T-16 hüdropumba ajami hammasratas
#1

Tere, olen suht uus siin et kas kellegil on veel kuskil leidumas seda hüdropumba ajami hammasratast? 20 hambaga peab olema, vana täiesti otsas ja kuskilt pole saada seda 20 hambaga. Poed pakuvad ainult 19 hambaga aga sellega pole miskit teha. Oskab keegi aidata? Oleks väga tänulik, saaks masina tööle jälle.
Vasta
#2

WTF, MITTE KEEGI ei tea?????????????????????????????
Vasta
#3

Teame-teame, anda pole aga ühtegi...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#4

Teame,teame ja tundub,et teame isegi,kus selline traktor seisab.....võibolla saaks sealt isegi võtta. Kui lähiajal satun külla,uurin ja annan teada. Eeegaaaa pilti pole hammasrattast?
Vasta
#5

ise tööl aga tüdruk tegi ühe uduse pildi:
enamus hambad kõik kulunud, 4-5 hammast on jäänud veel...jooksevad kerge nurga all.
[Pilt: Foto0778.jpg]
Vasta
#6

No härrad, kas on uudiseid, tegin ise parema pildi ka Smile

[Pilt: 2013-06-03_17.33.16.jpg]
Vasta
#7

Ikka ootan, parandan seda et hambad ei ole nurga all Smile sirged on
Vasta
#8

Kui seda hammasratast nii raske leiada, kas äkki ei oleks mõistlikum hüdropumba käitus kuskilt mujalt võtta?
Vasta
#9

Ja kus kohast näiteks?
Vasta
#10

(18-06-2013, 18:31 PM)Adi King Kirjutas:  Ja kus kohast näiteks?

Näiteks jõuvõtu võlli otsa või taha väntvõlli rihmaratta otsa nagu ksf TALUPOEG TALUJA-l on.
Vasta
#11

Vabandust et teemat risustan aga millisel T16-l see 20 hambaga hammakas on üldse? Minul on T16M,1987 aasta. Kas mul on siis uue tüübi oma(19 hambaga)? Küsin kuna mul pole originaal hüdropumba võlli ja vahehammakat sees ja ei leia seda hammakat üles ka et hambaid üle lugeda, aga tahaks uued jupid sisse osta. Praegu on pump jvv võlli otsas aga sinna tahaks niiduki ketiratta panna.
Vasta
#12

Uuem tüüp jah 19 hambaga. Point selles et ma tahan lattniidukit kasutada ja noh läheb vaja ju tõste mehhanismi ja samuti ka jõuvõtuvõlli...
Vasta
#13

uuri siit AS A.K.K Uus 9, 78304 Märjamaa Tel: +372 48 21 506 E-post:info@akk.ee.

Veel pole maha löödud
Vasta
#14

(19-06-2013, 11:13 AM)Adi King Kirjutas:  Uuem tüüp jah 19 hambaga. Point selles et ma tahan lattniidukit kasutada ja noh läheb vaja ju tõste mehhanismi ja samuti ka jõuvõtuvõlli...


Mina tegin nii, et keevitasin hudropumba kardaani vahele ketiratta et saaks niidukit ka kasutada aga hammasratas jäi väikseks ja niiduk ei saanud piisavalt pöördeid. Big Grin Parim lahendus oleks sul see mida pakkus ksf meli666 et lasta teha uus hammasratas.
Vasta
#15

Ülisuured tänud TALUPOEG TALUJA-le kes sebis lõpuks mulle sobiva hammasratta, 20 hambaga Cool Kunagi saarde tuled kõlla, teeen õllet ka välja, suured tänud igatahes!!!! Puksi ka mingi päev treitud saab siis saab kokku hakata laduma Smile
Vasta
#16

(09-07-2013, 21:51 PM)Adi King Kirjutas:  Ülisuured tänud TALUPOEG TALUJA-le kes sebis lõpuks mulle sobiva hammasratta, 20 hambaga Cool Kunagi saarde tuled kõlla, teeen õllet ka välja, suured tänud igatahes!!!! Puksi ka mingi päev treitud saab siis saab kokku hakata laduma Smile

Oh,tänan. Tulen kunagi kindlasti. Viimane kord oli vist 90 ndal aastal...Big Grin Oli vist isegi lubade aeg.... Nii et saarlased,ärge pikka viha kandke....Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne