M: üks poolik projekt
#1

Tere,
mul on üks projekt seisma jäänud. Pilt allpool. Kui veel pilte vaja siis võin saata. Asjandus oleks vaja liivapritsida ja uuesti värvida ning siis kokku panna. Olen nõus kupatusest 69.- euriga loobuma. PM kui on huvi.
   
ps. kiirustaja nagu ma olen Big Grin ei vaadanud enne teisi sarnaseid teemasid, nüüd vaatasin, teen natuke tutvustavat teksti juurde.
Raam siis tuli minu juurde kusagilt Viljandist, muidu tip top aga vaja puhastada ja värvida. Raam seisis mul tegelikult aastakese niisama, see suvi võtsin ennast käsile ja hankisin uue esikahvli ja juhtraua - eksootika, käisin Riia kesklinnas ühes rattatöökojas kolahunnikus soramas - seega võib rattale kleepida rahulikult kleepsu "original scrap yard parts". Keskjooksu, vändad, pedaalid, veljed/rehvid ja sadula ostsin ühelt teiselt lätlaselt - kõik uued varuosad. Plaan oli ratas liivapritsida haljaks ja katta lihtsalt lakiga ja nii jättagi. Raami küljes on veel originaalembleem - selle plaanisin rattale väikese ketiga juhtrauale kõlkuma panna Smile Ratta veoketi võiks ka ära vahetada kuna on originaal ja üsna roostes, sain lülid enam vähem liikuda aga superhea ikka pole. Sinna sobiks vast midagi sellist - kett
no sai vast natuke parem post Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne