O:M:V:Talveralli tehnika/varustus
#61

(22-01-2013, 13:37 PM)nymmik Kirjutas:  Kui keegi otsib pisikesi kitsaid jalavarje siis mul on 135/70 R13 naastud Fiat 127 velgedel pakkuda.
Hakkapelita mustriga
Pilt pole parim aga ilma oleks veel kehvem Smile
50€ jooks

Tsitaat:MÜÜDUD

OT: Kas arbuus on siis lõplikult surnud, et saapadki alt ära müüakse? Või on ikka mingi plaan kunagi kokku õmmelda veel?

(22-01-2013, 14:40 PM)wax Kirjutas:  
(22-01-2013, 12:49 PM)Valmet Kirjutas:  Kiirustage seltsimehed, odavaim võimalus soetada endale ehtne Dacia.
http://auto.motors24.ee/vehicles/256576-...=price.ASC

Müüb seda juba mitu aastat. Nüüd siis enne metallihunti viimist selline hind...

Huvitav, lubab ülevaatusegi ära teha.
Ülevaatusega masin 160 euriga on ju päris hästi saadud. Ja teoreetiliselt peaks selle ülevaatuse saama siis kuni aprillini 2014.
Eks seal tööd muidugi on, aga veel on ju aega Big Grin

[Pilt: 730119mcragnotti3he8.jpg]
Vasta
#62

(22-01-2013, 16:42 PM)zazik Kirjutas:  
(22-01-2013, 13:37 PM)nymmik Kirjutas:  Kui keegi otsib pisikesi kitsaid jalavarje siis mul on 135/70 R13 naastud Fiat 127 velgedel pakkuda.
Hakkapelita mustriga
Pilt pole parim aga ilma oleks veel kehvem Smile
50€ jooks

Tsitaat:MÜÜDUD

OT: Kas arbuus on siis lõplikult surnud, et saapadki alt ära müüakse? Või on ikka mingi plaan kunagi kokku õmmelda veel?

(22-01-2013, 14:40 PM)wax Kirjutas:  
(22-01-2013, 12:49 PM)Valmet Kirjutas:  Kiirustage seltsimehed, odavaim võimalus soetada endale ehtne Dacia.
http://auto.motors24.ee/vehicles/256576-...=price.ASC

Müüb seda juba mitu aastat. Nüüd siis enne metallihunti viimist selline hind...

Huvitav, lubab ülevaatusegi ära teha.
Ülevaatusega masin 160 euriga on ju päris hästi saadud. Ja teoreetiliselt peaks selle ülevaatuse saama siis kuni aprillini 2014.
Eks seal tööd muidugi on, aga veel on ju aega Big Grin

[Pilt: 730119mcragnotti3he8.jpg]


...jah lubab ylevaatuse teha,tahaks seda ylevaatuseputkat näha kus sellele ylevaatus tehakse.
Auto on ikka kövasti,kövasti ussitanud koopaääri,kyljekarppe,pagassi pöhja jne.pole ollagi.Jägaja jne.pisividinad puudu,mootor ja pidurid kinni jne...
Varuosa doonor vöi pikaajaliseks ja pöhjalikuks projektiks.
Auto maasisse vajunud ja nii juba aastaid.
Vaatamas käidud seda autot juba aastaid tagasi.
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#63

(22-01-2013, 16:42 PM)zazik Kirjutas:  
(22-01-2013, 13:37 PM)nymmik Kirjutas:  Kui keegi otsib pisikesi kitsaid jalavarje siis mul on 135/70 R13 naastud Fiat 127 velgedel pakkuda.
Hakkapelita mustriga
Pilt pole parim aga ilma oleks veel kehvem Smile
50€ jooks

Tsitaat:MÜÜDUD

OT: Kas arbuus on siis lõplikult surnud, et saapadki alt ära müüakse? Või on ikka mingi plaan kunagi kokku õmmelda veel?
Arbuus puhkab natuke, et kiirema, võimsama ja kurjemana tagasi tulla.
Vasta
#64

Leidsin netist sellise pakkumise Smile

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=...d=32946052

Cinquecento
Vasta
#65

Kui kellelgi 175 laiusega või kitsamaid 14'' naastrehve on pakkuda soodsalt, siis võtaksin hea meelega vastu Smile
Olemasolevatega kannataks külma ilmaga vast sõita, aga jää peal on naastudeta ikka puhas põrgu lahti.
Vasta
#66

M: üks paar kollaseid udutulesid koos plast katetega.
H: 25.-
56357444
Lisan illustratiivse pildi internetist
[Pilt: b29b1bb845e1189fcdbf482dcfab149e.jpg]
Kood:
Internet on imelik asi. Vajutasin Postita nuppu ja juba 1min pärast helistab erutunud seltsimees ja palub tulesid.
Mis siis ikka. Panen sildi välja MÜÜDUD! Jälle :)
Vasta
#67

Kas kellegil on Terratrip2 kalibreerimise kogemus olemas? Sooviks nõustamist.

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#68

Vahetada Salvo kiiver kamašokolaadi vastu (mida suurem seda parem Smile).
Seisnud garaažis umbes aastast 1987, seega vajab puhastamist ja silumist nii seest kui väljast.
Klaasi ees ei ole ja ei ole olnudki. Ostsin kunagi nii nagu saada oli, mäletamist mööda maksis vist 23 rubla.
Kätte saab Tallinnas, õhtuti, Kristiine keskuse lähedal, täpsem kontakt privas.
Kes ees, see mees.
EDIT: LÄINUD (nii kiiret tehingut pole mul kusagil iialgi olnud Smile )
[Pilt: kiiver1.jpg]
[Pilt: kiiver2.jpg]
Vasta
#69

(27-01-2013, 23:24 PM)nymmik Kirjutas:  M: üks paar kollaseid udutulesid koos plast katetega.
H: 25.-
56357444

Deem. Mul on täpselt sellised puudu, kahju, et läinud.

Turbonegro
Vasta
#70

Mul äi kakkus just sellised kollased oma ladalt mingiaeg tagasi maha - mingi pakkumise korral saaks need kindlasti kaubaks teha. Küsin järgi, kus need hetkel on ning annan märku.

Ats.
Vasta
#71

Väga uhke, jään ootele!

(29-01-2013, 11:56 AM)ats97 Kirjutas:  Mul äi kakkus just sellised kollased oma ladalt mingiaeg tagasi maha - mingi pakkumise korral saaks need kindlasti kaubaks teha. Küsin järgi, kus need hetkel on ning annan märku.

Ats.

Turbonegro
Vasta
#72

SAABIGA rajale http://www.blocket.se/alvsborg/Saab_Sone...?ca=11&w=3

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#73

Tere! Kui on kellelgi vaz 2101 midagi põnevat pakkuda (rally palastikuid jne)antku teada!
Vasta
#74

Müüa kasutatud katuseraam    
Hind 10.- eurot
Asukoht: Tartu
Kontakt: 5247650
Vasta
#75

Kui kellegil peaks varuautot vaja minema, siis too autu peaks rallile kõlbama küll
Pisivigu leidub, hind kokkuleppel

http://fotoalbum.ee/photos/randoainlo/sets/1345089

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#76

Kas kellelgi auto kaunistamise tarbeks üleliigseid BOSCH'i kleepse leidub? Maaletoojal kahjuks pole pakkuda ja küsimisega jäin niipalju hiljapeale, et enam ei jõua tellida ka.
Vasta
#77

Oli kunagi idee tellida pildil olevaid kleepse suuremas hulgas. Trükifailid on igatahes mul nende jaoks olemas. Hetkel olen tellinud vaid oma Datsuni teibituuningu
[Pilt: orig_27633521_0hkQ.jpg]

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#78

Mina olen võimaluse korral ikka "originaalid" hankinud maaletoojalt või mõnelt edasimüüjalt. Niimoodi saab neid tasuta ning reeglina kaasnevad ka soodustused. Näiteks Gulfi kleepsudega kaasnes mulle U.S. Partsist Gulfi õli ostes päris märkimisväärne soodustus.
Pirelli kirjad sain ka pika ootamise peale edasimüüjalt.

Boschi pärast ei osanud üldse muretsedagi, aga selgus, et maaletooja kaudu pole kleepsumajandust juba hea mitu aastat liikunud. Aga teema vastu on huvi olemas, edaspidi saab maaletooja kaudu kleebiseid tellida vastavalt soovile. Praegu lihtsalt jäin hiljaks.
Rallikombedel on Boschi logod olemas, paraku jääb siis auto ilmselt ilma nende kirjadeta.
Vasta
#79

(15-02-2013, 21:21 PM)zazik Kirjutas:  Mina olen võimaluse korral ikka "originaalid" hankinud maaletoojalt või mõnelt edasimüüjalt. Niimoodi saab neid tasuta ning reeglina kaasnevad ka soodustused. Näiteks Gulfi kleepsudega kaasnes mulle U.S. Partsist Gulfi õli ostes päris märkimisväärne soodustus.
Pirelli kirjad sain ka pika ootamise peale edasimüüjalt.

Boschi pärast ei osanud üldse muretsedagi, aga selgus, et maaletooja kaudu pole kleepsumajandust juba hea mitu aastat liikunud. Aga teema vastu on huvi olemas, edaspidi saab maaletooja kaudu kleebiseid tellida vastavalt soovile. Praegu lihtsalt jäin hiljaks.
Rallikombedel on Boschi logod olemas, paraku jääb siis auto ilmselt ilma nende kirjadeta.

Mismõttes ilma kirjadeta? Võta ühendust asutusega http://www.valgekaru.ee/ , saada neile fail ja paari päevaga on sul kleepsud postkastis. Endal selle asutusega ainult positiivsed kogemused.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#80

ise kasutanud siiani Sauel olevat Prindikoda.

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne