Naljakad juhtumised liikluses
#61

Pole eriti naljakas aga täna nägin kuidas üks Nissan üritas Lasnamäe kanalisse sõita mööda väljuvat rada. Poole mahasõidupeal jäid nad vastutuleva CRVga tõtt vaatama. Kuidas üldse sellisest kohast minema saada-tagurdada üles või hiilida kanalini ning järsk parempööre teha?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#62

(14-04-2013, 20:40 PM)bruno5 Kirjutas:  Nonii. Pole vast kõige naljakam sündmus, aga lume sulamise tõttu oli suur osa teest minema uhutud sõna otseses mõttes üleöö,

Tundub, et see kontreeritud mutter pildil on jäetud õigel ajal pingutamata, müür on selle tõttu eest ära vajunud ja veele tee valla päästnud. Augulappimisest oleks seekord mutrikeeramisega pääsenud, kui õigel ajal tehtud oleks! Igatahes uuendus väärib tähelepanu ja päälinna raad võiks igasse auku siukse pinguti panna, ehk saaks auke juba tekkimise eel pingutatud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#63

Zazik mainis siin metsavedajaid ja nende kangelaslikke kaaluületusi. Endal on õnnestunud tšekk saada 76 tonni peale ja kontraks anti veel pikkuse tšekk ka kaasa. Kaks rikkumist korraga. Load käest ära ja mingi kviitung, mida nimetati ajutisteks lubadeks, taskusse.

Ajutiste lubadega sai püstitatud omapärane rekord. Oma load ja veel kahed ajutised võeti käest ära ja anti kolmandad ajutised asemele. Kui tavaliselt maksid 1500 krooni ja said teedevalitsusest load tagasi, siis nüüd andis TREV mu load üle politseile ja taheti reaalselt papreid käest ära võtta.
Firma kes kõik trahvid kinni tagus suutis ka seekord asju niimoodi mõjutada, et load jäid taskusse ja möll jätkus.

Isiklik pikkuserekord on 21,5 meetrit, kui ladusin haagise , mis pikaks käis, pikkatüve täis. Auto ise oli mändi kaelani täis. Miilitsamehed, kellele näppu jäin olid õnneks ekipeeritud ainult mõõdulindiga ja mõõtsid selle lindiga mulle 350 krooni.
Vasta
#64

Oli kolhoosi ajastu lõpp.Üks väga uljaste sõidu võtedga noormees Kamaziga.Sõitis mees kamzaga Ja tee ääres hääletas sama kolhoosi traktorist T40 taga kartuli rootor, et anna törts küttet,et ma tulin just haltuura pealt ja sai otsa aga oh õnetust kamsa paak oli päris tühi nii,et välja imeda ei saanud.Pakkunud siis traktorist,et vea mind töökoja juurde. Ja siit jama algaski.Tee mida mööda sõiteti oli korralik asfalt aga sinka vonka umbes 8km.Kamza mees unustas trrossi otsas oleva T40 ja lasi 90 ja 100 minna.Traktorit märkas alles siis peeglist kui pööras esimesest ristist töökoja poole.Seisma jäänud töökoja õuel kuulis ainult ühte lauset ma tapan su ära.Traktorist tõsteti kabiinist välja karjudes ja ähvarduste saatel sest ta ise ei olnud võimeline jalgu all võttma.Täna päval ei mahu need mehed samal ajal ka ühte poodi ka korraga.Mehed pärast küsinud,et miks kabiinist välja ei hüppanud siis vastanud mees proovige ise jalge vahe keppe täis ja uksed nagu laske avad.
Vasta
#65

Keegi rääkis mulle sarnase loo nagu eelmine oli aga sellel korral olla unustatud lehm..........veoauto järgi... Tagajärjed olla olnud jubedad. Lehm olla maha kantud........ Naljakat pole aga selles loos grammigi. Pigem jube lugu. Kus lugu juhtus ei mäleta kahjuks.
Vasta
#66

Kärna Ärni oli praamiga Hiiumaalt tulnud. Praam juba mõnikümmend meetrit kaldast, siis ilmunud eideke kitsega sadamasse. Kapteni süda läinud härdaks, andis tagasikäigu, otsad kinnitati, aparell alla. Kapten viipab, et eideke astu pardale. Eit vastab, et tulin ainult kitsele suurt praami näitama.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#67

(14-04-2013, 23:32 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Keegi rääkis mulle sarnase loo nagu eelmine oli aga sellel korral olla unustatud lehm..........veoauto järgi... Tagajärjed olla olnud jubedad. Lehm olla maha kantud........ Naljakat pole aga selles loos grammigi. Pigem jube lugu. Kus lugu juhtus ei mäleta kahjuks.

Nõuka aja alguses tuldi mul isa juurde, et tule aita seapuur vankri peale tõsta - mul kukkus tee peal maha. Tegelikult oli kavalpea lohistanud puuri esimese taluni, et sealt abi saada tõstmiseks.
edit: siga oli puuris sees - vaja kokkuostu viia.
Vasta
#68

Kõige "imelikum" asi mida olen näinud sõitval autol järgi rippumas oli tankuri küljest pärit bensu voolik. Püstol oli paagis ja voolik lehvis järgi. Tüübid ise andsid vana bemmiga korralikult minna. Ju siis läks kiireks. Cool
Vasta
#69

Aastaid tagasi läks üks hobune loojakarja, kuna haagise põrand oli mäda...

Aga üks peretuttav käis kunagi mossega kraavis... kiirabi kohal, auto verd täis, mees ise ka üle kere verine.

Uurivad ja puurivad, ei midagi viga. Siis selgus, et härra tulnud seatapult ja verivorsti jaoks oli ka siis verd kaasa võetud.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#70

Bensiinijaama nali on mul selline olnud et võtsin tuttava käest kanistri mis pidi olema 15l aga hiljem tuli välja et ikka üle 10 ei mahuta. No mis teha kui diiselkütet 15 ostetud ja tankur käib. Mõeldud tehtud, lasin ülejäägi sigullile paaki. Paar selli jõid kohvi ja ei jõudnud ära imestada et diisel Lada. Asi kiskus sinna kanti et pidin kapoti lahti võtma. Siis vaatasid mulle tükk aega tagant järele ise kättega seletades omavahel.

Ja teine asi mis tuli meelde kuidas Uazil sai bensiin jube lolli kohapeal otsa, nujah saebensiin sisse ja bensujaama juurde aga tutkit sõita jäi ikkagi 7km kui ära kooles. Eelnevalt metsaülem ütles et sellega peaksid sa kuu lõpuni hakkama saama paak on täis. Ma siis kanku nõppu ja üle põldude bensujaama juurde ise vandudes mehhaanikut et kuradi varganägu. Tagasiteel tuli mõttesse et oot vilkul on ju 2 paaki. Jõudsin siis kohale ja uurisin teist paaki. No mida arvate!!!! Muidugi oli see kõrini täis bensiini.
Noor ja loll ei taibanud enne kontrollida.

Veel pole maha löödud
Vasta
#71

Ehitasime vene sõjaväele elamut ja kohaletulnud MAZ kraanal lubati väeosa tanklas tankida. Paak sai pilgeni täis ja kuna tasuta küte oli ikka nii magus lasi kraanajuht paagi peal oleva ämbri ka veel täis. Nii ta siis sealt ära sõitis, lahtine ämber kütusega loksumas. Big Grin
Vasta
#72

Ma nägin paar nädalat tagasi Tartu maanteel Leedu numbritega veokit, mille vasakul paagil seisis poolläbipaistev plastkanister koos loksuva vedelikuga ja sinna sisse suunduva voolikuga.
Küllap taas tagasivoolu eraauto jaoks lüpsti...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#73

Kütuse ebasihipärase kasutamise kohta sõbralikust foorumist kopipasteet-lugu:
Seda rääkis mulle sõber, ei mäleta enam, kus ta teenis, aga mingi suht mõttetu linnakene oli olnud, isegi oma tuletõrjet polnud seal, kui midagi juhtus, kasutati lennuvälja oma. Lugu ise järgmine, lennuväljal läinud katki kütuseauto, aga vaja oli lennukipetrool teise mahutisse ümber vedada, või midagi taolist. Leiti siis lahendus tuletõrje auto näol. Kuidas see nüüd täpsemalt juhtus, seda ei mäleta, aga oli toimkondade vahetus ja tuletõrje auto anti üle teisele vahetusele mingi koguse petrooliga tsisternis. Uus vahetus tõmbas sinna vee otsa. Natuke hiljem läks mustlaste maja põlema, vahvad võitlejad kihutasid kohale ja valasid onni petrooliga üle, mustlased olid lämbunud õnnest

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#74

(16-04-2013, 18:56 PM)Aspelund Kirjutas:  Aastaid tagasi läks üks hobune loojakarja, kuna haagise põrand oli mäda...

Aga üks peretuttav käis kunagi mossega kraavis... kiirabi kohal, auto verd täis, mees ise ka üle kere verine.

Uurivad ja puurivad, ei midagi viga. Siis selgus, et härra tulnud seatapult ja verivorsti jaoks oli ka siis verd kaasa võetud.

A.
Tuleb meelde üks sarnane linnalegend. Nimelt tulnud üks lihakombinaadi tööline kord töölt. Astunud väravast välja ja hakanud sealsamas üle tänava minema. Aga olnud hooletu ja lähenevat autot tähele ei pannud. Saanudki siis autolt paraja müksu ja kukkunud teele maha. Rahvas tulnud vaatama... Jube vaatepilt. Naine ei liigutagi, soolikad ka kõik kõhust väljas. Küllap vist surnud. Kuid kohale kihutanud kiirabitohter pani diagnoosiks siiski vaid peapõrutuse. Kõhust välja lennanud soolikahunnik osutus hoopis sardellideks, mida tööline oli otsustanud "erastada" ja sel eesmärgil neid terve pika joru omale ümber kere kerinud.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne