hvitav pill
#1

[Pilt: orig_27619623_5AGT.jpg]

Kunagi tuttaval oli siis sai sellisega ringi kärutatud , sõita oli kole paha nende kummidega ja muus osas oli nagu jawa ja tuula ristand.

Mingit mudelit täpsemalt?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

Noil päevil, kui rublasid kroonideks vahetati oli selline elukas Tartu Kaubamajas müügil. Ainus kord, kui oma silmaga seda elukat näinud olen.
Vasta
#3

V6ibolla see ongi see 1 ja seesama. Nimeks vist oli tulitza, kahjuks ma vene tähti teha ei osk, et googeldada saaks. Igastahes maastikul sellega sõita ei saanud. Poris tahtis koguaeg uisku panna või küliti käima.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#4

(24-01-2013, 20:39 PM)Killer666 Kirjutas:  V6ibolla see ongi see 1 ja seesama. Nimeks vist oli tulitza, kahjuks ma vene tähti teha ei osk, et googeldada saaks. Igastahes maastikul sellega sõita ei saanud. Poris tahtis koguaeg uisku panna või küliti käima.

slaavi tähti saab ka virtuaalselt toksida
http://www.okia.ee/blog/2009/11/virtuaal...-keyboard/
Vasta
#5

Njaa [Pilt: 47ef0753b002t.jpg]
Kolmerattaline kah [Pilt: 4669686.jpg]

tmz-5952 see mudel.

Miski neljarattalised ka toodangus olnud.
http://www.motorusa.com.ar/sistema/historia/27.html

Nojah , minu jaoks teema ammendanud.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#6

üks säänne oli veidi aega tagasi ka siin naabruskonnas Motokuuris müügil...



Vasta
#7

Igavesti nunnu asjake.Kunagi sai kah ehitatud msikit taolist
125 mootoriga.ees oli jawa ratas 16 tolline ja taga rolleri oma.
Metsas sõites kinni küll ei jäänud!Kusagil ka miski pilt peaks olema säilinud.
Vasta
#8

(24-01-2013, 21:53 PM)Jossu Kirjutas:  üks säänne oli veidi aega tagasi ka siin naabruskonnas Motokuuris müügil...

Jah sealt ma seda nägingi ja nägin ka neid pilte ja ongi toosama pill. Ainult , et toona kui mina teda mäletan oli ta ikka heas korras, mitte utiil , mis viimastel piltidel.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#9

1988a.suvel oli see Minski lähistel poes vabalt kaaubanduses saadaval.460 rubla maksis.Raha oli ja loomavagunis vaba pinda 7.5m.Otsustasin iluduse soetada.Edevus vaimus valmis,asusin ostu sooritama.Raha lauale ja pass vormistamisems.Sissekirjutus:" estooooonia."Nii edevus unistuseks jäigi.Aeg oli hiline ja vahendajat ei leidnud.
Vasta
#10

Mul selline kaherattaline Tuula täitsa olemas - igati heas seisus. Kui 4-5 aastat tagasi ostsin, siis täiesti sõitis ka. Laiguline ja sõjaväe rohelistes värvides. Sõitmise kohta ei oska eriti kosta kuid välimuselt ta päris sexy igatahes. Pealtvaadates kannab see aparaat endas paraku üksjagu koperatiiviajastu hõngu - suhtpehmest plastist esiporilaud ..ja spidomeetri/käivituse paneel on selline suht mittesexy plastmassist kärakas otse silme ees.
Vasta
#11

(25-01-2013, 03:16 AM)asjaarmastaja Kirjutas:  Mul selline kaherattaline Tuula täitsa olemas - igati heas seisus. Kui 4-5 aastat tagasi ostsin, siis täiesti sõitis ka. Laiguline ja sõjaväe rohelistes värvides. Sõitmise kohta ei oska eriti kosta kuid välimuselt ta päris sexy igatahes. Pealtvaadates kannab see aparaat endas paraku üksjagu koperatiiviajastu hõngu - suhtpehmest plastist esiporilaud ..ja spidomeetri/käivituse paneel on selline suht mittesexy plastmassist kärakas otse silme ees.

Kas neid laigulisi vorbiti hulgim või ma tõesti mäletan nagu su pilli müügikuulutust?

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12

Aastaid tagasi "lombi taga" käies jäi mulle sarnane masin kaupluses silma, hinnaks oli vist 250$
http://pilt.delfi.ee/show_original/9080159/
Vasta
#13

Keegi panin kunagi motokuuri ka sarnase masina ülese. (Kui see mitte sama masin polnud!)

Omaette nokitseja.
Vasta
#14

Kui ma nüüd eriti ei eksi, siis 1980 a Riia auto-moto kokkutulekul oli selline riistapuu väljas koos wankel mootoriga " emmidega"

Tervitab Veteran.
Vasta
#15

Samasugune minul olemas ja töörras - TMZ 5.951,aastast 1991, varasem variant kaheosalise kütusepaagiga, Voshodi amortide ja kontaktidega süütega, paagi peal mustast plastist krõška.

Hilisemal variandil (TMZ 5.952) oli teistsugune vedrustus, kontaktivaba süüde ja paak ühes tükis, paak ilma plastmassist kaaneta ja ühe täitevaga.,

Mootor on mõlemal Muravei oma,aga teistpidi käigulülitusega ja teistsuguse kickstarteri hoovaga,

Tore ratas, aga libedal kallutalimisega peab olema ettevaatlik - esiratas libiseb enne tagaratast Smile Ka on probleeme rehvide saadavusega, kuna neid tehti spetsiaalselt nende rataste jaoks. Sobivad ka ATV esirataste rehvid, aga kallivõitu ja mustrit peab hoolega valima.

Kui kellegil sellisele õhufiltri korpust ja summutit koos resonaatori külge käiva toruga, ketikaiset ja lenksu pakkuda on, võtke julgesti PSi kaudu ühendust, saame kaubale.
Vasta
#16

Igavesti äge pill. kunagi umb 15 a tagasi oli endalgi. Ostsin vist jõgevalt ja ei mäletagi täpselt kuhu ta läks müüki. Vist oli ostjal plaan peale aretada mingi KTMi või miski muu enduroka mootor... Muidu igati rahulik pill maade avastamiseks, meeletu süüte /starteri kombinatsiooni raskus teeb mootori tiba uimaseks aga samas momenti rohkem. Kui starterkäivitus ka toimib on mugavust veelgi Smile. Minulgi oli 91 a ja mingi aeg kruvisin külge jawa suunad sest need olid IZi omadega võrreldes vähe ilusamad... Paagile vist sai pandud mingis draakoni "Samurai" kleepsud. Tundus lahe sel ajal. Maakohta päris hea rats mida omada.
Parimat,
Andrus
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne