheb lõdvaks, aga mul ei ole peale esimest pingutust probleeme olnud. Kahe kangiga saab ju kõike korraga liigutada kah.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne