Trosside sobivus
#1

Teab keegi öelda kas dnepri trossid (sidur, esipidur, gaas) sobivad m72 lenksu külge. Lugu selline et esihark ja mootor dnepri omad aga tahaks kasutada m72 lenksu, kus pidur ja sidur lenksu otstes. Kuna seda lenksu veel hetkel minu valduses ei ole aga oleks tarvis trossid ära osta tahaks teada kas trossid samad või kumma mudeli trosse peaks otsima.
Vasta
#2

Minu mäletamist mööda gaasi trossid sobisid kuigi vist tuli kõri lühemaks teha. Esipiduri e. käsipiduri tross Dnepri omal jälle kõri lühem,peab midagi vahele aretama. Ma kasutasin mopeed Riga piduritrossi pingutajat kuni sain originaal trossi ja üld pikkus ka lühem. Veel see häda,et uutematel trossidel otsad läbimõõdult suuremad ja ei mahu "tagurpidi sarvede" pesasse, peab lihvima.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#3

Võibolla siit abi.
Vasta
#4

(09-01-2013, 20:52 PM)murgens Kirjutas:  Võibolla siit abi.

Kas kellegil sellelt lehelt juppide tellimisega mingeid kogemusi ka, soome keelt ma väga ei mõista aga kuskilt juskui kõrvu jäänd et keegi eestlane tegeleb selle leheküljega. On tal ka mingi pood või midagi kus käest kätte tehinguid sooritada võimalik?
Vasta
#5

Tegemist eestlasega, asub päälinnas Mustjõe tn. Helista otse ja kurda muret, minul olnud igati positiivsed kokkupuuted.

Vanade külgkorvide paradiis: http://kylkad.blogspot.com
Vasta
#6

(10-01-2013, 15:49 PM)janno Kirjutas:  Tegemist eestlasega, asub päälinnas Mustjõe tn. Helista otse ja kurda muret, minul olnud igati positiivsed kokkupuuted.

Minulgi Markoga positiivsed kogemused. Hetkel ta kolib Mustjõelt linnast välja. Veebruariks pidi kolitud saama.

sai vist kõik öeldud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne