Autode restaureerimise teenus Tallinnas, hr.Lapin.
#1

Tuttava palvel edastan tema teenusepakkumist.

Kohaks on Tallinnas, Peterburi maantel asuv tehas Metallist. Tegijateks on Sergei ja Andres.

Tel. 56470990
gebraht /AT/ mail.ru

Üldiselt väga korralikud, viisakad ning heade kätetega mehed, teinud enamasti mehaanika/peenmehaanika ja keretööd, mida teised teha "ei viitsi"/"ei taha", nagu kerede remont, mis jääb.

Hinnad on samuti võrdlemisi hummaansed.
Tsehhis, kus need asuvad on palju metallitööstusseadmeid, mille tulemusena on võimalik neil ka päris palju "heavy metali" asju jne kohapeal valmistada.
Tinutamist vist ei tee. Küll keevitavad, painutavad, lõikavad, treiavad jne jne.


Hetkel teevad minu Dodge (tõsi küll, seal pole midagi hullu, aga see on tegelt veoauto, mida paljud töökodad pelgavad)

Varem on palju Volgasid teinud. Kuna minu huvi on see, et tegijatel siin tööd jätkub, siis julgen kindlalt soovitada.

Olen üsna rahul.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#2

Kasulik info, hea kõrva taha panna (tulevikus oma Gaz69-ga vaja kellegi poole pöörduda).
Nagu aru saan, tegelevad peale keretööde ka muuga (mootorid, veermik jms.)?
Vasta
#3

(16-02-2013, 14:37 PM)Tom Kirjutas:  Kasulik info, hea kõrva taha panna (tulevikus oma Gaz69-ga vaja kellegi poole pöörduda).
Nagu aru saan, tegelevad peale keretööde ka muuga (mootorid, veermik jms.)?

Jah, tegelevad. Praegu, vaatan, et üllatavalt paljud tööd võtavad ette, näiteks igasuguste kronsteinide jms tegemine kohapeal, kuna asuvad Metallist tehase tsehhis ning saavad sealsed pingid kasutada. Ehk siis jälle plusspunkt, et ei pea ise allhankeja rollis olema a la tuleb tagasiside "too seda" või "leia sellist töömeest"

Ei tea, kuidas see neil keeruliste lääne autode puhul välja kujuneb, aga lihtsamate puhul (Volga, Gaz-69, Dodge veoauto jne) on täiesti ok kogemus.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne