Tsingitud detailine kontaktpindade määrimine.
#1

Tere
Sai üks auto raam ära tsingitud, mis algselt oli tehasest needitud aga need sai kõik kas polt liiteks tehtud või kinni keevitatud.
Nüüd oleks tarvis nõu, et mis määret, vaha, kööramit kahe tsingitud detaili vahele panna. Hea oleks kui "määre" oleks aerosooli kujul, kuna ka kõik poldid vaja üle käia. iseenesest kontaktpindu pole üüratult palju.
Olen würthis kaenud igasuguseid määrdeid, ise momendil kaldun "tavoti" sarnaseks jääva aerosooli poole.
Idee on, et peale raami komplekteermist tuleb raamile korralik õlitus ka veel.
Vasta
#2

Ise küsin ise vastan!
Sai kasutatud sellist toodet. Kui sama asjaga auto põhjaalt vahatasin püsis vaha kätel ca. 2 nädalat(käsi pesen päevas 5+ korda fairiga)
Peale 3a. detaili peal olles, detaili näppides määrib ikka käed ära.
Eks aeg näitab kas õigustab ennast see vaha.
Vasta
#3

Räägi aga välja kustkohast seda imeprodukti soetada saab?
Vasta
#4

ML on kõigil tootjatel sama, elik lähimast autotarvete poest.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#5

Paraku ei ole kõigil tootjatel sama. Tegelen hobi korras autode õlitusega ja olen erinevaid õlitus õlisi ja vahasi proovinud ja kuni barhalini segasin hoopis ise, kuna polnud poeriiulilt midagi kvaliteetset saada!
Minu jaoks ei ole see lahendus, kui aasta pärast on vaha mõraliseks kuivanud!
Tõsi ML õlidel on lõht sarnane aga parem nina tunneb ka lõhn erinevust.

Aga iga üks otsustab ise mis ta kasutab, mina olen oma otsuse teinud (mitte foorumi jutu järgi vaid mitme aastase kasutamise/katsetamise tulemusel)

http://www.bardahl.ee/
Vasta
#6

(24-02-2015, 23:48 PM)juss Kirjutas:  Ise küsin ise vastan!
Sai kasutatud sellist toodet. Kui sama asjaga auto põhjaalt vahatasin püsis vaha kätel ca. 2 nädalat(käsi pesen päevas 5+ korda fairiga)
Peale 3a. detaili peal olles, detaili näppides määrib ikka käed ära.
Eks aeg näitab kas õigustab ennast see vaha.

Ise küsid, ise vastad ja ise endale ka vastu räägid. Viimane postitus on alla 2 aasta tagasi tehtud, kuidas siis see mõgin 3a. peal on olnud?
Vasta
#7

Suured tänud veale osutamast.
Oleksin pidanud täpsustama oma posti.
Tuttav kes peseb mootori detaile ultraheli pesuris kasutab sama vaha detailide konserveerimiseks, tema on selle vahaga tegelenud vähemalt 3a.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne