The Royal Star Cycles.
#1
Kas tegu on kodumaise toodanguga või õigemini komplekteeringuga? Rattad on vihtelsaksid - tagarummul rooste tõttu aastat tuvastada ei õnnestunud.
Vabandan ülesvõtete tagasihoidliku kvaliteedi pärast.
Ratas on saadaval.

[Pilt: DSC06976.JPG]

[Pilt: DSC06975.JPG]

[Pilt: DSC06974.JPG]

[Pilt: DSC06978.JPG]

[Pilt: DSC06977.JPG]
Vasta
#2
Nagu ksf! Manic oma suurepärasel lehel kirjutab, on ta leidnud viiteid meie 1938-nda aasta perioodikast jalgrataste The Royal Cycle ja Royal Star müügi kohta, mis võiksid nagu kohaliku toodanguga haakuda. Minu pea neid asju kinni ei hoia, mis rattad meil siin Suurel Valdol ja Väikesel Illil lakapeal on. Aga täit selgust nendega pole, kes neid tegi ja miks pärast. Ja see 10xxx number on ka väga kahtlane number, eriti 1938-nda aasta kohalt.

No jah, suured mõtlejad on seda siin enne ka lahanud
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=41533
Vasta
#3
Vaevalt et Inglismaal sellise tegumoe ja raaminumbriga asju oleks tehtud. Küllap ta kohalik asi on - iseasi muidugi, kuidas välja peilida, kes seda konkreetselt tegi. Sellel rattal on minu omaga võrreldes rohkem õigeid asju küljes (porilauad ja tõen. rattad ka). Muidu näib olevat samasugune.
Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  üks loojaid ja eestvedajaid
Tutvustame jalgratta ajalugu Eestis, väljas on üle 120 ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, kuni mai keskpaigani oleme avatud eelneval kokkuleppel (514 3262 või PS)Vasta
#4
Kas esimene velg pole mitte nõukaaja lõpu astmetega Ukraina vms velg? Tagumine ka pigem mingi Pensa vms päritolu, samas pidurisaba näikse õige olevat ja ketiratas ka suur vene oma kohta. Ja muidugi ventiili kork. Mul vanaisa vahetas millaski oma LBC rattad samamoodi välja, et esimene läks kogu täiega, tagumisel aga vaid velg koos kodarate ja rummuga, rummu sisu kõige pidurisaba ja ketirattaga jättis vana.
Vasta
#5
Ajaloo prügikastisti ilmus välja selline Royal Star Cycle.

Seda on küll parendatud moodsamate detailidega, aga firmamärk on alles. Raami number on kahtlane, tõenäoliselt on seda muditud,

Soovijatele saadaval.

A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne