Tungraud
#1

Leitud tungraud aga millise auto oma, mine võta kinni.
[Pilt: 010293078170ee9.jpg]
[Pilt: 01029307873a6e5.jpg?1371130277]
[Pilt: 010293078903dd1.jpg?1371130281]


Vasta
#2

UAZ peaks olema.
Vasta
#3

Ei taha nõustuda, sest UAZi originaal tung on olemas ja sellest on ta natuke erinev. Kas või selle poolest,et tüüpilist GAZ kirja pole. Lisaks on ülemine osa,kus käib heebel sisse peenem.

ma arvan,et see on palju vanema GAZ auto oma, kui seda on GAZ-69!


Vasta
#4

Asja uuritakse.Broneerin endale.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#5

(14-06-2013, 16:00 PM)jurka Kirjutas:  Asja uuritakse.Broneerin endale.

Ega ma väga seda ära müüa ei tahaks aga kõik on läbirääkimiste küsimus.Rolleyes


Vasta
#6

Tekib küsimus, kas antud tungil mingi margi seos üldse ongi. Lapsepõlve mälestus suure kodumaa aegadest, kui mu vanamees veel ühe toonase ettevõtte direktori asetäitja tehnika alal oli, kasutasid sama ettevõtte garaazimehed selliseid tunge kõigi autode sillast tõstmiseks.

huvitav, miks alati autot lahti võttes ja kokku tagasi pannes nii palju juppe üle jääb...?
Vasta
#7

Sääraseid ilma markeeringuta tunge olen küll kohanud ja kandilise GAZ kirjaga ka. Selle tungi puhul on kahtlus,et ta võiks justkui ühele või ka mitmele 1940-1955.a toodetud autole kuuluda. Aga mina pole ekspert,et seda otsustada. Rolleyes


Vasta
#8

Mul kahtlus, et pole vene toode, et on mõni sõjaaegse trofee- või lendliisi autoga kaasas olnud. Selle pealt siis snitti võetud vene tungide tegemiseks. Just see mutter, mis kõige ülemine oma kandilise ehitusega. Vene omadel ümarad.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne