20 aastat Varbola Varaaita
#1

Täna, kakskümmend viis aastat tagasi, 23-l aprillil.... . Tegelikult vist ikkagi 20 aastat tagasi avas üks kavala naeratusega igavesti tore mees Varbola mõisa endises kuivatis vanatahnika näituse - püsiekspositsiooni, Varbola Varaaida.
Alustasin sihilikult fraasiga "täna 25 aastat tagasi...", sest see kavala naeratusega mees on omasuguste vanatehnika huviliste veidrike seas sama legendaarne, kui oli ja on Valdo Pant vanemate ja targemate eestlaste seas.
Ei oska arvata, kui palju mehi/naisi ja mitu korda seda varaaita inspekteerimas ja uudistamas on käinud/käidud, ise olen käinud vähemalt kümmekond korda, esialgne vaimustus ja kadedus on käies veidi kulunud, aga lähinädalate jooksul on jälle plaanis minna.
Pole minul volitusi seda väljapanekut siin reklaamida või promoda, aga usun, et peremees pole kedagi sealt aida uste tagant sisse laskmata minema ( või suisa kuhugi mujale kohta) saatnud. Muidugi juhul, kui enne on kokku lepitud või peremees kohal juhtub olema ja uksed lahti.

Mis muud, kui jõudu ja jaksu Hindrekule ning uut ja põnevat kraami lisaks!
Vasta
#2

Vahva mees see aida mees!
Olen ikka tähele pannud,et kui kuskile külla lähed ja peres lapsi on,pead kommikoti kaasa võtma. Oleks nagu viisakas. Aga kui minna külla kollektsionäärist vanatehnikamehele,peaks kommi asemel tüki ajaloolise hõnguga metalli kaasa võtma.....Big Grin Kuidas sa muidu ikka külla lähed.......
Aga seal aidas läheb suu ammuli vaatamisest kere jahedaks. Selle vasta on vist ka rohtu olemas.....Wink
Jõudu ja jaksu Viljandi talupoegade poolt!
Vasta
#3

Vat põle kõrdagit käind... Aaga küll kõrd läind....Big Grin

loll on loll olla.
Vasta
#4

Jõudu Hindrekule!
Mul üks kena pilt ka juubilarist:
[Pilt: 13_07_050009.jpg]

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne