Uunikute talveralli
#21

Vaatan neid pilte ja olen kade, et omal jäi pisikeste \"juriidiliste\" probleemide pärast starti jõudmata...
Vasta
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: usku
EDIT: kuigi ise ei osalenud, näikse tore üritus olema. huvitav ainult see, et nii paljud tee pealt väljas käisid.
Sigalibe oli, seepärast käisidki mõned igas kolmandas kurvis põllu peal :lol
Üritus oli tõesti VÄGA FUN Big Grin Järgmisel aastal üritame ühele Nysale elu sisse puhuda ja suurema seltskonnaga tulla sünnipäeva tähistama Smile
Vasta
#23

Korradi korrat, ku oleks taht kah tulla juttu puhuma või niisama nägusi kontrollima. Elan tollest keeglisaalist u. 200m eemal. Naiskaga oli räägit ja kenasti kokku lepitud, et ma paariks õlleks ära kaon, hakkasin mina poole üheksa tuuris end minekule sättima, kuradima katsikulised tulivad jälle külasse. Ja viisakas pead sa kah ju olema. Ajas ikke hinge täis küll.

Terv. Ivar
(duhh savsemm pjannõi!!!):duh
(hing täitsa täis!!!):duh

loll on loll olla.
Vasta
#24

hakkasin muljeid üles kirjutama, aga juba esimese rajakolmandiku kohta tuli kolm lehekülge Smile las ta olla, praegu siis lühidalt kõige meeldejäävamast.
Üritus oli tõeliselt vahva ja lõbus, korraldus megahea.
Osa rahvast oli autode ja riietuse stiilile ikka kõvasti rõhku pannud ja lustis täiega.
Ka võistlusmoment oli täiesti olemas, tegu ju ikkagi ralliga, aga mingit rabelemist ei toimunud. Kui kellelgi abi oli vaja, siis aidati ja keegi ei põdenud oma kaotatud aja pärast. Rääkimata Laplanderi tiimist, kelle peale ka kõige sügavamale kinni jäänud masinad loota võisid. Näiteks see Niva, mis oli üsna sügavale mändide vahele kraavi surutud, tuli sealt Laplanderi külge seotuna rutem välja kui pealtvaatajad nina nuusata jõudsid. Kraavis käidi jah, üllatavalt tihti, kõiki kordi ei ole senistes pildialbumites nähagi. Aga kui neid libastumisi poleks juhtunud, poleks ka nii elamuslik üritus olnud. Ja korvamatuid kaotusi väljasõitude tõttu ei esinenuki. Öeldi ju juba alguses, et midagi ega kedagi puruks sõita ei tohi Smile
Rada oli huvitav ja selle koostamisega vist tõesti kõva vaeva nähtud. Legend oli algajale küll pisut harjumatu hiina keel, aga kogemus kasvas üsna ruttu ja kõik vajalik sai ikka üles leitud.
Kontrollpunktid ja nendega seotud ristsõnaküsimused olid koostatud nutikalt ja humoorikalt. Ilma KP-s käimata ei olnud kuidagi võimalik vastust teada saada. Korduvalt võis märgata, et vastuste jahtimine ja ajagraafikus püsimine tekitas paljudes lausa kärsitut hasarti. Tüüpiline oli see pilt, kuidas kontrollpunkti läheduses tiirutas edasi-tagasi hulk võistkondi ja eessõitjale lootes satuti ka mitmekaupa valejälgedele.
Haapsallu jõudis etteantud ajagraafikus vist ainult üks ekipaaz, teised hullasid sellal veel metsas lumehanges ja -sajus Smile
Eelkirjeldusele vastavalt oli ka päeva teise poole rada veidi kergem ja eks see oli päris mõistlik, arvestades kasvavat väsimust ja pealetulevat pimedust. Aga seal hakkas tekkima ka molutamise efekt - punktijanused ekipaazhid ootasid kuskil nurgataga 20 minutit, et täpselt AKP-sse jõuda Wink
Kokkuvõttes tundus, et kui üritus on hoolikalt korraldatud ja põhituumiku moodustavad üksteisele hästi tuttavad \"raudnaelad\", siis on kogu ettevõtmisel hea aura ja midagi ebameeldivat ei saagi juhtuda.
Veelkord suured tänud korraldajatele ja kõigile osavõtjatele!
Vasta
#25

Lõppsõna nüüd ka üleval ja tulemuste tabel takkapihta.

Dad.
Vasta
#26

küsin siis uuesti:
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: margus16
küsimus korraldajatele: kas minu skoda 120, kes saab ülejärgmisel aastal 20a vanuseks ja linnapildis unikaalne ja ainulaadne nähtus, saab osaleda järgmise aasta unicute talverallil? :keersilm
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: margus16
küsimus korraldajatele: kas minu skoda 120, kes saab ülejärgmisel aastal 20a vanuseks ja linnapildis unikaalne ja ainulaadne nähtus, saab osaleda järgmise aasta unicute talverallil?

Kui siis samad reeglid kehtivad, siis küll.

Dad.
Vasta
#28

Vaata ka Uku Toometi tehtud pilte Haapsalu lõunapausi ajal: http://www.hot.ee/ralli2004/
Vasta
#29

mujalt teemast rebisin meelevaldselt välja selle jutu:
PlyVal64 Kirjutas:Midagi head peaksid kõik rallurid JJaani kolakogumile andma. Näiteks 10 krooni? Annetusena, mille vastu saab KP läbimise kellaaja. Aga võib ka puid lõhkuma pannaBig GrinBig Grin
peaks vist mõistma, et seekord kesk Eestit rallitakse?
aeg ikka veebruari alul?

teet,
ühe kerekapi ja ühe mootorikapi kauguselBig Grin
Vasta
#30

13piisab Kirjutas:mujalt teemast rebisin meelevaldselt välja selle jutu:
PlyVal64 Kirjutas:Midagi head peaksid kõik rallurid JJaani kolakogumile andma. Näiteks 10 krooni? Annetusena, mille vastu saab KP läbimise kellaaja. Aga võib ka puid lõhkuma pannaBig GrinBig Grin
peaks vist mõistma, et seekord kesk Eestit rallitakse?
aeg ikka veebruari alul?
Küll Sa oled taibukasBig Grin OK, toimub, 12-13 veebruar ja jämedalt võttes Kesk-Eestis. Kusjuures, nii naljakas, kui see ka pole, siis võib mul veel lõpp-punkt muutuda. Nimelt: tavaliiklejale on Lääne-Viru üks tore koht, sest seal kõige rohkem kõvakattega teid. VAnaema juurde sõitmiseks väga hea paik, kuid Talverallit on peaaegu võimatu teha. Kesk-Eestiga ei saa teedevõrku üldse võrrelda. Aga kes see loll tahab mööda peateid sõita? Mina mitte. Sestap võib täiesti juhtuda, et raja teise poole ehk pealelõunase osa teen uue ja Rakvere asemel saab miski muu lõpp-punkt ja peokoht olema. No ei meeldi mulle enda tehtud rada. Kui hetkeseisuga seal on kõikjal libe, siis ma ei tahaks riskida lumeta veebruari ja täiesti mõttetute mustakattega teedega. Lisaks, nii palju väikeseid teid olid peale lumetuisku täiesti läbimatud, et jälle riskida ei taha. Kuigi, labidas saab kohustuslik varustus olemaBig GrinBig Grin Igaks juhuksToungue
Vasta
#31

ons miskit selgunud ralli toimumise kohta?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#32

Tänase päeva numbri sees läheb vastav informatsioon veebi üles.

Dad.
Vasta
#33

egas selle aastase,s.o. 2006, ralli kohta miskit kuulda ole?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#34

unicman Kirjutas:egas selle aastase,s.o. 2006, ralli kohta miskit kuulda ole?

Peale toimumisaja (11-12.02) mitte midagi Smile Ongi huvitav Toungue
Vasta
#35

Pool rada on tehtud. Varsti ka juhendid ja muud asjad.
Aga Sa unicman, võta ühendust! On nati abi vajaBig Grin
Priit, 5299160 või siis priit@hobiklubi.ee
Vasta
#36

Rakverre sõit tuleb siis jah Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne