Põrandaalused
#1

Tekkis tõestiniisugune küsimus et kas vanatehnika huvilesed on põrandaalused et ei julge oma kontakt aadresse avaldada.Isegi mõnel sugu on kirjas tuvastamata kirjutagu siis gei,tuleb meelde see rekajuhi anektoot,arvasin et olen rekamees aga tuleb välja et hoopis lesbi.Kes ei tea võin rääkida selle anektoodi.Tahan mõnele foorumlasele helistada aga andmed on 0.Kas tegeleme salakauba müügiga,arvan et ei,minul isiklikult on lihtsam helistada kui siin neid klahve taguda ja kirja vigu lihvida sest tihti läheb näppvalele klahvile või jääb vahe vjutamata nagu just eelnevalt.
Olen ARNO JÕEMAA, kahe aaga,VÕHMAST.tel56644605.Tegelen vanemate mootorataste taastamisega ja nende osade ostmise müümise vahetamisega hinnad põrandast laeni.
Vasta
#2

Nõus Sinu tähelepanekuga...aga eks nad tahavad kavalamad olla, või siis rate verinoored, kellel vuntsid ei kasva veel. Mina algusest peale profiilis olemas. Big Grin Hetero ja valge mees... (Tänapäeval enne ei saa aru, kui käe püksi ajad... ja siis ka fifiy-fifty...nagu Rakvere restos...Big Grin) Täitsa nagu Tai Kuningriigis, kus ilusamad tüdrukud on tegelt poisid...Toungue

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Endal ka algusest peale olnud kontaktandmed kirjas, nii mõnigi kaasfoorumlane on helistanud või saatnud PS-e ja küsinud nõu mõne asja kohta. Aitan alati niipalju kui suudan Wink
Vasta
#4

(13-01-2013, 21:39 PM)Armex Kirjutas:  Tekkis tõestiniisugune küsimus et kas vanatehnika huvilesed on põrandaalused et ei julge oma kontakt aadresse avaldada.Isegi mõnel sugu on kirjas tuvastamata kirjutagu siis gei,...
No rajult annad.gei on ju puhta "pederast".
Ilma soota pigem transseksuaal aga huvitav jah miks mõned kardavad oma sugu/vanust jms.avaldada.
Vasta
#5

Kodanik Armex, peaks olema vanamootorratastega tegelejatele tuntud inimene. Aga tuleb välja,et on ikka neid,kes pole ei ühest ega teisest tuntumast inimesest kordagi kuulnud. Pigem moodne infoajastu on tekitanud olukorra,kus arvuti tagant on mugavam asju korraldada,kui helistada.

See kontakt andmete avaldamine või mitteavaldamine on seotud ka sellega,et paljud ei taha,et igasugu tüütud müügimehed ja muud tegelinskid neid tüütaksid. Lisaks ka see,et on paar juhust,kus mul paar kolleegi on saanud telefonitsi ähvardamisi ja sõimu. See juba võtab ettevaatlikuks, oma kontakt andmete avaldamise puhul.


Vasta
#6

Teemaalgatajaga täitsa nõus. Mida siin varjata. Mehed,mida te värisete! Nagunii teatakse kes millega tegeleb ja kus elab. Ja kui ei tea,uuritakse välja. Ja mis sugu isik on,see on veel andestatav,sest osad veel nii noored,et ei tea kes või mis on.......
Ise olen kogenud,et sellest tel. numbrist on kasu,mis avalik. Eriti kui tegu müügiga kuskil. Näen,et inimene müüb miskit ja vaatan,hoo--nummer selline. Helistan ja ongi vajalik asi kiirelt käes. Kaotada pole miskit.
Siiani pole ka keegi sõimanud. Kui ise teisi ei narri ja ei sõima,ei kipu ka keegi sind sõimama. Ja mis puutub uutesse foorumi liikmetesse,olen hoidnud kindlat liini----kui mõni lolli juttu ajab või küsib selliseid tobedaid-asjatundmatuid küsimusi,siis ei ole hakanud kedagi narrima ega tümitama. Viisakas on alati kuulata teiste juttu ära ja mitte halvustada kedagi. Ja kui kõrv väga sügelema kipub,tuleb asi lihtsalt rahulikult ära seletada,sest kõik me olime kunagi "lollid",noored ja rumalad ....... Ja ma ei pea nendest kodanikest mulligi lugu,kes teisi materdavad. Aga jah,Armexsiga täitsa ühte meelt.[/u]
Vasta
#7

Tere, Arno, tere teised sexistid, alfa- ja beetaisased ning muidu kaasfoorumlased! (Ja suhteliselt naiivne on loota ning oodata, et selles foorumis oleks sookvaadid paigas nagu kusagil rootsi rikstagis.)
Minu nimi on Priit ja ma ei ole ei rekkamees ega lesbi! Sad
Viimasel ajal kirjutatakse ka minu perenime juba mitme A-ga.
Mida veel... viimasel ajal kipun liialdama alkoholiga ning on ilmselt ka probleeme eesnäärme suurenemisega.
Kas teeme ühe kollektiivse kalli-kalli ka lõpetuseks, et tugevndada ühtekuuluvustunnet ning lihtsustada põrandaalt väljatulekut!? Rolleyes
(aga Arno, ega heaga sõnaga ei saavuta siin foorumis suurt midagi, siin on meetmeid tarvis!)
Ah jaa, mis "vanatehnikahuvilised", see on ikka rohkem "vabateema" foorum siin!
Vasta
#8

Minu nimi on Jaan ja ma olen hetero mees.

Mul jäi ka kõrv kraapima,

Väga lihtne meetmete rakendamine oleks näiteks see, kui kasutaja tegemisel muutuksid kohustuslikeks väljadeks (siin nõutud) Päris nimi, kontakt tel, vanus jne. Või siis kasutajaks registeerimine Id-kaardi alusel. (pritsin tatti ja teen ajurünnakut praegu)

Muidugi nende andmete õigsus/tõelisus on teine teema. (Id-kaarti võltsida on raske)
Eks see interneedus annab sellise huvitava privaatsuse inimestele (saab targutada ja möli...a, aga keegi näkku mulle midagi öelda ei saa) eks sellest privaat tsoonist peavad inimesed ise välja roomama - sõnajõuga neid välja ei aja.

Aaa ja grupi kalli ei soovi teha.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#9

Ja ongi nii! Mingid heterod siin teevad muudkui ajurünnakut aga grupikalli ei taha teha! Sad Kordan veel - siin on vaja meetmeid, mõõdikuid jms! Vaat nõukogude ajal, siis oli kord majas...muidugi, esines mõningaid vigu, liialdusi ning ka tegematajätmisi.
Vasta
#10

(13-01-2013, 22:19 PM)MAZ Kirjutas:  ...
See kontakt andmete avaldamine või mitteavaldamine on seotud ka sellega,et paljud ei taha,et igasugu tüütud müügimehed ja muud tegelinskid neid tüütaksid. Lisaks ka see,et on paar juhust,kus mul paar kolleegi on saanud telefonitsi ähvardamisi ja sõimu. See juba võtab ettevaatlikuks, oma kontakt andmete avaldamise puhul.

Igasugused tegelinskid saavad selle numbri niikuinii teada - tänapäeval on see üsna lihtsaks tehtud. Natike guugeldamist, veidi loovat lähenemist ja veidigi netis asju ajanud inimese jälje leiab umbes poole tunniga.

Profiilikontakt (toimiv selline!) aitab ausatel asju ajada. End peitvaid tegelasi (tekitab pahamaigulise küsimus, miks peita?) aga ei viitsigi otsida - on üsna vähe alasid, kus ongi vaid üks lahendus murele. Enamasti leiab ka teisi, kes julgevad oma toimiva kontakti jätta.Toungue

Telefoni idealiseerimine on ka üks asi, mida mina ei mõista. Mulle tuleb post taskusse, sinnasamasse postatab ka teade PT kohta - eks hetke tekkides siis kaen järele. Täpselt samamoodi kohtlen sissetulevat kõnet - kui ma hetkel rääkida ei saa, siis ma kõnele ei vasta. Mäletate, telefonil on erinevaid võimalusi!
Vasta
#11

Bennet, hetero, avaldab mõtteid.
Küsimus, et mis see number annaks siin - kui ma vastu ei võta mulle tundmatuid numbreid? Muidu vahutajate ja piiderdajatest müügimeeste pärast. Ja kõikide foorumlaste numbreid ära salvestada.... johhaidiiii Big Grin
Ja kusjuures peab ära mainima, et kuna ma olen täiesti avaliku elu tegelane. Televiisoris, ajalehtedest läbi käinud, teeneteristki rinnas Big Grin, siis need, kes teavad ja on mingil põhjusel mu kontakti kaotanud - see on internetis täpselt ühe otsingu kaugusel ja kõik on olemas. Selline paras filter ma ütleks, et igaüks ei taipa otsida - järelikult pole vaja mulle ka kirjutada e-maili.
Vasta
#12

Metsakohin, Pärnumaa metsade keskelt, olemas PT, email ja ka telefon. Teatud olukorras mulle poisid ei meeldi, aga töö tõttu pean neid talumaBig Grin
Kõigil kellega oman isiklikke kontakte, on mu number olemas ja asi kontrolli all. Muidu pole number avalik, puhtalt privaatsuse huvides. Isiklikel põhjustel pean olema mõnele pereliikmele 24x7 kättesaadav, seega ei lülita ööseks ega puhkuse ajaks telefoni välja. PT-sõnumeid ja meile loen korrapäraselt, seega vajadusel võimalik alati ühendust saada.
See ikka inimese isiklik mure, kas ta jagab ja avalikustab oma numbrit.

P.S. Ei võta vastu numbrinäiduta kõnesidSad

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne