Blokeeritud foorum
#1
On sellist asja juhtunud enam kui üks kord. Tuleb allolev kiri ette, et ei saa kasutada teemat, kuigi kõik peaks olema ok. Ehk saab midagi ette võtta...


automoto.ee foorumid
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:
Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.

Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'Külahull'
Vasta
#2
Kas vastavasse teemasse üldse saab postida kuhu tahad? Müügikuulutustesse näiteks ei saa postitada ja kindlasti kuhugi veel.
Siis viskab sellise kirja ette.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Ega juhuslikult välisriigist ei postita?
Vahepeal oli teema vist spämmiga ja teatud välismaa IP-d olid blokitud. Omal oli korraks sama jama, aga lp.ksf. Svensson klattis kiirelt ära.
Vasta
#4
Infot natuke vähe, kasutaja konto on olemas aga linke, mis vigu annavad ei ole toodud.

Dad.
Vasta
#5
Antud link on siin: http://forum.automoto.ee/newreply.php?tid=44199
Soovisin kirjutada enda tehtud ostu-müügi teeemas tehtud kuulutusele lisa http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=44199 ,kuid topib seda kirja lolli järjepidevusega ette.
Vasta
#6
Nuppu "Muuda" kuulutuse juures kasutasid?

A.
Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7
jep, üritasin ka kustutada, kuid sama tekst kordub.. Nüüd sain muudetud kuulutuse enda.
Vasta
#8
Kuulutust ennast ainult muuta saabki. Kuulutuse alla lisapostitusi teha ei saa.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne