Harvester Valmet 862 ja metsaveotraktor Valmet 870CK

No kannatus on tõesti kõva!
Vasta

(22-05-2013, 21:22 PM)KristjanT Kirjutas:  Jaak, ma ennast kannatlikuks inimeseks ei suuda küll nimetada. Ma olen seda masinat ikka nii maapõhja kirunud, teinekord tööriistad lendavad...

Võibolla siin peitub üks lagunemise põhjusi. Masin ei armasta vihast ja hambad ristis töötegemist. Kas sa hommikul ikka räägid temaga? Tere! Täna peaksime selle töö ära lõpetama, kas suudad? No ikka suudad! Ja õhtul on viisakas talle head ööd soovida ja tänada toreda koosveedetud päeva eest.
Nende meeste käes peavad masinad ka vastu, kes oma tööriista nii suhtuvad. Tähtis on see just enesesisenduseks, et suudad tööriista eripäradega kohaneda ja oma äkkvihasid taltsutada. Võimalik, et osaliselt jõuavad sõnad ka masinani.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(22-05-2013, 21:22 PM)KristjanT Kirjutas:  Jaak, ma ennast kannatlikuks inimeseks ei suuda küll nimetada. Ma olen seda masinat ikka nii maapõhja kirunud, teinekord tööriistad lendavad...

Seda tõdemust saab ka teistmoodi nimetada: ausus. Kui paljud tulevad oma riskantse ostu ja ebaõnnnestumistega avalikkuse ette? Ikka väga paljud inimesed püüavad endast parema mulje jätta kui asi tegelikult väärt on, oma ebaõnnestumisi varjata. Tegelikult hea promo: ausus, mis äratab ka muude tegemiste vastu usaldust Big Grin

Projektist on ikka väga palju (vähemalt minul) õppida: ostad vana masina, ole valmis, et see täielikult läbi on.
Vasta

Aavu, ma ennast päris hambad ristis töö tegijaks ka ei pea, aga teinekord teeb närvi mustaks küll. Kui on aega maa ja ilm, siis suudan asja rahulikult võtta. Aga kui sul on tähtaeg ees ja asi vaja ära teha ning siis asjad üksteise järel juhtuvad... Praegu olen ma masinaga möllanud laupäevast saadik ning ma pole peaaegu mitte midagi tehtud saanud, sest kogu aeg on midagi ära lagunenud. Ja mul tõesti on kiire...

Aga napp teade töörindelt kah. Tõstuk ei pidanud siiski kaheksameetriste palkide tõstmisele vastu ja murdus peaaegu pooleks. Põhjus on selles, et ühes kohas on lapp lapi otsas, ehk nendega liiale mindud. Päris tõstuki enda noolt nende alt ei leiagi. Ajasin asja enam-vähem paika ning praegu käib keevitamine. Vist on vool vilets, vahepeal saab lasta probleemideta, aga enamasti ainult kakub. Ei, amprid on parajad, sest kui kaarleek tekib, siis keevitab ilusti.
Vasta

Einoh ega ma halva pärast, tean seda ja teisedki ksf-id, kuidas nende vana asjadega on. Oma T-16M-iga olen nii palju valu ja vatti näinud, et juba oli Soovis müügis. Siiski sai asja kaine pilguga võetud ja ehitus jätkub.
Ahsoo pidin vaatama minema kas Valgamaa metsade vahel sama Valmet alles on, viimati oli sellel raam pooleks.

Veel pole maha löödud
Vasta

Jaak, seda palun tee kindlasti! Oleks väga huvitav teada, kui kuskil selline masin alles on. Kui ta töötav pole, kaupleksin ehk doonoriks omale isegi. Kui ta alles on, siis ehk viitsid klõpsugi sellest teha?

Vahepeal sellist infot ka, eelnevalt jäi mainimata. Nimelt ma kaldun arvama, et peamasti tõstekiirust piirab ka silindri ühendus, mis on G3/8. Voolik küll pooletolline, aga stutser on G3/8-G1/2. Ju ise kombineeritud. Pigem peaks seal kolmveerand tolli olema, korralikemal masinatel on minu teada kolm neljandikku. Aga kindlasti mitte 3/8.
Vasta

Nii leidsin küll koha üles ja sai õue peal vanahärraga juttu aetud, sel teemal. Aga traktorit polnud. See oli lihtsalt sinna lätlaste poolt toodud peale metsavedu, mingi rikke tagajärel ja seisis seal oma 6 aastat ning eelmise aasta suvel olid "kiluvargad" selle ära viinud. Papi arvas et raam oli vist pooleks. Eks hoian silmad kõrvad lahti, kui midagi kuulen!!!

Veel pole maha löödud
Vasta

Tänan info eest! Huvitav, et see kuuevarbalistel aastaid vedeles ja alles siis ära veeti. Ise pean aga tegema sõidu Saaremaale Leisi kanti, teema alguses mainiti, et seal sarnane masin toimetamas. Oleks huvitav näha ja muljetada. Hetkel igatahes pole mina kindlat infot kuskilt saanud, et täpselt samasugune masin veel kuskil Eestis oleks.
Vasta

(23-05-2013, 10:38 AM)aavu Kirjutas:  Võibolla siin peitub üks lagunemise põhjusi. Masin ei armasta vihast ja hambad ristis töötegemist. Kas sa hommikul ikka räägid temaga? Tere! Täna peaksime selle töö ära lõpetama, kas suudad? No ikka suudad! Ja õhtul on viisakas talle head ööd soovida ja tänada toreda koosveedetud päeva eest.
Nende meeste käes peavad masinad ka vastu, kes oma tööriista nii suhtuvad. Tähtis on see just enesesisenduseks, et suudad tööriista eripäradega kohaneda ja oma äkkvihasid taltsutada. Võimalik, et osaliselt jõuavad sõnad ka masinani.

Kuldsed sõnad, aavu!
Metsamasinaga ongi täpselt nii, ma ei valeta.
Niikui mingi vimka viskab, räägi temaga, ära peksa ega loobi võtmetega.
Ma viimasel ajal alati rääkisin, kui suurem profülaktiline remont seljataga, et "Vaat', libuke, nüüd on sul jälle palju uusi ehteid küljes ja vastutasuks pead mind kenasti teenima" - teenis ka Wink.
Või kui harveril kett peal ei seisnud ja tüütuseni pidid edasi-tagasi kabiini vahet jooksma, siis ütlesin näiteks, et "Kuule, hoor, mida sa jonnid! Tahad uut plaati? No pole ju hetkel kuskilt võtta, lepi selle juustuga, palun. Tahad, vaatan, mis plaadil viga, äkki annab väheke praavitada... Või ei meeldi sulle see kett? No paneme siis uue, oled rahul?"
Asjad tehtud ja töötas taas, juskui imeväel Big Grin.

A masinaomanikule jätkuvalt jõudu ja jonni! Smile
Vasta

Eks igaüks läheb omamoodi lolliks... Big Grin Rolleyes Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

See ei ole lollus, see on transurfing ehk reaalsuse juhtimine.
Vasta

Kahtlustan, et selle "positiivse suhtumise" üks eeliseid on reljeefselt väljendudes, et ei olda "vihast pime" ja suudetakse protsesse parima tähelepanu ja analüüsi koostoimel edukamalt juhtida. Olemas kunagisest ajast nii kahe aasta kogemused tootmisliinidega, kus "negatiivselt häälestatud" kaastöötaja ei saanud aru, miks just tema vahetuses alati n*ss on.
Vasta

Näedsa, v126 leidis mu "lolliks minemisele" ka teadusliku aluse.
Aga tal on tuline õigus!
Sest kuidagi peab ju end maha rahustama, kui mingid suuremad väljaminekud ees ootamas või värskelt seljataha jäetud ehk siis uute hädavajalike jubinate ost ees või suht purupaljana, aga see-eest põhjalikult remonditud riistaga uut hooaega tarvis alustada.
Niimoodi ei ole ainult metsatöös. Iga amet, mis sulle ja su perele leiva lauale toob nõuab keskendumist ja pühendumist. Isegi hobi, millest sa väga lugu pead, nõuab seda. Ja need, kes asjad kärsitult pilla-palla ülepersse kokku laovad leiavad end peagi taas sealt, kus end mitte leida ei sooviks - muda sees käigukasti lahti harutamas, ralli- või krossiraja ääres nipukatega ärapudenenud detaile kinnitamas...
...selle asemel, et tegeleda vilistades ja rõõmsal ilmel oma igapäevatööga, -hobiga.
Kõik hädad algavad ikkagi inimesest, masinad pole selles süüdi ehk siis vanasõna ei valeta, et "määne Jaan, sääne saan" Wink.
Vasta

Ehk, kodutöö tuleb siiski ära teha.
Vasta

No vot kuhu arutelu viinud on. Tegelikult pole ma ka närviline inimene ja tööriista lendamist tuleb ette ehk 1-2 korda aastas, aga mõni "matt" tuleb suust välja vahel küll. Ja kõik see siin kõlanud jutt on küll õige, aga kui sa pole endale saanud mitte traktori vaid liikuva vanaraua, siis et see üleni ära timmida, läheb meeletu ressurss nii aja kui raha näol. Praegu kipub olema nii, et aega mul oma kuu aega eriti kullakest ehitada ei ole ning hädasti tahaks ta ka kiiremas korras vähemalt 5000-eurost rahasüsti. Ja seegi summa kaob sinna nagu nõiaväel.

Vahepeal käisin Tallinnas ühe suure kraanafirma garaažides tuhlamas. Otsisin nimelt hüdraulikajagajaid. Kahjuks on nii, et peajagaja, st mis liigutab kraana masti ja pööra, on liiga suur metsatraktori jaoks. Lisaks lähemalt uurides tundus mulle, et nõuab eraldi servohüdraulika pumpa. Samas servot juhtisid omakorda siiski solenoidid, nii vana see jagaja polnud. Aga selgelt liiga suur ning ehitamine ei tasuks end ära. Leidsin ka sobiva suurusega jagajaid, silma järgi laseksid 100 liitrit minutis kindlasti läbi. Kokku leidsin samasuguseid üle kümne sektsiooni erinevate otsaplaatidega. Aga tegu kraana abijagajaga, mis liigutab tugijalgasid ja sellist pudipadi. Sellest arvasin kohe, et tegu on ilmselt mitteproportsionaalsete solenoididega ja nii oligi. Ehk siis sellise alla saaks panna küll teleskoobi, haaratsi, ka nt pidurid ja siduri, kas või ette tera, aga tõstukit sellisega ei juhi. Nii et hüdraulikaga on seis ikka sama närune kui enne. Ta küll töötab praeguse klaveriga ning kaks korda kiiremini ja efektiivsemalt kui siis kui masina sain, aga arenguruumi on veel. Tahaks masina kokkuvõttes saada selliseks, et ikka on masin. Samas kui ta ei lagune, siis suvalisele russile teeb pigem silmad ette praegugi.
Vasta

Tere

Vabandan kõigepealt teema risustamise pärast, aga kas tegemist on ainukese teadaoleva metsatraktoriga millel tõstuk küljes. Nägin täna ühes Kesk-Eesti külakolkas ka sarnast traktorit ( tõstuk katusel) vedelemas.
Kas pakub ehk see info huvi et kus ja mis?
Vasta

(02-07-2013, 21:05 PM)Zonder Kirjutas:  Tere

Vabandan kõigepealt teema risustamise pärast, aga kas tegemist on ainukese teadaoleva metsatraktoriga millel tõstuk küljes. Nägin täna ühes Kesk-Eesti külakolkas ka sarnast traktorit ( tõstuk katusel) vedelemas.
Kas pakub ehk see info huvi et kus ja mis?

Slaide, slaide !!! nagu ühes teada-tuntud anektoodis Wink
ehk pildimaterjali sellest isendist vaataks heameelega..

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(02-07-2013, 22:22 PM)mlsluik Kirjutas:  
(02-07-2013, 21:05 PM)Zonder Kirjutas:  Tere

Vabandan kõigepealt teema risustamise pärast, aga kas tegemist on ainukese teadaoleva metsatraktoriga millel tõstuk küljes. Nägin täna ühes Kesk-Eesti külakolkas ka sarnast traktorit ( tõstuk katusel) vedelemas.
Kas pakub ehk see info huvi et kus ja mis?

Slaide, slaide !!! nagu ühes teada-tuntud anektoodis Wink
ehk pildimaterjali sellest isendist vaataks heameelega..

Pole kahjuks slaide pakkuda, tuhisesime tööbussiga lihtsalt kiiresti mööda ja traktor oli vaateväljas kõige rohkem 20 sekundit. Pakkuda saan ainult asukohta ja muud kahjuks midagi
Vasta

Jõudu!

Asukoht pakub väga huvi. Kui siin ei taha öelda, siis ehk saab saata mulle asukoha privaatsõnumiga? Siis lähen vaatan asja kindlasti üle. Tegelikult katusekinnitusega vedajaid on veel päris mitmeid, enamus neist vanema tüübi masinad. Vähe uuem on Mini Bruunett, hästi ära tuntav tugevdustorude järgi tõstuki tarvis.

Aga tänan, et sarnasest masinast teada andsid!
Vasta

(03-07-2013, 08:11 AM)KristjanT Kirjutas:  Tegelikult katusekinnitusega vedajaid on veel päris mitmeid, enamus neist vanema tüübi masinad. Vähe uuem on Mini Bruunett, hästi ära tuntav tugevdustorude järgi tõstuki tarvis.

Üks vanema välimusega katusekinnitusega rohelist värvi vedaja (marki ei oska öelda, asi mis silma jäi oli, et kabiini sisenemine käis käru poolt) toimetas eelmine nädal pärnumaal audru kandis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne