tööriistakomplekt
#41

Täpselt nii! Teed pilootava peene puuriga, siis olenevalt kaugusest kas needitangide düüsi jaoks auk või seibi paigaldus torujupi ja plasteliini abil. Lahendamatuid ülesandeid ei ole olemas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#42

Huvitav teema üles kaevatud, sain just teada et ostsin Mannesmanni komplekti juba 6 aastat tagasi  Smile Kastil ei ole ühtegi klõpatsit küljes enam ammu ja kohver on kanalisse laua peale paikseks jäänud aga katki ei ole peale väikeste torx padrunite midagi läinud. Narrede varte kummikatted on ka minu vähese kasutamise juures narmebdama hakanud. Ostuga olen endiselt rahul, hea stardikomplekt garaaži, soodsa hinna eest palju erinevaid vidinaid kohe olemas.
Vasta
#43

Kiidan ka seda Mannesmanni komplekti. Sai ostetud 10 aastat tagasi 1590 krooni eest ja siiamaani töökorras...väljaarvatud väike narre ja mõned torxsid.
Vasta
#44

(23-07-2020, 21:47 PM)Marko Kirjutas:  Lahendamatuid ülesandeid ei ole olemas.

Olen nõus. Aga pole enam nõukaaeg, kus midagi saada polnud ja nui neljaks tuli sitast saia teha. Lihtsam on kohe korralik kohver osta, kui hakata mingit poolpidust asja paremaks ehitama.
See konkreetne mannesmanni kohver igatpidi pehme. Kui sealt saad pidama, läheb mujalt. Ja ühes tükis, peab hakkama sisu lõikama, kui mingit plaati tahad vahele panna. Kas on mõtet?
Vasta
#45

[Pilt: 171914608]
Analoogne, samade asjade, kuid teise paigutusega komplekton minulgi kümmekond aastat olnud ning seni pole mitte ükski asi veel järgi andnud, kaas arvatud kärrid.

Mis aga puutub Kamasa komplekti, siis sai üks ostetud Rootsist 15 aastat tagasi ning seal on 2 kärri (väike ja keskmine), mis läksid mingi aeg pensile ää, kuid näiteks Kamasa lehtvõtmed on küll superhead. Kamasa juurde jõudsin ma nii, et vähemalt kunagi olid toonastel Valmeti (nüüd Komatsu) metsatraktoritel kaasas Kamasa tööriistad. Praegu on muidugi tootjaid juurde tulnud, samuti valikut kvaliteettööriistade osas.
Aga jälle- kasti hinged läksid katki ning kuna sellel kastil olid need sellise kujuga nagu on, ei hakanud ma üldse uute hingedega jändama, vaid tegin nii:
[Pilt: SAYCgEI.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne