K-175V 1963
#1

Tervist!

Rattaks kovrovets 175.
[Pilt: 01004244074e83e.jpg]
Plaan täies mahus korda teha ja sõitma.
Huvitav on see, et 175A-l on pidurimärgutuli, aga uuemal isendil 175V-l see puudub.

Hetke seisuga võtsin arvele, raam ja mootor osadeks.
Ostetud uued kodarad mõlemale veljele, ostan veel ka päris palju jubinaid Põlvast.

Teema üleval ka: http://www.motokuur.ee/modules.php?name=...ic&t=20370

Aga kuna on asju puudu ja siin on ka lugejaid kes mõlemat foorumit ei külasta, siis lisan enda teema ka siia.

Nii ma siis alustan oma halakõne Big Grin

Mul puudu kereplekid mis käivad tagumiste jalatugede alla. Ja need on
K-175A-l ja 175V-l erinevad - kolme triibu kuju suhtes.

Sadula rihm puudu, lisaks sellele tulekorpuse peale käiv süütelukukate mille katikul on täht "K". Ilma mölgita vasak summuti ka.

Ootan kõiki pakkumisi. ilensment@gmail.com või 56683047

Tervitades,

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#2

Terekest,

Seis nüüd selline, et puuduolevaid kerevidinaid ikka veel ei ole leidnud, aga arengut on toimunud.

1. Kodarad Taiwanist kohal ja aus kaup.
2. Kõiksugu mootori varuosad + veokett ja leegitorud sain uued Põlvast.
3. Ostsin ära ka värvimise stuffi.

Pritsimise teenuse leidsin ka. Pärast klaaskuuli alumiiniumdetaile kaetakse ka millegiga?

Kahjuks ei saanud tagumisi kiigepukse ja leegitorumutreid uusi. Nendega ka siis hädaline. Profiiltihendit Viljandi linna peale ei leidnud või ei osanud otsida.

Tervitades,

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#3

Pilte:
[Pilt: 010142574330328.jpg]
Ja need puudu:
[Pilt: 0101425747be953.jpg]
[Pilt: 01014257492c421.jpg]
[Pilt: 0101425753c4b24.jpg?1361993729]
Sellise profiiliga tihend mis käib küljeplekkide ümbere:
[Pilt: 01014257575415f.jpg]

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#4

Kui see saladus pole,kust see komplekt uusi osasid soetatud on?


Vasta
#5

Kogu info siin: http://www.venemoto.infopluss.ee/

E-maili teel läheb suhtlemisega kauem, aga helistades saab kiiremini äri aetud.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#6

Ksf indrek1000 kui sul õnnestub kusagilt saada seda "tihendit" palun informeeri mind ka Rolleyes Endal on ka need puudu veel.
Ise käisin ka seal "põlvas" omale vidinaid ostmas kuid "kovrovetsi"
enda detaile eriti ei olnudki pakuti põhiliselt "vhosodi" detaile. Tellima ka ei hakanud,luuran veel siin foorumi turul äkki näkkab Toungue
Vasta
#7

Ma kahtlustan,et see samune kummitihend on kasutusel ühel vene autol ka, kuid kas ta on täpselt sama seda ma ei julge hetkel öelda.Rolleyes


Vasta
#8

Tellitud keps sobib ka ainult voshodile. Seal alumine puks 25mm+ Kovrovetsil 23mm+. Asjad pritsitud aga kaugemale hetkel polegi jõudnud.

Tihendit pole veel leidnud ega ka otsinud rohkem.

Sai ajastatud see tegemine siis lõputööga samasse auku ja eks iga asi nõuab aega. Big Grin

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#9

Kui nüüd asjadele krundi peale tõmbad, siis on aega küll edasi tegemisega.
Vasta
#10

Enda "jänesel" sai kunagi selle tihendi asemel kasutatud peenikest kummivoolikut mis pikuti lõhki lõigatud.
Päris spetsialistid saavad muidugi asjast aru aga muidu näeb päris sarnane välja.

Ehk tasub proovida.

Katsun mingi pildi ka tekitada lähipäevil .

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#11

Tere

Kas käigukasti kokkupanemisel peaks midagi jälgima ka? Punkte mida kokku ajada ma nagu ei näinud. Ehk on mingid muud nõksud?

Tihendit pidi saama kloostrimetsa motopoest. Jawadel samamoodi küljekarbi ümber tihend ja ma ei leia põhjust miks ei võiks sedasama kasutada ka k-175-l

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne