Uunikute 12. Talveralli 2013, ööbimine Türil ööl enne starti
#1

(06-12-2012, 18:06 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Tähelepanu, valmis olla, START!

EDIT: on selgunud ka algus- ja lõunapunkt ning sellega seoses ka seekordse ralli ametlik nimi. See kõlab nii:
Turgel - Karkus - Embeck 12. Oldtimers Winter Rally
ehk
Türi- Karksi - Pärnu Uunikute 12. Talveralli

Seega saab start toimuma Türi AMK (www.tyriamk.ee on miskipärast hetkel maas!) motokrossirajalt ja toitlustab meid lõunal Karksi-Nuia August Kitzbergi nimeline Gümnaasium.

Hetkel on kogu ralli kilometraaž 355 km + Türile tulemine + Pärnusse sissesõit + koju minemine ehk meile Nõmmelt tegi see odomeetrile 580 km täisringina. Ehk seekord saavad vist ökomalt hakkama Kesk-ja Lõuna-Eesti vanarallurid. Kuna osalejate mass on erakordselt suur, siis hetkeseisuga suudame mõistliku ajagraafikuga teha 2 lisakatset. Ühe stradis ja ühe lõunal. Aga eks selle võrra teeb Legendi lugemise keerulisemaks Wink KP'sid on ka tavapäraselt "üle 30 küsimuse" ning kindlasti midagi meile omast on ka sees Big Grin
Praegu on olnud külm ja lumine, teed on mõnusad aga nagu ikka, kes teab, mis meid-Teid ees ootab rallipäeval. Samas oleme suutnud vältida riskikohti, mis eelmine aasta kohe alguses ulmelise ummiku tekitas. Aga võimalust kraavi, jõkke, puusse või kivisse sõita on ikka... on päris palju selliseid kurve, mida ei näe ette ja arutult kihutades ning sarnaste olude jätkumisel võib pulli küll saada.
Bensujaamadest trassil puudust pole.

Mis kell on Start ja kas keegi maandub juba eelmisel öhtul kuskil Türi öömajasRolleyes http://www.turism.tyri.ee/index.php?page=83
Vasta
#2

Tõstsin selle posti registreerumise teemast välja. Ilmselt on öömaja huvilisi teisigi, kes väga vara ärgata ei taha.

Andke palun siin märku, kui teate soovitada soodsa kursiga öömaja Türil, kuhu rahvast mahuks ja kus laupäeva varahommikul tehnikat käivitades koeri kallale ei ässitata.

Soovijate koguarvu leidmise huvides annan teada, et meie võistkonnas on 2 öömaja huvilist.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Mehed, kiire soovitus: oleme ise korra pidutsenud ja ööbinud Türi ujulas!!! SOOVITAN, kohti on vähe aga selle eest saun ja ujumine.
Vasta
#4

Mul on pakkuda Paides põrandapinda soovijatele. Omad madratsid jms varustus peab kaasas olema, minu poolt on ainult põrand ja soe tuba. Soovijad võivad ennast märku anda PS.
Hinda küsin sama palju kui on Talveralli protestimaks, vastasel korral läheks see juba spekuleerimise seadusepügala allaToungue
Vasta
#5

Öömaja suhtes niiplaju, et Türi ujula on reserveeritud miski ürituse poolt ja Kodanik Zaziku vaba põrandapinna broneerisime enda tiimile.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#6

Meie tahaks ka tulla reedel võimaluse korral Türile ära, praegu tegeleme öömajaga.
Vasta
#7

2011.a stardipaiga lähedal ööbimisest tekkis tõdemus, et kui kauem magamine on eesmärk, siis on mõttekas koju jääda Big Grin Mina ei saanud sekunditki sõba silmale tookord - kodus oleks ehk paar tundi magada saanud... Võibolla valisin meie seltskonnale liiga mõnusa peatuskoha Wink
Aga tore koosviibimine oli ja Linnu vanasõnagi ütleb: magamine on nõrkadele! Smile

PS meil on rallitiimis 2 vaba kohta, kes soovib liituda, siis:
evelin.dureiko@royal.ee
5251650

rallini,
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#8

Kes otsib ööbimist Türil, võib ühendust võtta Türi Võõrastemajaga tel. 529 1151
Vasta
#9

28 km Türilt on meil 4 voodikohta http://www.kohvikvohma.com/kohvik/index.php?id=25 . 10€ nägu ja ise stardime hommikul samuti Võhmast.
Vasta
#10

Kuigi "ööbimine Türil" on just see teema, millega ma tegelen igapäevaselt, st igaöiselt, üks vähesid asju, mida ma oskan ja tahan teha, siiski ei oska ma siin rohkem suurt midagi kosta.
On küll Türil veel Türi Spordiklubide Liidu hallatav endine TÜ Türi Kolledži ühiselamu...aga on mingid jutud, et läheb kohe remonti (kas läheb ja millal, ei tea), esmaspäeval võin uurida mis seis seal on.
Vasta
#11

Siin oli veel kohti, kel vaja: http://hot.ee/kylalistemaja/
Hommikul saab süüa ka.

Me ise ilmselt siiski tuleme varahommikul Tallinnast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne