Uazi kojameeste elektri mure
#1

Plaan Uazi jaoks kokku panna uus kojameeste süsteem. Ikka selleks, et kang oleks roolisambal, kiirused mõistlikud ja intervallgi.

Siis selline:
http://pilt.delfi.ee/my_picture/15256371/

Mootor, lüliti ja relee kõik uued poest ja uuema põlvkonna Uaz omad. Kuna juhtmestik autol vana tegin selle ise. Kui releel ja lülitil on kõik klemmid ilusti tähistatud ning vastavad skeemil toodule siis mootoriga teine asi. Nagu näha on skeemil antud lihtsalt numbrid 1-6 ni. Aga mootori pistikul puuduvad igasugused numbrid. Ja kõigil kolmel olemasoleval skeemil on mootori juhtmete värvid erinevad ega ühti minu mootori omadega. Ja tööle õieti ei hakka. Isegi vene asjadel juba elektroonikat küljes ning see on mulle juba keeruline teha kindlaks kas mingi ühendus vale või on taas probleem vene uute asjade kvaliteedis.
Kui keegi oskab soovitada Tallinna kandis sobivat autoelektrikku andku teada. Viiksin lego targemale pusida.
Vasta
#2

Ptüi, pealkiri selline paljulubav...
Vasta
#3

Tere,
sellised legod mulle meeldivad.
Asun Mustamäel ja teeks nädalavahetusel ajaviiteks asja korda. Usun, et tasu osas jõaume kokkuleppele.

võta ühendust laurii12345[ätt]gmail.com
Vasta
#4

Väga hea, andke siis teada, kuidas app tööle hakkasSmile
Tunnen ka ise huvi kojameesteajami 31.5205-02 paigutamise võimalikkkuse vastu vana gaz-24 ruudupühkija mootori (SL-109) asemele. Uuemal nimelt ajamis электродвигатель типа 171.3730, mis kolme harjaga ja mille elektriskeemi ma siiani võrgust leidnud pole. Nojah, see kõik selline nišipusimine, et ega ei oska ka kellegi käest nõu küsida.
Vasta
#5

Nüüd selle roolisamba lülitile tulede ja kojameeste ümberehitusega korras.
Kojameestega oligi see kala, et ei saa venelased juppe normaalselt toodetud.
Nimelt ei vastanud lüliti klemmide kirjed tegelikkusele. Ka mootoril oli juhtmed erinevad kui kolmel olemasoleval skeemil.
Selle kõige avastamise au endale ei võta. Sain asjalikku abi. Tänud Laurile. Soovitan teistelegi.
Ise korrastasin ning mähkisin veel juhtmed ja olemas Big Grin
Pilt ka. http://pilt.delfi.ee/my_picture/15264699/

(27-01-2013, 23:45 PM)myrakaru Kirjutas:  Väga hea, andke siis teada, kuidas app tööle hakkasSmile
Tunnen ka ise huvi kojameesteajami 31.5205-02 paigutamise võimalikkkuse vastu vana gaz-24 ruudupühkija mootori (SL-109) asemele. Uuemal nimelt ajamis электродвигатель типа 171.3730, mis kolme harjaga ja mille elektriskeemi ma siiani võrgust leidnud pole. Nojah, see kõik selline nišipusimine, et ega ei oska ka kellegi käest nõu küsida.
Minu mootori nr. on 37.459 192-96 ja on ka kolme harjaga. Ehk on abi minu postis olevast skeemist. Aga Lauri saab kindlasti hakkama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne