Mõttevälgatus ehk küsimus kogenenumatele UAZ teemal
#21

(12-03-2013, 18:21 PM)muska71 Kirjutas:  Sellised mõlemad pööravad sillad lahendus venes olemas ilmselt tehase tehtud.kommunaalmasinad sellised,olen kuskil netis pilti näinud.

Tänapäevased või vanad masinad? Hüdraulilise või mehaanilise rooliülekandega?

Igasugustel laaduritel ja ka mõningatel traktoritel on valdavalt sellised süsteemid ehitatud hüdrauliliselt. Ise olen teinud tööd hüdrorooliga teleskooplaadurite peal. Enamikul käib süsteem nii, et kui nupust tagasilla funtsiooni muuta, toimub muudatus sel hetkel kui rattad jõuavad otseasendisse, aga üks vanem masin oli mul selline, millel kangi liigutamise puhul hakkas koheselt uues suunas pööramine (või jäid tagarattad endisesse asendisse, kui lülitati vaid esirataste pööramise peale).
Mehaanilise rooliülekandega taolist süsteemi pole kohanud.
Vasta
#22

Konkreetne masin oli 3303 ehk porte,välimuse järgi uus masin.Rohkem infot pole,ei taibanud tookord pilti salvestada.
Vasta
#23

(12-03-2013, 20:19 PM)muska71 Kirjutas:  Konkreetne masin oli 3303 ehk porte,välimuse järgi uus masin.Rohkem infot pole,ei taibanud tookord pilti salvestada.

http://www.lzmkm.ru/price/153-2011-11-01-08-41-52.html
Mõtlesid miskit sellist?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#24

Liigendraami eelis on tagasillale lisakoormuse paigaldamise võimalus, nt tõstuk, frontaallaadur või veokast, siis on mootor oma raskusega ühel teljel ja teine telg koormatud kaalujaotuse mõistes muu kasuliku varustuse või koormaga. Lisaks lubab keskliigend muidugi kõiki nelja ratast künklikul pinnal vastu maad hoida, veojõud säilib, kui külg ees liikuda ei õnnestu.

Mul hakkas üks projektiidee peas tuksuma jubia ammu. Võtame nt. esiveolise auto diiselmootori koos kastiga, kui soov lõbusõidumasinat ehitada, siis võib ka automaatkastiga olla, veovõllid ette ja taha nt. LSD bemmi difritele, sealt veovõllid suvalise esiveolise McPherson tüüpi esisilla komplektidele nii ees, kui ka tagasillana, suuremat sorti rehvid, sest difrid on tavaliselt 3:1 aeglustavad, topeltroolisüsteem ja suurematsorti ATV, bagi, kulgur või kuis iganes seda krokodilli nimetada on peaaegu valmis.

UAZ-ilt saaks ehk kasutada raami, rattaid, rooli ja palju muudki.

Tervitades, IP

Ter
Vasta
#25

(12-03-2013, 20:53 PM)aavu Kirjutas:  
(12-03-2013, 20:19 PM)muska71 Kirjutas:  Konkreetne masin oli 3303 ehk porte,välimuse järgi uus masin.Rohkem infot pole,ei taibanud tookord pilti salvestada.

http://www.lzmkm.ru/price/153-2011-11-01-08-41-52.html
Mõtlesid miskit sellist?

Sama jah
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne