Teema on suletud

Projekt kuidas ehitada Mercedes W124-le. heinaniiduk.
#21

(16-05-2013, 16:33 PM)Marko Kirjutas:  Kas keegi vastalistest esimese postituse lõpuni ka on lugenud?
Oletame nüüd hetkeks, et algatajal on selliseid autosid mitu: emmele, issile, lapsele ja mõned veel juppideks. Milleks talle Golf või traktor, kus ükski osa ei ühildu? Küsimus ju on tegelikult selles, kas mesaga saab niita. Mina ütlen, et saab.

Kas Marko on sedaankerega W124ga maastikul liigelda üritanud?

Lisades niigi raskele esiosale veel niiduki konstruktsiooni, muutub kaalujaotus veel halvemaks. Lisades veosillale koormust, muutub kogu konstruktsioon lõpuks nii raskeks, et niitmise kaasmõjuks on olulised kahjustused kamarale.

Kõike saab teha. Aga mõnda asja ei ole mõtet tegema hakata, sest lähteülesande püstituses puudub kandev idee.

Mis muidugi ei peaks asja edus kindlat ehitajat takistamast oma ideed rauda viimast. Putukad ju ka ei tohiks lennata suuta.Rolleyes
#22

Huvitavalt imelik idee, on see lause millega mina oskan seda tegevust kommenteerida.

Hea küll, kaalujaotus ei ole kõige tähtsam, (senikaua, kuni taga rattad vastu maad on, on hea) - massi saab alati lisada.

Mida juba mainiti, siis hüdrostaatilise ülekande pealt panna tööle 7000RPM-il pöörlevad kettad - jube raske - õli läheb üüber kiiresti kuumaks ja kasutegur on nulli lähedane.

Teine asi on mootori võimsus - see 50 nirust kilowatti ei suuda isegi 5 km/h kiirusega heina niita. (auto tuksub siis tühi käigul)

Võimsuse/töö kiiruse/tulemuse/kulude suhe on ka maru suur "peale" maksmine asjale - lühidalt asi maksab/kulutab rohkem raha, kui sa hoiad järgmise 10 aasta pealt kokku, kui sa maksad mingile onklile, kes niidab metsa ääre ära.

Elektri pealt ka ei hakka asi toimima - 12V süsteemile leida sellised elektri mootorid mis toodavad 2 kw. Ja kui plaanis on kasutada 6 ketast, siis selline generaator mis suudab anda 12 kw elektrit välja 12v süsteemis - põle mina selliseid vigureid kohanud, aga mida ma ka tean.

Mida võin soovitada, on kas ehitada järel haakesse mingi eraldi seisev süsteem, või siis ees haakesse eraldi seisev süsteem.

Mis asjade pealt saad oma projektile ettekujutust, on traktoritel lume puhurid.

Come to the dark side, we have cookies!
#23

Kui niitmine toimub lagedal, kus täpismanööverdamine pole oluline, siis oleks vast mõistlik panna niidukilatt umbes tagauste alaosa joonele. Kasutades jõuvõtuks lisagenekat ja elektrimootoreid, pole tööseadme paiknemine jõuülekande seisukohast ju oluline. Ka õliülekande puhul poleks see meetrine vahe määrav.

Antud lahendus aitaks raskuskeset veoratastele lähemale nihutada.

Ja miks peaks niidukisüsteem olema 12V? Suletud süsteemis eraldi genekaga võib seal ükskõik mis volti kasutada. 24V peaks sobivate juppide saadavus parim olema.
#24

(16-05-2013, 17:57 PM)phyl Kirjutas:  ...
Teine asi on mootori võimsus - see 50 nirust kilowatti ei suuda isegi 5 km/h kiirusega heina niita. (auto tuksub siis tühi käigul)
...

Tühikäigul pole seal suut midagi, need 50 kW on pea 3 krpm peal. 1 krpm peal toodab heal juhul 15 kW...

Lattniiduk ei suuda üles võtta esirataste mahamuljutud heina.Sad
Iseasi oleks trummel - väikese läbimõõduga tige trummel võiks auto alla ära mahtuda küll...Rolleyes Eriti, kui põhja veidi modifitseerida. Kardaan on üsna kõrgel tunnelis.Cool

Kui peab olema 124, siis ma kaaluks pööratava niidukisektsiooni paigaldamist esisilla asemele.Hüdrostaat on ilmselt lihtsaim. Pumba ajam rihmadega otse vända otsalt või hammasülekandena hooratta hammasvöölt.

Peaülekanne tuleb vahetada võimalikult kiire vastu ja veorattad valida vähimad kättesaadavad - nii langeb liikumiskiirus ja nii muutub teoorias võimalikuks niidetava massi sobitamine mootori tarnitava jõuvaruga. Või kakssadadee puhul, selle puudumisega.Toungue
#25

lisan veel mõned pildid kapoti alt kuhu on plaanis raam ehitada, mida saab ka hõlpsalt eemaldada.

http://postimg.org/my.php?gallery=3x7ti6vu

ja veel üks pilt

http://postimg.org/image/3vbxv2fe1/0de9e7cd/

küsimus: kas hüdropumbal on mingi vahe ka hüdromootoriga, kui ma paigaldan kaks ühesugust hüdropumpa, ühe mille panen väntvõlli otsast jõudu võtma , teise heinaniiduki peale mis peaks kettad pöörlema panema, kas selline asi töötab? Või on pump pump ja mootor mootor?
#26

Motoploki niiduk sai kunagi uazile ette aretatud, jube lihtne oli kardaanipealt ketiga ettepoole tulevale nö jõuvõtuvõllile vedu võtta, aga see juba vähe teine asi.


Antud juhul soovitaks kodanikul muretseda endale üks kobedam hobuniiduk ja see mersule sappa haakida, niiduki võiks küljepeale viia tegelikult ning autol peaks sammuti kas diffri välja vahetama aeglasema vastu või siis kardaanile vahekasti panema( mõni teine käigukast lisaks ehk).

Taha kettidega topeltrattad ja voila...

[Pilt: Lp99oL5P7L.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#27

Sellele hobuniidukile tuleb ehitada raam ja panna esisild. Ongi traktori moodi niiduk valmis. Mersult saaks ju kõik vajaliku maha krudida.....
#28

Asp ja muud torisejad, leivategija juures käib sarnane pull juba aastaid et esimese sära minetand mersude tehnika riietatakse meie ajaloolise maastikupildiga enam harmoneeruvateks ja praktilisema loomuga masinateks, võib ka öelda, traktoriteks. Kust omakorda niidumasina juurde kukesamm.

vaatlusalune mootor pole trakatsile halb valik, eestvedaja tunneb teema vastu huvi pluss viitsib visioneeri ja omab sedavõrd auahnust et esitab plaani foorumis. siin on eeldusi asi valmis saada oluliselt rohkem kui kümnetel teistel särasilmsetel oma kätega tehtud trakatsist unistajatel, kel korras mootoritki ette näidata pole.

ja stiilipunkt maksab ka midagiSmile
#29

(17-05-2013, 01:17 AM)comoon Kirjutas:  ...
küsimus: kas hüdropumbal on mingi vahe ka hüdromootoriga, kui ma paigaldan kaks ühesugust hüdropumpa, ühe mille panen väntvõlli otsast jõudu võtma , teise heinaniiduki peale mis peaks kettad pöörlema panema, kas selline asi töötab? Või on pump pump ja mootor mootor?

Loe minu viidatud teema läbi ja küsi uuesti.Toungue
#30

lugesin viited läbi ja sain ainult natuke targemaks, võib olla keegi soovitaks mingit konkreetset hüropumpa või hüdromootorit(kallist ei ole vaja soovitada). Võiks soovitada ka jagajat, sest kui hüdrotamiseks juba läks siis võiks ju niiduki ülestõstmine ka silindri abil toimuda. Kas selleks on vaja mitme väljundiga hüdropumpa või saab ka sellise jagaja panna, kus ühe kangiga paned niiduki mootori tööle ja teise kangiga tõstad või langetad niidukit.


Kui hüdrotamisest asja ei saa, siis kaalun pehmenavate rihmaseibide ja kardaanidega tavalist ülekannet, selle miinus on oht, et hakkab vibreerima ja värisema kui balanssi ei pane või liiga jäiga teed.


Ettepanekud siis?
#31

Kogu lugupidamise juures ksf! Komooni suhtes ja teadmata midagi mertseedese autode ning heina niitmise kohta - see kõik on tõesti üks ilus "projekt" ja ei midagi enamat. (seda muidugi minu isikliku subjektiivse arvamise kohalt). Kui mees (projekti juht ja autor) küsib igasuguseid elementaarseid asju ja küsimisi (mis iseenesest ei ole sugugi halb ja vale, isegi kiiduväärt, aga mitte sellise teema usaldusttõstva ja tõsiseltvõetava faktorina mõjuvana)..
Ja olles näinud ja kuulnud siin foorumis ja ka väljaspool seda toimuvas elus nii mõndagi - minu poolne panus sellesse "projekti" oleks midagi näiteks sellist (mis küll ei aitaks asja materiaalse ega ka teoreetilise külje pealt) - kui tõesti kuhugi jõutakse selle "projektiga", siis mina omalt poolt oleks valmis tunnustama seda valminud toodet näiteks palja p...sega mööda Türi linna (või ka mõnda muud asustatud punkti, v. a. Tallinn ja Võhma) jooksma põleva tõrvikuga ca 3 km. Vastu sooviks koti täie selle "projektiga" niidetud heina.
Muidugi ei usu ma isegi oma naiiivsuse juures, et see minu pakkumine "projekti2 kuidagi edasi aitaks. Sad
#32

(17-05-2013, 21:30 PM)kass Kirjutas:  - kui tõesti kuhugi jõutakse selle "projektiga", siis mina omalt poolt oleks valmis tunnustama seda valminud toodet näiteks palja p...sega mööda Türi linna (või ka mõnda muud asustatud punkti, v. a. Tallinn ja Võhma) jooksma põleva tõrvikuga ca 3 km. Vastu sooviks koti täie selle "projektiga" niidetud heina.

Big Grin
#33

(17-05-2013, 20:09 PM)comoon Kirjutas:  ... Kas selleks on vaja mitme väljundiga hüdropumpa või saab ka sellise jagaja panna, kus ühe kangiga paned ...
Ilmselt ajendas kaasfoorumlast Kass'i kirjutama oma postitust just see tsitaat ... ja ma nõustun täielikult Kass'iga. Pole vaja isegi midagi lubada, sest seda ei pea täitma nagunii.
Hüdro on väga keerulise "hingeeluga" ja eelnevad küsimused tuleb ennem ehitamist teha väga selgeks ... ammu ennem projekti staadiumisse jõudmist.
Vabandust pessimismi pärast.
#34

Võib ju panna siis käigukasti asemele suure tootlikkusega hüdropumba ja kolme kangiga jagaja, kolmas siis tagasilla küljes olevale hüdromootorile.
Teoreetiliselt saaks siis projekti isegi toimima.
Tõsisemalt rääkides läheb see kõik kohutavalt kalliks, kasutuskõlblikku hüdraulikat odavalt ei saa.
Mehaanilise ülekande jaoks vajalikke detaile saab tasuta või vanaraua hinnaga.Pulli tegemiseks palju mõistlikum valik, tõsist tööriista sellest projektist nagunii ei saa.
#35

(17-05-2013, 21:30 PM)kass Kirjutas:  - kui tõesti kuhugi jõutakse selle "projektiga", siis mina omalt poolt oleks valmis tunnustama seda valminud toodet näiteks palja p...sega mööda Türi linna (või ka mõnda muud asustatud punkti, v. a. Tallinn ja Võhma) jooksma põleva tõrvikuga ca 3 km. Vastu sooviks koti täie selle "projektiga" niidetud heina.

Ksf kass, räägi, kas tartus minu valitul marsuudil oleks nõus 3km palja peega ning põlev tõrvik käes ringi jooksma, kui näiteks legendaarsele golf III-le lumesaha asemele hoopis ühe niiduki paidaldaks? Selle kotitäie heina nüsiks ikka kuskilt maha, kasvõi toore jõugaWink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#36

Kõikide nende hüdrode ja kardaanide asemele pane hoopis kolm tavalist muruniiduki mootorit ritta selle raami peale mis auto külje peal ripub. Tõmbad aga nöörist käima ja tallad mersul gaasi. Iga niiduk haukab ~50cm ja nii saadki 1,5m korraga niidetud. Toungue
#37

Küsisin kassilt privas, kas ta avalduse ikka hästi läbi mõtles, iial ei või ju teada...
Teemasse ka: mina paneks silla/lansekate ühenduse niidukiga kõhu alt külje peale välja, mitte mingi überkeerulise konstruiga üle tiiva.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#38

kasutada võiks nt hobuniidukit. Mu nägemus oleks selline,ette stange asemele mingi kronstein leiutada millele toetub ratasteta niiduk ja mootori pealt tuua rihm (kett) mis veaks niidukit ringi.

Veel pole maha löödud
#39

No nii, mehed, nüüd kõik lp. kaasvõitleja Comoonile nõu ja jõuga appi, sest asi hakkab huvitavaks minema !...sest lp. Kass PEAB oma heinad saama!!!

Tervitab Veteran.
#40

(18-05-2013, 08:12 AM)Veteran Kirjutas:  No nii, mehed, nüüd kõik lp. kaasvõitleja Comoonile nõu ja jõuga appi, sest asi hakkab huvitavaks minema !...sest lp. Kass PEAB oma heinad saama!!!
See poleks enam aus. Kass ennustas ju Comooni tulevikku ja lubas ta tegude peale palja pepuga joosta. Kellegi teise niidukiga niidetud hein pole enam valuuta.
Kui sedasama teemat teeks kaasfoorumlane mlsluik, poleks jooksmise teema üldse päevakorda tõusnud ja pooled selle teema postitused oleksid olemata.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne