Ühe T-40'ne lugu

Jep, kompressor nagu olemas, rekka lammarist konnad ja pedaal veel lisaks ning peaks täitsa nitsevo olema.  Endal T40 nagu orginaalis jäle korralik aga kui kungagi mõne nokitsemiseks juurde võtan siis kavatsen küll sellist varianti proovida. Vedasin just t40ga mulda ja kui käru täis siis kallakute pealt tuleb ikka korralikult sõtkuda et pidama saaks..  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(31-05-2015, 15:02 PM)mlsluik Kirjutas:  Jep, kompressor nagu olemas, rekka lammarist konnad ja pedaal veel lisaks ning peaks täitsa nitsevo olema.  Endal T40 nagu orginaalis jäle korralik aga kui kungagi mõne nokitsemiseks juurde võtan siis kavatsen küll sellist varianti proovida. Vedasin just t40ga mulda ja kui käru täis siis kallakute pealt tuleb ikka korralikult sõtkuda et pidama saaks..  Big Grin

FB Põllutehnika Ost-Müük-Vahetus'es olid ka mingid õhkpidurite vidinad müügis. Aga ma ise ei hakka küll seda esialgu tegema. Esiteks puudub vajadus ja teiseks oleks hea kui saaks asja kõigepealt kokkugi Big Grin Kuna suure tõenäosusega saab mu 40 endale sõbra, siis muutuvad ka ehitusplaanid vähe teistsuguseks, tibake kergemaks ja kiiremaks, sest paljud ülesanded võtab uus sõber oma õlule. Aga sellest ehk lähiajal juba...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Vaatan, et projekt kipub üsna venima. Smile Tatolis müüa väikese mtz-i kabiiniga T-40AM.
[Pilt: 11351174_523818267769244_4434915072821656555_n.jpg]
Vasta

Vaatan, et ksf. Viplala T-40 teema nii soiku jäänud. Kas pole enam aega projekti kallal tegutseda? Sad Huvitav oli jälgida seda teemat. 
Vasta

Hetkel tegeletakse rohkem vist JUMZiga. Ka minu enda T-40 teema on soikku jäänud, aga varsti hakkavad vähemalt minu T-40 teemas asjad jälle liikuma...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Minu omas ka ja jumzi jutt sulatõsi Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kas lumalabidas ka lõpuks töötab või seisab ikka poolikuna?

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

Seisab ja ootab kuni aega on ja tuhin jälle peale tuleb. Vahepeal on liiga palju teisi projekte vahele tulnud. Aga eks eks kunagi ehk...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne