PÄRNU LUSTISÕIT
#1

Panen üle pika aja ka siia kirja Pärnu Lustisõidu infot. Kuigi esimene sõit on juba tehtud siis 2. sõit toimub 9. juuni 2013. Kl 16.00 Endla esiselt parklast.
Oodatud kõik kes tahavad oma vanatehnikat vähe tuulutada.

Minu tehnika: pildid
Vasta
#2

mõttel on jumet Smile kui ilm ilus, võiks selle nimel lausa pärnu sõita küll Smile
Vasta
#3

Kuna siin teemas oli vaikus, ei hakanud end kohale vedama. Toimus üldse midagi? Smile
Vasta
#4

Toimus Wink
Vasta
#5

Seekordne sõit oli päris autorohke. Pärnu mõistes 19 masinat on ikka palju. Ilm oli ilus ja rahvast kellele masinat näidata liikus kah korralikult. Lõpppeatus oli Valgerannas kohvikus.

Järgmine lustisõit toimub 29 juuni kuskil lõuna paiku kui sõidame Jõulumäele Transporditööliste AÜ suvepäevadele oma masinaid näitama.
Täpsema info panen hiljem.

Minu tehnika: pildid
Vasta
#6

Nagu lubatud siis täpsem info:

Teeme 29.juunil väljasõidu Jõulumäele Eesti Transpordi Ametiühingu suvepäevadele.
Koguneme 29.juunil kell 12.00 Endla teatri ees parklas.
Oodatud on nii nelja-kui kaherattalised sõidukid ja igasugune muu vanatehnika(statsionaarmootorid,pumbad,generaatorid)
Kuna korraldajad soovivad meid selle kohaleminemise eest tänada lõunasöögiga ja vist veel millegagi siis oleks vaja teada osalejate arvu.
Seega teen ettepaneku anda mulle teada kas meili teel või telefonitsi,kes tuleb osalema ja millega.

Ette tänades
Raivo
T:5043614
E-mail:raivo@konse.ee

Minu tehnika: pildid
Vasta
#7

Pilte 29. juuni üritusest: Album
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne