Projekt Vjatka VP-150M, aasta 1973
#21

Väga ilus ! Viimase pildi pealt puudu ainult punane pioneeri kalstuk !!! Toungue
Vasta
#22

Jah,oled kenasti korda teinud selle Vjatka.
Ainult,et tagumine plekk-korpus on pärit Vjatka Elektronilt.
VP-150M korpus on teistsuguste jahutusribidega ja luuk asub külje peal.Kuid need on juba pisiasjadSmile
Aga muidu tubli töö!

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#23

(20-10-2013, 10:13 AM)zxr Kirjutas:  Jah,oled kenasti korda teinud selle Vjatka.
Ainult,et tagumine plekk-korpus on pärit Vjatka Elektronilt.
VP-150M korpus on teistsuguste jahutusribidega ja luuk asub külje peal.Kuid need on juba pisiasjadSmile
Aga muidu tubli töö!

Mina ütleks üldse, et see on üleni Elektron, seda just eeskätt suunatulede tõttu. Senikaua kui vastupidist ei tõestata, jäängi nii arvama. Teema esimesel lehel on suunatuledest põgusalt juttu. Google toetab samuti seda teooriat.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#24

Kõigepealt tänud ksf.kriminaalid selle projekti ja info eest,mis meiega jagasidSmile
Ilus vaadata ja mõni tiba sapine kommentaar jäta tähele panemata!
Vot Vjatka VP-150M kohalt ei oska miskit kommentaarida aga Elektron oli minul üks esimesi "tõsisemaid" pille peale punnvõrriBig Grin See küll vanema vennase oma ja tiba tuunitud.(käiguvahetus jalgpedaaliga + mõned lisasuunatuled jne.)
Mootorikate/korpus oli Elektronil jah täpselt selline nagu piltidel,milline oli siis
Vjatka VP-150M-l ???
üks pilt ka 80-ndatest
[Pilt: IMG_0240.jpg?gl=EE]
Vasta
#25

VP-150M: http://www.autosoviet.altervista.org/Vjatka1975-02.jpg

Igaks juhuks mainin, et teemaalgataja ärgu minu kommentaare ometi sapisena tõlgendagu, mina olen oma kiitused juba avaldanud ja praegune arutelu on pigem informatiivne mitte ärapanemine.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#26

Rimsi, teema autor on kõigest sellest teadlik juba ammu. Mõni aeg tagasi oli meil selle ristamise teemal väike kirjavahetus Wink
Vasta
#27

(20-10-2013, 19:18 PM)urmet48 Kirjutas:  Rimsi, teema autor on kõigest sellest teadlik juba ammu. Mõni aeg tagasi oli meil selle ristamise teemal väike kirjavahetus Wink
OK, asi lahendatud Smile

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#28

Tegemist on jah Elektroni ja VP150M seguga. Ise loen teda viimaseks, kuna raam, raaminumber ja esiots on VP150M, ainult tagumine plekk-kopsik on Elektroni pealt. Miks ma nii tegin? Mul polnud lihtsalt kasutuskõlblikku kopsikut ning korralikku istmeplekki koos lukuga. Siis saigi need osad teised pandud, sest need olid kodust kohe võtta.
Esimeste suunatulede rats on kunagi kellegi poolt tehtud, teadjamehed oskasivad rääkida, et sellisena pole seda rollerit kunagi tehasest välja tulnud. Mind isiklikult need väiksed muudatused ei häiri, ratta olemus jääb siiski äratuntavaks.

Aitäh heade sõnade eest! Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne