mobiilne foorum
#1

Mure selline, et telefoniga ei saa foorumisse sisse logida, android telefon ja kasutusel on opera mini browser. viskab teateks, et vale kasutaja või password, kuigi on õiged, arvutites toimib.
Vasta
#2

Ei tea mis telefoniga tegu, kuid minu lg-ga saab tavalise browseriga ilusti sisse.
Vasta
#3

Minu Nokia e63 Opera Mini ega telefoni originaalbrauseriga igatahes probleeme pole tekitanud. Mõlemaga käib nagu kellavärk.
Vasta
#4

Nüüd parooli vahetamisega sai korda
Vasta
#5

Tervitus kõigile, aga küsimus neile, kes kompuutrite siseeluga natuke rohkem kodus on!

Nimelt on viimasel poolel aastal õppinud foorumi kasutajad ära nipi, et youtube'i videole viitamisel ei postitata enam lihtasalt linki, vaid kleebitakse oma postitusse kood, mis video otse siia foorumi lehele mängima suunab.
Kõik ilus-tore, aga kui kasutad mahupiiranguga tasulist õhu teel levivat netivärki, siis ajab harja natuke punaseks küll.
Ma absoluutselt ei tahaks kurjustada selliselt postitajate kallal, vaid uurin ja küsin võimaluse järele, et kuidas ja mida ma peaksin ma oma brauseri või "mingi" pleieri seadetes muutma, et need videod automaatselt mängima ei hakkaks?
Naljanurga teema on näiteks selline komistuskivi, mida käsi ei tõuse enam avama. Pole lihtsalt võimalust lasta neil vidikutel seal mängida, automaatselt alla laaduda.
Aitab ehk keegi mind ses vallas?
Telefoniga seda jama pole, läpakaga aga küll. Kasutan siin frankide maal mõlema seadme puhul netti läbi ühe ja sama mobiilse 3G+ "lutika".
Vasta
#6

sa küll absoluutselt ei räägi oma tehnilistest lahendustest, aga eeldusel, et arvutiks windows ja brauseriks firefox (no lihtsalt enamlevind kraam), siis sikuta ja installeeri omale flashblock. Siis ta blokeerib eos kõik flashi asjad ära (ka tüütud reklaambännerid), mis saad tööle kruvida pealeklõpsates. Aga väga imelik, kui sul kõik videod kohe mängima hakkavad. siis kahtlustaks, et sul flash "katki" läinud. sest pole õnnestunud veel kohata, et videod ilma pealeklõpsamata mängima hakkaks (volvo foorumis näiteks videode teema oleks ikka räigelt sürr, kui 20 videot korraga mängima hakkaks Big Grin)
Vasta
#7

Mina kasutan Operat ja ühes aeglases arvutis on tehtud selline trikk http://www.tmsnetwork.org/blog/quick-tip...pjTl-VGDyo

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#8

(29-11-2013, 15:56 PM)taavi Kirjutas:  ...flash "katki" läinud. sest pole õnnestunud veel kohata, et videod ilma pealeklõpsamata mängima hakkaks (volvo foorumis näiteks videode teema oleks ikka räigelt sürr, kui 20 videot korraga mängima hakkaks Big Grin)

Võimalik, et ongi fläšil mingi viga küljes.
Proovisin vahelduse mõttes google chrome'iga. No see andis ikka täie pasaga vastu vahtimist Big Grin. Muidu kolan Operaga ringi, aegade algusest selle brauseri tuline pooldaja.
Kui Opera käivitab ühe suvalise video, siis chrome tegigi niimoodi, nagu taavi sooviks:
http://youtu.be/lXFpVyjcW3M
(alguse taustaheli pole minu arvutist, äkšioon algab 22-st sekundist Toungue )

Proovin ära ka Viplala poolt pakutud lingil kirjeldatu.
________________________

Peale opera menüüs ringitriblamist, nagu eelmises postituses olevas lingil õpetati, olen taas tagasi omal õigel tasandil ehk siis täielikult roosa, rõõmus ja rahulik Smile.
Tänud, viplala!
Vasta
#9

Kui see teema päevakorda on tekkinud, siis mainin ära ühe probleemi, mis mul on tekkinud.

Ifoon 4S: sisse ei saa logida. username ja password sisestatud, siis mõtleb terake ja viskab avalehele tagasi, aga sisse ei logi. Androidiga sama probleemi pole. Ifoonil olen proovinud nii safariga (vist on originaalis brauseriks) kui mingi teise brauseriga, mis kohe ei meenu. Kumbki ei võta omaks.
Vasta
#10

küpsised ära keelatud neis seadmetes?
Vasta
#11

Teised foorumid toimivad. Näiteks VW ja BMW klubi foorumites sisselogimisega probleeme pole.
Vasta
#12

(30-11-2013, 02:18 AM)zazik Kirjutas:  ... Ifoon 4S: sisse ei saa logida. username ja password sisestatud, siis mõtleb terake ja viskab avalehele tagasi, aga sisse ei logi. Androidiga sama probleemi pole. Ifoonil olen proovinud nii safariga (vist on originaalis brauseriks) kui mingi teise brauseriga, mis kohe ei meenu. Kumbki ei võta omaks.

Mul tekkis sama asi Androidiga, viskab avalehele tagasi. Kui sisestada vale parool, siis annab veateate, et vale aga õigega viskab avalehele. Mõistus otsas, telefoniga enam foorumisse ei saa.
Vasta
#13

Kõikidest minul hallata olevatest arvutitest teeb üks miskipärast sarnaselt. Ehk siis login sisse ja satun esilehele, kus on ka tekst “logi sisse”. Kui nüüd teha klõps Automoto logol, siis tuleb uus esileht, kus ma olen juba sisse logitud. Miks, ei tea. Väga ei häiri ja motivatsioon otsimiseks seega puudub.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#14

(22-09-2018, 17:54 PM)Wiki432 Kirjutas:  Kõikidest minul hallata olevatest arvutitest teeb üks miskipärast sarnaselt. Ehk siis login sisse ja satun esilehele, kus on ka tekst “logi sisse”. Kui nüüd teha klõps Automoto logol, siis tuleb uus esileht, kus ma olen juba sisse logitud. Miks, ei tea. ...

proovisin klõpsu logol, ikka tagasi avalehele: Tere, külaline logi sisse.

P.S. arvutis veel midagi oskan teha, aga need nutiseadmed on täielik mõistatus, kus nende täpsem häälestamine toimub.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne