Teema on suletud

Pildimäng2

smolin Kirjutas:Ligier 162 GL Prantsusmaalt.

No peaaegu Smile ! Lõpp on teine Big Grin
Prantsusmaa on ka õige! Neid masinaid on eksporditud suuremal kogul Hollandisse.

ÜTLEB KEEGI TÄPSE MARGI KA?

Hei.. kuhu kiirustateSmile, nüüd hommikul vaatasin et keegi ei tundnud Hõljuki pandud BMW 700 Cabrioleti pilti ära.
Tagatuled (meenutavad mosse omi) ju reedavad kohe Bemmi! Ja see väike 700 oli ju õhk jahutusega mootoriga!

Just a man!

Täpselt seesama ta oligi! Toodeti 1959-64 firmas Baur (on ka hiljem BMW kabriolette valmistanud) 2600 tk., nagu enne kirjutasin. Sarnasus Triumph Heraldiga on täiesti olemas, mõlemad disainis Giovanni Michelotti.
Nii et siis kalevpoja kord pilt panna.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Siin on üks ebatavaline Hearst auto.
Paluks Mark ja mudel.
Ma arvan ka,et see ei valmista raskusi, kuna tegemist on ju tava autoga!

PS! Ehh....mitte Hearst vaid Hearse. Ma siin hommikul ajan veits pada kuna sai üli hilja magama mindud!Smile
Tegin ise eile selle pildi,peaks nagu teadma ka või mis?Big Grin

Just a man!

millegi pärast pilt laadis attachmendina ja ei läinudki üles!
Hmmm...

Just a man!

Miskit sorti Pontiac?

loll on loll olla.

Juba soojem!Smile

Just a man!

kalevpoeg Kirjutas:Siin on üks ebatavaline Hearst auto.
Paluks Mark ja mudel.
Ma arvan ka,et see ei valmista raskusi, kuna tegemist on ju tava autoga!

PS! Ehh....mitte Hearst vaid Hearse. Ma siin hommikul ajan veits pada kuna sai üli hilja magama mindud!Smile
Tegin ise eile selle pildi,peaks nagu teadma ka või mis?Big Grin

Vat sellise autoga oleks pidanud oma väärika lõpu saama GG !

Caddillac?

Ei,ei ole cadillac.
IFFAR arvas ju õieti et pontu...ma ju panin soojem...marki tahaks ka! Se ju pole niiiii raske! Kuigi eriline,kere mudel on ju sama mis sest, et Hearse ja 4x4.

Just a man!

Pakuks, et see monster on aretatud 60-ndate teisest poolest pärit Pontiac Superior Hearse-st. Vähemalt küljejoon tundub mulle viimasega väga sarnane olevat...

Hea üritus kuid mitte! 60ndatel olid natuke teistsugused pontud.see siin on VEITS uuem. Hearse oli ja on vaid surnu/kiirabi kereks ümber ehitus firma! Kasutab tavaliselt Cadillac autosid kuid ka vahest muud kraami nagu näha. Superior Hearse on lihtsalt suurem ja luksuslikum Hearse töötlus mingil antud tehase autol.
Paluks veel selle Pontiaci mudelit.
HINT:selle mudeli uuemaid versioone liigub ka eestis!

See 4x4 tehnika on loomulikult kellegi isiklik vaimusünnitis!Smile

Just a man!

Nina on igal juhul \'70 Bonneville oma. Küljel aga 70 aasta hearsedel enam seda \"kokapudeli-jõnksu\" ei paista olevat.
Superior Coaches on firma, mis tegeleb limode ning matuseautode ehitamisega.

Lõpuks ometi!Smile
Nii saimegi kokku Pontiac Bonneville Hearse 1970 pluss selfmade4x4

Seda veel, et neid kere töötlejaid on palju USAs! Hearse on lihtsalt üks vanim neist nagu Winnebago RVdel.
Ahsoo, Bonneville minu teada tehase poolt ei tulnudki Station Wagonina.Võibolla eksin.Cadillac tegi küll mõned eksemplarid läbi aastate.

Just a man!

Station Wagonid olid 70-ndal aastal nii Bonnevillel kui ka üsna sama nägu Executivel. Ka Pontiac Catalina oli sarnase esiotsaga.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

smolin Kirjutas:Station Wagonid olid 70-ndal aastal nii Bonnevillel kui ka üsna sama nägu Executivel. Ka Pontiac Catalina oli sarnase esiotsaga.
Ma olekski patstii Catalinat pakkund aga jäin kahtlema, ühtki sedanägu Bonneville pilti ei tulnd aga hetkel vastu.

loll on loll olla.

See konkreetne Bonneville on tehtud sedaan kerele,uurisin natuke omaniku käest asja. Ta on mingi Hearse ja 4x4 hull. Tal on mitu Hearse autot, nägin veel ühte Hearse Caddyt sel hetkel.
Ta oli ise sellele pontule full size Suburbani tehnika pannud ja ise veel midagi aretand sildadesse ja vahekasti. Igastahes plöriseb hästi!Smile Käib 4x4 tuuridel ka. Ütles et on paar 4x4 Hearset veel näind.

Just a man!

Ehh... läheb juba jutustamiseks, pange aga uus pilt ja Hearse teemat võib arendada eraldi threadi all. Ma panengi sinna Autode alla Hearse, eks tulgem ja seletagem.

Just a man!

Järgmine pilt on siis siin (ja siit leiab selle orig. suuruses):

Pakun täitsa huupi: Sabra Sussita?

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne