[poolita] Otsin kedagi kes omab... Vaba verbaalne möla
#1

(07-07-2016, 22:29 PM)TanelL Kirjutas:  Olen küllaltki ohmu et skeemidest mitte aru saada. Mõned asjad on puudu ja seega ei tunne ära kui miski järsku vahelt kadunud on.

Vot minul tekkis küsimus, kas oled värvipime või ei tunne pildilt ära lampi (mis joonistatud lambikujuga) või süütepooli (joonistatud süütepoolina).
Mis arvad, et keegi laenab suvalisele inimesele oma asju, et sa saaksid midagi vaadata või teha ?
Samas pead olema ikka päris naiivne arvates, et kõigil juhtmed ripakil ja muudkui filmid kuhu miski läheb ?
Kui nii siis mine tegele parem mopeedidega ja suhtle mopeedi rahvaga nad mõtlevad samamoodi nagu sina!!!
Olin küll ise ka kunagi noor ja kui midagi aru ei saanud siis küsisin mis asi on? või milleks?
Soovitan soojalt hakka mõtlema !!!! Tänapäeval on olemas suur võimas arvuti kui keelt ei oska siis googel muugel aitab ka tõlkida kui aru ei saa, pigem arvan, et tegemist laiskusega ning loodad, et keegi teeb sinu eest ära.
Müü maha ja osta sõitev asi.
Vasta
#2

+1 Qunts.

Vene mootorratta kõikidest tööpõhimõtetest tuleb aru saada. Vastasel juhul taastad sa omale läikivatel sõõrikutel veereva rauatüki, mida sihtotstarbeliselt kasutada ei saa.

RTFM!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

(08-07-2016, 22:09 PM)isandpauk Kirjutas:  +1 Qunts.

Vene mootorratta kõikidest tööpõhimõtetest tuleb aru saada. Vastasel juhul taastad sa omale läikivatel sõõrikutel veereva rauatüki, mida sihtotstarbeliselt kasutada ei saa.

RTFM!

Kirjutan kahe käega alla ksf! isandpauk poolt öeldule. NL auto-moto toodangut saab edukalt ekspluateerida ainult see, kes matsu jagab või õppida tahab. Emmilise püsikasutaja võib automaatselt liigitada tehniliselt kompetentseks selliks. Kui on viitsi õppida, siis kisu lahti ja tee korda. Kui kordategemise ei õnnestu, siis jäänused soodsalt müüki ja toiduahela ülemiste korruste asukad teavad mis nendega teha.
Vasta
#4

Johhaidii....  tüüpiline foorum .... Üks palub abi ja teised  kohe  vinguvad... oled .......

 Ma võin vabalt  seletada.
Ma tahan näha seda meest kes vene tehnikat  jagab algusest lõpuni. Vene tehnika on nagu  vastassugupool.
Vasta
#5

(23-07-2016, 23:05 PM)Tuvi Kirjutas:  Johhaidii....  tüüpiline foorum .... Üks palub abi ja teised  kohe  vinguvad... oled .......

 Ma võin vabalt  seletada.
Ma tahan näha seda meest kes vene tehnikat  jagab algusest lõpuni. Vene tehnika on nagu  vastassugupool.

Seda enam peab oma masinat tundma nagu oma naist! Kui ikka kätt aegajalt "masinasse ei pane" siis sõita temaga ei saa Big Grin .
Selliseid rattaid nähtud küll, kus omanik on lasknud enamus asju ära teha ning pärast kurdavad, et ei ole see õige ega too päris see!
Üks selline kurtis oma Dnepri käivitusraskust, ratas oli LASTUD väga ilusaks teha, kuid omanik teda korralikult käivitada ei osanud. Me sõbraga vaatasime kõrvalt edutuid katseid ning lõpuks aitasime käima lükata - olid selged masina mittetundmise nähud ning võtted. Ei hakanud meie ka targutama ning õpetama. Me tegime sõbraga oma rattad romudest ise üles ning tunneme oma rattaid nagu oma naisi - tavaliselt sõidavad väga hästi ning tead kõiki vimkasid, kuid vahel ikka pirtsutavad! Aga me teame alati ka rohtu selle vastu ise, mitte ei pea naabrimeest appi kutsuma Toungue .

Ats.
Vasta
#6

(08-07-2016, 22:02 PM)Qunts Kirjutas:  Vot minul tekkis küsimus, kas oled värvipime või ei tunne pildilt ära lampi (mis joonistatud lambikujuga) või süütepooli (joonistatud süütepoolina).
Mis arvad, et keegi laenab suvalisele inimesele oma asju, et sa saaksid midagi vaadata või teha ?
Samas pead olema ikka päris naiivne arvates, et kõigil juhtmed ripakil ja muudkui filmid kuhu miski läheb ?
Kui nii siis mine tegele parem mopeedidega ja suhtle mopeedi rahvaga nad mõtlevad samamoodi nagu sina!!!
Olin küll ise ka kunagi noor ja kui midagi aru ei saanud siis küsisin mis asi on? või milleks?
Soovitan soojalt hakka mõtlema !!!! Tänapäeval on olemas suur võimas arvuti kui keelt ei oska siis googel muugel aitab ka tõlkida kui aru ei saa, pigem arvan, et tegemist laiskusega ning loodad, et keegi teeb sinu eest ära.
Müü maha ja osta sõitev asi.

Kui sa lolle küsimusi ei suuda seedida, siis milleks kommenteerida? Pigemini kasuta mitte kellelegi kasuliku purtsatuse asemel oma aega ühes või teises mootoris kaevamiseks, nii on üsna hea võimalus ka vältida arvamuse kujunemist, et "Olin küll ise ka kunagi noor" inimene on muutunud kibestunud vanaks pässiks.
Vasta
#7

(25-07-2016, 18:07 PM)Ishijupp Kirjutas:  Qunts

Kui sa lolle küsimusi ei suuda seedida, siis milleks kommenteerida? Pigemini kasuta mitte kellelegi kasuliku purtsatuse asemel oma aega ühes või teises mootoris kaevamiseks, nii on üsna hea võimalus ka vältida arvamuse kujunemist, et "Olin küll ise ka kunagi noor" inimene on muutunud kibestunud vanaks pässiks.

Kül mina kaevan oma masinates ja sina vaata, et enda asjadega hakkama saad.
Vaatan, et ka sina oled pime vist? kuna sa ei näe asjaolu, et proovisin algselt aidata ja postitasin lingi kust kodanik leiaks omale ilusa värvilise piltidega skeemi aga see talle ei sobinud.
Selleks ei pea olema vana päss, et mõnda asja osata. Kujutan ette, et enamusel siin foorumi rahvast on midagi meeles koolis füüsika ja keemia tunnis õppitust mis ei jookse kuidagi mööda külge maha.
Kui kodanik ise ei oska siis küsib ja kui vastusest aru ei saa siis peab kahjuks maksma kellegile kes oskab, et see teeks !!!
Nii lihtne see ongi.
Ja muideks sinu arvamus on valearvamus. Sinust on ammu kujunenud arvamus, et komenteerid kõikjal kus vabu ja tuttavaid tähti veel leidub aga siiani ei ole veel ühtegi asjaliku postitust näinud.
Äkki suunad mõnele ?
Vasta
#8

(25-07-2016, 20:02 PM)Qunts Kirjutas:  
(25-07-2016, 18:07 PM)Ishijupp Kirjutas:  Qunts

Kui sa lolle küsimusi ei suuda seedida, siis milleks kommenteerida? Pigemini kasuta mitte kellelegi kasuliku purtsatuse asemel oma aega ühes või teises mootoris kaevamiseks, nii on üsna hea võimalus ka vältida arvamuse kujunemist, et "Olin küll ise ka kunagi noor" inimene on muutunud kibestunud vanaks pässiks.

Kül mina kaevan oma masinates ja sina vaata, et enda asjadega hakkama saad.
Vaatan, et ka sina oled pime vist? kuna sa ei näe asjaolu, et proovisin algselt aidata ja postitasin lingi kust kodanik leiaks omale ilusa värvilise piltidega skeemi aga see talle ei sobinud.
Selleks ei pea olema vana päss, et mõnda asja osata. Kujutan ette, et enamusel siin foorumi rahvast on midagi meeles koolis füüsika ja keemia tunnis õppitust mis ei jookse kuidagi mööda külge maha.
Kui kodanik ise ei oska siis küsib ja kui vastusest aru ei saa siis peab kahjuks maksma kellegile kes oskab, et see teeks !!!
Nii lihtne see ongi.
Ja muideks sinu arvamus on valearvamus. Sinust on ammu kujunenud arvamus, et komenteerid kõikjal kus vabu ja tuttavaid tähti veel leidub aga siiani ei ole veel ühtegi asjaliku postitust näinud.
Äkki suunad mõnele ?

Muidugi ei pea selleks olema vana ja kibestunud päss, et asju osata, küll aga võiks olla vanusega tulnud niipalju mõistust ning viisakust, et mitte oma kibestumust ja frustratsiooni foorumites välja kisendada. Kui mõistus kupli all juba virvendamas, siis selliseid postitamisi-pasandamisi postitamast hoiaks elementaarne viisakus ja piinlikustunne ning foorum oleks pisut puhtam koht. 

Ja arvad sa tõemeeli, et su arvamus minust läheb mulle karvavõrdki korda? Think again. Nüüd klaver pihku ja kiiresti kribama vastust stiilis: "aga sinu arvamus ei loe mulle kahhh midagi..."
Vasta
#9

(25-07-2016, 20:02 PM)Qunts Kirjutas:  
(25-07-2016, 18:07 PM)Ishijupp Kirjutas:  Qunts

Kui sa lolle küsimusi ei suuda seedida, siis milleks kommenteerida? Pigemini kasuta mitte kellelegi kasuliku purtsatuse asemel oma aega ühes või teises mootoris kaevamiseks, nii on üsna hea võimalus ka vältida arvamuse kujunemist, et "Olin küll ise ka kunagi noor" inimene on muutunud kibestunud vanaks pässiks.

Kül mina kaevan oma masinates ja sina vaata, et enda asjadega hakkama saad.
Vaatan, et ka sina oled pime vist? kuna sa ei näe asjaolu, et proovisin algselt aidata ja postitasin lingi kust kodanik leiaks omale ilusa värvilise piltidega skeemi aga see talle ei sobinud.
Selleks ei pea olema vana päss, et mõnda asja osata. Kujutan ette, et enamusel siin foorumi rahvast on midagi meeles koolis füüsika ja keemia tunnis õppitust mis ei jookse kuidagi mööda külge maha.
Kui kodanik ise ei oska siis küsib ja kui vastusest aru ei saa siis peab kahjuks maksma kellegile kes oskab, et see teeks !!!
Nii lihtne see ongi.
Ja muideks sinu arvamus on valearvamus. Sinust on ammu kujunenud arvamus, et komenteerid kõikjal kus vabu ja tuttavaid tähti veel leidub aga siiani ei ole veel ühtegi asjaliku postitust näinud.
Äkki suunad mõnele ?

Muidugi ei pea selleks olema vana ja kibestunud päss, et asju osata, küll aga võiks olla vanusega tulnud niipalju mõistust ning viisakust, et mitte oma kibestumust ja frustratsiooni foorumites välja kisendada. Kui mõistus kupli all juba virvendamas, siis selliseid postitamisi-pasandamisi postitamast hoiaks elementaarne viisakus ja piinlikustunne ning foorum oleks pisut puhtam koht. 

Ja sa arvad tõemeeli, et su arvamus peaks mulle karvavõrdki korda minema ja solvama? Püha edevus, think again. Nüüd klaver pihku ja kiiresti kribama vastust stiilis: "aga sinu arvamus ei loe mulle kahhh midagi..."
Vasta
#10

(25-07-2016, 20:14 PM)Ishijupp Kirjutas:  
(25-07-2016, 20:02 PM)Qunts Kirjutas:  
(25-07-2016, 18:07 PM)Ishijupp Kirjutas:  Qunts

Kui sa lolle küsimusi ei suuda seedida, siis milleks kommenteerida? Pigemini kasuta mitte kellelegi kasuliku purtsatuse asemel oma aega ühes või teises mootoris kaevamiseks, nii on üsna hea võimalus ka vältida arvamuse kujunemist, et "Olin küll ise ka kunagi noor" inimene on muutunud kibestunud vanaks pässiks.

Kül mina kaevan oma masinates ja sina vaata, et enda asjadega hakkama saad.
Vaatan, et ka sina oled pime vist? kuna sa ei näe asjaolu, et proovisin algselt aidata ja postitasin lingi kust kodanik leiaks omale ilusa värvilise piltidega skeemi aga see talle ei sobinud.
Selleks ei pea olema vana päss, et mõnda asja osata. Kujutan ette, et enamusel siin foorumi rahvast on midagi meeles koolis füüsika ja keemia tunnis õppitust mis ei jookse kuidagi mööda külge maha.
Kui kodanik ise ei oska siis küsib ja kui vastusest aru ei saa siis peab kahjuks maksma kellegile kes oskab, et see teeks !!!
Nii lihtne see ongi.
Ja muideks sinu arvamus on valearvamus. Sinust on ammu kujunenud arvamus, et komenteerid kõikjal kus vabu ja tuttavaid tähti veel leidub aga siiani ei ole veel ühtegi asjaliku postitust näinud.
Äkki suunad mõnele ?

Muidugi ei pea selleks olema vana ja kibestunud päss, et asju osata, küll aga võiks olla vanusega tulnud niipalju mõistust ning viisakust, et mitte oma kibestumust ja frustratsiooni foorumites välja kisendada. Kui mõistus kupli all juba virvendamas, siis selliseid postitamisi-pasandamisi postitamast hoiaks elementaarne viisakus ja piinlikustunne ning foorum oleks pisut puhtam koht. 

Ja arvad sa tõemeeli, et su arvamus minust läheb mulle karvavõrdki korda? Think again. Nüüd klaver pihku ja kiiresti kribama vastust stiilis: "aga sinu arvamus ei loe mulle kahhh midagi..."
Arenenud Homo Sapiens oleks eelmisest postist juba aru saanud, et sa oled debiilik ja sinu arvamus ei lähe tõesti minule korda aga seda sa tead vist isegi, kuna sulle on seda ju korduvalt öeldud !!!
Vaata Ishijupp on uus teema kus saad tarka mängida ja komenteerida mis IZ mootorattal viga on ei hakka kibestunult seda teemat rikkuma.
Vasta
#11

(25-07-2016, 20:27 PM)Qunts Kirjutas:  Arenenud Homo Sapiens oleks eelmisest postist juba aru saanud, et sa oled debiilik ja sinu arvamus ei lähe tõesti minule korda aga seda sa tead vist isegi, kuna sulle on seda ju korduvalt öeldud !!!
Vaata Ishijupp on uus teema kus saad tarka mängida ja komenteerida mis IZ mootorattal viga on ei hakka kibestunult seda teemat rikkuma.

Big Grin Räägi meile- kes on alaarenenud homo sapiens? Lisaks- kui ma sulle midagi muud õpetada ei suuda (ülbuses oled sa võitmatu ja esimesteks triibulisteks on siiski vast liiga hilja), siis võin sulle kätte juhatada eesti keele grammatika reeglid, s.h. ka kirjavahemärkide kasutamise kohta.
Vasta
#12

poksimatsi võiks küll lõpetada ja mida günts valesti ütles?Vana tehnikaga ongi nii ,et kui tahad sõita ja teda pidada siis tuleb hingeelu ikka endale selgeks teha.vene ajal tee peal midagi juhtus siis tuli see ise korda üritada saada.Tänapäeval helistad puksiiri järgi ja viiakse minema,aga kus vene aeg puksiir oli võtta?heal juhul keegi võttis paelaotsa ja soolo ratast ei tohigi pukseerida.
Vasta
#13

(25-07-2016, 21:19 PM)muska71 Kirjutas:  poksimatsi võiks küll lõpetada ja mida günts valesti ütles?Vana tehnikaga ongi nii ,et kui tahad sõita ja teda pidada siis tuleb hingeelu ikka endale selgeks teha.vene ajal tee peal midagi juhtus siis tuli see ise korda üritada saada.Tänapäeval helistad puksiiri järgi ja viiakse minema,aga kus vene aeg puksiir oli võtta?heal juhul keegi võttis paelaotsa ja soolo ratast ei tohigi pukseerida.

Mõte võis (ja tegelikult oligi) õige, aga see KUIDAS ta ütles ja kas tema pasandamistest keegi mingit kasu/ tarkust sai... who the flying fuck on gunts, et võtab omale õiguse kellelegi turumuti sõnavaraga epistlit pidada?! Miks ma arvan, et silmast-silma omi "mõtteid" edastades oleks ta oluliselt valivam oma sõnavara suhtes? Hunt teda näksigu, lapaku teatmeteoseid ja otsigu viiteid ala- või ülearenenud homo sapiensi kohta, rohkem oma aega ma talle ei kuluta.
Vasta
#14

(25-07-2016, 21:57 PM)Ishijupp Kirjutas:  ... rohkem oma aega ma talle ei kuluta.

Ja jummal tänatud, et ei kuluta. Need mõtted ei olnud sul kuigi geniaalsed. ...Kui muud enam ütelda pole, siis hakatakse kirjavahemärkide kallal norima, ise kirjutad osa teksti keeleseaduse vastaselt. Ma arvan, et Quints kirjutab vigadega selle pärast, et emakeel on teine.
Lühidalt öeldes, ma olin selle raundi puhul Quintsi fänn.
Teemaalgataja võiks ikkagi skeemi lugemise selgeks õppida, läheb edaspidises elus ka vaja. See ei saa olla ju ületamatu.
Vasta
#15

Ma ühinen sinuga ja tegelikult(kodututega)pole mõtet vaielda.Ma olen võtnud omale põhimõtteks-kui ei suuda profiili ära täita ei ole mõtetsellisega tegelda Toungue .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne