Treipink kodukasutusse

Pane nr ka kuhu helistada.
Vasta

(30-10-2016, 18:54 PM)traatjalg Kirjutas:  Jäävad üle kaks treipinki.Suurem 16У04П http://tokstan.ru/modeli/tokarnyj-stanok-16u04p.html täielikult taastatud värvitud jne. momendil peaaegu kokku pandud.Kõik jupid mis tehases külge pandi koos lisa hammasratastega olemas.Variaator ainult eemaldatud oli plaan teha juhtimine sagedusmuunduri peale.
Kas tõesti peamootor ainult 0,8kW? Sagedusmuundurit võib minu käest küsida..
Vasta

Kas tõesti peamootor ainult 0,8kW?  Mis tal see originaal mootor oli ei tea mina panin 2,2 kw seda jätkub varuga.Mul ühel teisel pingil 1605 sama lahendus ja toimib küll.Sagedusmuundurite vastu oleks küll huvi kolmapäevaks oleks ühte vaja 3F 3kw
Vasta

Moto 555:
Treib ikka.Peab olema pink ja mees selle taga.

kui sul on vaja 500mm pikk 35mm läbimõõduga +/- o.oo2 tolerantsiga ma tahaks näha kuidas vene pingiga seda teed ja see peab olema ühe jutiga lastud ja 2min on ettenähtud aeg selle detaili valmistamiseks.  Tsitaadi lõpp.

Mees peab ikka olema, see selge.Samas, pole need Vene pingid kah midagi hullu(pean silmas vanakoolivärki)Tuhandikudega pole Sul kodumajapidamises midagi teha.Mees rihib rellekaga kah mõne asja mõõtu ja käib aastaid.Et saavutada Sinu antud 1000 st täpsust,tuleb kasutada ettenihkega lünetti,olgu siis pink mis päritolu tahes. Rolleyes
Vasta

(02-11-2016, 22:28 PM)AA2 Kirjutas:  
(02-11-2016, 22:11 PM)linnuke Kirjutas:  Moto 555:
Treib ikka.Peab olema pink ja mees selle taga.

kui sul on vaja 500mm pikk 35mm läbimõõduga +/- o.oo2 tolerantsiga ma tahaks näha kuidas vene pingiga seda teed ja see peab olema ühe jutiga lastud ja 2min on ettenähtud aeg selle detaili valmistamiseks.  Tsitaadi lõpp.

Mees peab ikka olema, see selge.Samas, pole need Vene pingid kah midagi hullu(pean silmas vanakoolivärki)Tuhandikudega pole Sul kodumajapidamises midagi teha.Mees rihib rellekaga kah mõne asja mõõtu ja käib aastaid.Et saavutada Sinu antud 1000 st täpsust,tuleb kasutada ettenihkega lünetti,olgu siis pink mis päritolu tahes. Rolleyes

Millisest ettevõttest jutt...kui saladus pole.

Mina avaldasin omi mõtteid asjast.Ülejäänud küssad kfl, Moto 555 le.
Vasta

Kas keegi mingisuguseid kogemusi omab. Jutte kuuleb seinast seina.
http://www.afleks.lv/virpas/751-maktek-tytan-500.html
Vasta

(12-11-2016, 15:31 PM)valev Kirjutas:  Kas keegi  mingisuguseid kogemusi omab. Jutte kuuleb seinast seina.
http://www.afleks.lv/virpas/751-maktek-tytan-500.html

Mänguasi on, aga milleks treipinki üldse kasutada tahad? Miniatuurseid alumiinium ja plastik detaile saab sellega teha.
Vasta

Selline mõte on jah , et iga väiksema puksi ja seibi pärast ei peaks töökojast ära minema. Kui midagi suuremat ja täpsemat siis ikka spetsailisti juurde. Ega mingi treial ise pole kah ja teenust ka ei kavatse teha.Muidugi see hind treipingi eest on ka ikka krõbe paari puksi ja seibi jaoks mis kuu jooksul tuleks teha.Aga paremat varijanti pole veel leidnud. Olen vaatand neid vanemaid pinke ka mis müügis aga need ka ei tekita usaldust.Pidevalt on mingi jama selle treimisega. Treialitel pole ka kunagi aega ja sinu pisikese puksi peale vaadatakse ka kuidagi imelikult.Puksi on muidugi vaja juba eila ja valmis saab alles ülehomme. Smile
Vasta

Väiksemaid vene nn kooli treipinke ikka liigub kuulutustes. Eelnevalt üle vaadata ning sellisega annaks ikka tööd teha.
See 500W hiina treipink - akudrellil on ka võimsam mootor, kuid mootor on ainult üks probleemidest. Terast ning roostevaba sellega pmst ei töötle.
Vasta

(12-11-2016, 19:42 PM)qwerty009 Kirjutas:  Väiksemaid vene nn kooli treipinke ikka liigub kuulutustes. Eelnevalt üle vaadata ning sellisega annaks ikka tööd teha.
See 500W hiina treipink - akudrellil on ka võimsam mootor, kuid mootor on ainult üks probleemidest. Terast ning roostevaba sellega pmst ei töötle.

Eks sellisega nikerdab töö ära küll,aga laastu võtad kümnendiku(sõltuvalt D st) puurid samuti paari kümnendiku kaupa.Kui odavalt(a la Kuusakoskist) saada,siis ju võiks isegi olla.
Vasta

Kuusakoskist ei saa sa enam midagi. Ja veel vähem sellist hiina värki.
  Nn, kooli pinki käisin ühte vaatamas, küsiti miljon koliseva rauahunniku eest.Palju alla ei jäänud selle hiinaka hinnale.
Vasta

(12-11-2016, 19:04 PM)valev Kirjutas:  Selline mõte on jah , et iga väiksema puksi ja seibi pärast ei peaks töökojast ära minema. Kui midagi suuremat ja täpsemat siis ikka spetsailisti juurde. Ega mingi treial ise pole kah ja teenust ka ei kavatse teha.Muidugi see hind treipingi eest on ka ikka krõbe paari puksi ja seibi jaoks mis kuu jooksul tuleks teha.Aga paremat varijanti pole veel leidnud. Olen vaatand neid vanemaid pinke ka mis müügis aga need ka ei tekita usaldust.Pidevalt on mingi jama selle treimisega. Treialitel pole ka kunagi aega ja sinu pisikese puksi peale vaadatakse ka kuidagi imelikult.Puksi on muidugi vaja juba eila ja valmis saab alles ülehomme. Smile
Kui vaja saan treimisega aidata:väiksema asja saaks asjade kokkulangemise puhul täna,suurema homme.
Vasta

Kummaline, et keegi ei räägi hiina treipinkidest midagi.Kas keegi polegi eestis neid ostnud. No mina ka siis ei osta. Kui midagi "kooli" pingi taolist pakkuda siis jään ootama !
Vasta

(17-11-2016, 19:37 PM)valev Kirjutas:  Kummaline, et keegi ei räägi hiina treipinkidest midagi.Kas keegi polegi eestis neid ostnud. No mina ka siis ei osta. Kui midagi "kooli" pingi taolist pakkuda siis jään ootama !

Mul tööriistamarketi hiina pink täitsa olemas. http://www.tooriistamarket.ee/et/metalli...nk-250x550 läbi paindub hästi. Õnneks ei ostnud uuena. Tera hoidik on ka kuidagi pehme võitu, poltidest ei hakka rääkimagi. Automaatne ettenihe on küll olemas aga tagurpidi keeret lõigata ei saa. 0,2mm täpsusega töö teeb enamvähem lihtsalt aga alla selle enam masina enda mõõtusi uskuda ei saa. Samas kui vaeva näha siis saaba ka istuga laagripesai teha aga see on parajalt ajamahukas. Oma projektidele olen samas kõik vajaliku kodus teinud.  Usun, et kooli pink on parem, seal juba visuaalselt rohkem rauda, kahjuk omal pole õnnestunud seda kasutada.

Eesti Ladaklubi
Vasta

Giguli:

Mul tööriistamarketi hiina pink täitsa olemas. http://www.tooriistamarket.ee/et/metalli...nk-250x550 läbi paindub hästi.

Ka kruustang peandub läbi ,kui teda KORRALIKULT KORRALIKU aluse külge ei polditata. Sad
Vene koolipinkide eripära ongi see,et neil all korralik malmbaas.,ühes tükis
Vasta

Nüüd hakkab looma, hea kuulda ,et ikka töötab see hiina pink. Kuigi suurem osa tööriistasid on nagu nii  hiinas toodetud.Hakkasin mõttes kokku lugema neid hiina tööriistu mis endal kodus on siis tuli päris kenake number.Esmalt kombressor ja siis puulöhkuja mis on ajast ja arust tööd lõhkund teha.
nüüd tuleb võtta väikene aeg mõtlemiseks ja ka hea juhuse ootuseks.
Lätis ka üks kooli pink müügis kuid kuidagi hind krõbe.
https://www.ss.lv/msg/ru/construction/to...bkxid.html
Kruustangid aga on sellised.
Image and video hosting by TinyPic
Vasta

(18-11-2016, 00:23 AM)valev Kirjutas:  Nüüd hakkab looma, hea kuulda ,et ikka töötab see hiina pink. Kuigi suurem osa tööriistasid on nagu nii  hiinas toodetud.Hakkasin mõttes kokku lugema neid hiina tööriistu mis endal kodus on siis tuli päris kenake number.Esmalt kombressor ja siis puulöhkuja mis on ajast ja arust tööd lõhkund teha.
nüüd tuleb võtta väikene aeg mõtlemiseks ja ka hea juhuse ootuseks.
Lätis ka üks kooli pink müügis kuid kuidagi hind krõbe.
https://www.ss.lv/msg/ru/construction/to...bkxid.html
Kruustangid aga on sellised.
Image and video hosting by TinyPic
Mõni mees ostab selle papi eest romu,ehk mõneks aastaks.Kõik on suhteline.
Vasta

Eks ma vana mees ka juba, ainuüksi keevitajana töötanud 30 aastat.
Vasta

(18-11-2016, 00:40 AM)valev Kirjutas:  Eks ma vana mees ka juba, ainuüksi keevitajana töötanud 30 aastat.

Ära põe,ma Sinust mõne aasta rohkem rauda väänand,eluisu ikka alles,mõnikord lausa Toungue Toungue Toungue Big Grin Big Grin
Vasta

Ja kaua veel kavatsed väänata ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne