Kes remondiks seinakella?
#1

Tere.Mure selline.Läks katki seinakella vedru(tükid olid kellakapis).Kell ise pärit kuskil 50-60 algupoolelt(vist). Moskva Kellatehas nr-2. Ilma muuusikata ja võtmest keeratav pendliga kell. Kui olen tava kellade paranduses käinud siis raputatakse pead.
Oleks tänulik viite eest kes oskaks sellise kella korda teha.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#2

(09-03-2013, 18:12 PM)agaa Kirjutas:  Tere.Mure selline.Läks katki seinakella vedru(tükid olid kellakapis).Kell ise pärit kuskil 50-60 algupoolelt(vist). Moskva Kellatehas nr-2. Ilma muuusikata ja võtmest keeratav pendliga kell. Kui olen tava kellade paranduses käinud siis raputatakse pead.
Oleks tänulik viite eest kes oskaks sellise kella korda teha.
Mul sama mure.
Vasta
#3

Kunagi tegin sellise korda ja ega see normaalne ei olnud ! kui lased kellelgi teha , siis pole see midagi väärt ! ise pusides jõuad sihile ja kokkuvõttes on see imelihtne ning saad kellede siseelust mõndagi teada .
Vasta
#4

(09-03-2013, 20:04 PM)KOLLA Kirjutas:  Kunagi tegin sellise korda
VEDRU???
Vasta
#5

Vedru ja kõver hammakas !
Vasta
#6

meil ju siinsamas foorumis igati asjalik kellasepp omast käest võtta. pealegi igatpidi muidu ka osavate kätega mees. küllap saab vedru keeramisega ka hakkama.
Vasta
#7

Mul ka üks kell tahab seda punast kivi, mis ankru sisse käib, no see mis hammasratast ühe hamba kaupa edasi lubab. Teine kivi alles, ja kell on suur seina või õigem töökojakell 8päevase vedruga. Ootaks ka vanade kellameistrite kontakte.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#8

Ma lasin aastakümneid seisnud ja tolmu kogunud seinakella http://www.salman.ee/ juures korda teha. Väga kenasti tehti. Isegi garantii anti. Maksma läks 40 eurot. Enam täpselt ei mäleta, mis töid mehaanika kallal teostati, aga muuhulgas pandi näiteks uus klaas. Praeguse aja kohta ei tea, aga vanasti tasus kell viia Vanasse Kaubamajja. Seal töötas härra Šois isiklikult.

Natuke lugemist ka. http://www.ohtuleht.ee/201576
Vasta
#9

TTV näitas saates Meistrite linn, ühte Liivalaia tänaval olevat kellasseppa. Vanakooli mees, kes vanade kellade juures ka rauatööd teeb.
http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=1318
www.saxby.ee
Tänapäeval peavad ennast kellasseppadeks ka sellised mehed, kes peale patarei vahetuse muud ei teegi.
Vasta
#10

Igasuguste kellamuredega soovitan pöörduda Ali Nauri poole. Tegutseb Eks kaubamajas.

Ali kellaäri
Vasta
#11

(10-03-2013, 20:39 PM)meli666 Kirjutas:  Ksf Aavu küsitud ankrukivi. Milline see töökojakell välja näeb, nimi? Mul muidu on olemas suurte endisaegsete niiöelda koolikellade komplektseid balansikomplekte. Ega juhuslikult äkki midagi samasugust pole, allpool pildil. Sealt saaks koos ankruga võtta.
Praegu teises hoones, kui vaja teen sisust ka pildi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne