Teema on suletud

Pildimäng2

etskae - pistad googlisse \"skoda 120\" sisse, ning esimene pilt täpselt samaBig Grin

edit: kas teistel kah sama näitab?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

13piisab Kirjutas:etskae - pistad googlisse \"skoda 120\" sisse, ning esimene pilt täpselt samaBig Grin
edit: kas teistel kah sama näitab?

hehee Big Grin arvasingi et see on liiga lihtne Toungue
pane järgmine - pikk öö on ees Smile

nonii, masin nägi ilmavalgust 1986. Tolle aja kohta oli väga progressiivne, tuuletakistustegur 0.34 (nagu kadettki vist, kui mälu ei peta), 10% kerest koosnes komposiitmaterjalidest (klaasfiibrist kapott muuhulgas - nagu aru sain, oli see \"voolitud\" lehest).

illustratiivne pilt:
[Pilt: kesonpildil.jpg]

pilt on just seetõttu \"illustratiivne\", et mu teada need masinad vaid 2d kupeed, millel peaks B-piilar ikka olemas olema. Ehk keegi oskab asjast midagi arvata?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

ma panen ise:

väga lihtne asi...
vihjeks: üks asi reedab kohe seal pildil millega tegu. ja proovige ilma googeldamata ning artmanracingu lehte ka vaatamata...

[Pilt: 060.jpg]

edit: olgu siis 2 pilti Smile

ehhe, võitsin SveniSmile

tagatuled on Sveni masinal justkui BMW E23 või E24? Aga EI OLE ometi võimalik?!?

niisama tarkust: E23 ja E24 ei kasutagi samasid tagatulesid!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

svenson Kirjutas:vihjeks: üks asi reedab kohe seal pildil millega tegu.

Pead silmas 6-seeria BMW tagatulesid? Big Grin
BMW M1 on see Smile
Kuigi originaaltagatuled on sellised:
http://www.maxspeed.it/manifestazioni/sp...w.M1.2.jpg


(13piisab pildiga läheb aega...)

aga ma tean millise masina sisu sa seal näitad! B piilar on puudu jah. olen isegi sellises sõitnud. päris vinge masin jah. meil on foorumis isegi selle margi nimeline foorum Wink


tagatulesid mõtlesin jah... need reetsid kohe BMW margi.

väike tagantvaade kah:

http://images.google.com/images?hl=et&lr=&ie=UTF-8&q=volvo+480+interieur

Big Grin siit leidub see pilt Toungue Volvo 480 siis.


Järgmiseks: Mis autol on armatuurlaua peal keskel selline ilus pimedas helendav kell? Vihjeks niipalju, et paar aastat tagasi oli see masin 2 aasta jooksul muu tööauto ja käutasin sellega päevad läbi ringi Big Grin Muide, see punen diood mis poole nelja peal on, on alarmi diood Big Grin
Ja tõesti - ilus kell on ainuke asi mis mulle auto juures meeldis Rolleyes

[Pilt: kell.jpg]

Kas su endine tööauto oli kaubik või mis kerega ta oli Toungue ?

wax Kirjutas:Järgmiseks: Mis autol on armatuurlaua peal keskel selline ilus pimedas helendav kell? Vihjeks niipalju, et paar aastat tagasi oli see masin 2 aasta jooksul muu tööauto ja käutasin sellega päevad läbi ringi Big Grin Muide, see punen diood mis poole nelja peal on, on alarmi diood Big Grin
Ja tõesti - ilus kell on ainuke asi mis mulle auto juures meeldis Rolleyes

[Pilt: kell.jpg]

korgits Kirjutas:Kas su endine tööauto oli kaubik või mis kerega ta oli Toungue ?

väikeauto Smile

Ehk Fordilt see kell? Näiteks Ka?

Just a man!

kalevpoeg Kirjutas:Ehk Fordilt see kell? Näiteks Ka?

Õige vastus Smile Ka jah.
[Pilt: ford_ka3.jpg]

See küll ei tohiks raske olla! Aga mine sa tea?
Mark ja mudel paluks.

Just a man!

Fiat 128 Sport Coupe.
http://www.mirafiori.com/~courtney/128/c...damov6.jpg

Pane kohe uue pildi.
Kena kabriolett pealtvaates.
[Pilt: 02331135ab0589.jpg]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Sellest pildist siis jutt...

justkui oleks trabant, aga vist ikka pole.

õhuavad viitavad tagamootorile? Trabi moto on ju ees...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Miskine Triumph äkki?

loll on loll olla.

Tagamootoriga on ja Trabant tõesti ei ole. Triumphiga on tõesti sarnane - sama disainer ju. Rohkem on see auto tuntud sedaani ja kupeena, 188 000 toodetud autost oli vaid 2600 kabrioletti.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Ok, siin siis uus pilt:
[Pilt: AMF.JPG]

Mis mark, mudel ja tootjamaa?

Ligier 162 GL Prantsusmaalt.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne